KEILKanoria Energy & Infrastructure Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,68 Mr | ₹2,82 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,83 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹54,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹940,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹816,70 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,09 Mr | ₹821,15 Mn | ₹757,81 Mn | ₹873,54 Mn | ₹826,80 Mn | ₹1,01 Mr | ₹960,15 Mn | ₹923,13 Mn | ₹799,23 Mn | ₹639,61 Mn | ₹662,91 Mn |
| Net Borç† | ₹739,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | ₹2,70 Mr | ₹2,98 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,14 Mr |
| Brüt Kâr | ₹567,96 Mn | ₹653,99 Mn | ₹790,64 Mn | ₹823,46 Mn | ₹748,79 Mn | ₹685,49 Mn | ₹601,95 Mn | ₹639,10 Mn | ₹486,10 Mn | ₹372,13 Mn | ₹399,94 Mn | ₹600,01 Mn | ₹502,27 Mn | ₹534,43 Mn |
| FAVÖK | ₹170,65 Mn | ₹187,26 Mn | ₹259,90 Mn | ₹253,41 Mn | ₹190,76 Mn | ₹197,49 Mn | ₹172,76 Mn | ₹168,79 Mn | ₹126,39 Mn | ₹106,81 Mn | ₹121,94 Mn | ₹167,54 Mn | ₹167,04 Mn | ₹151,50 Mn |
| Net Kâr | ₹3,92 Mn | ₹35,63 Mn | ₹78,61 Mn | ₹95,47 Mn | ₹123,92 Mn | ₹62,07 Mn | ₹36,75 Mn | ₹84,30 Mn | ₹8,08 Mn | -₹1,47 Mn | ₹342.000 | ₹30,96 Mn | ₹10,17 Mn | ₹15,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,42 | 0,92 | 1,12 | 1,45 | 0,73 | 0,43 | 1,02 | 0,38 | -0,07 | 0,02 | 1,45 | 0,48 | 0,72 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹405,45 Mn | ₹57,87 Mn | -₹469,68 Mn | -₹286,72 Mn | -₹156,98 Mn | ₹150,15 Mn | -₹27,49 Mn | ₹134,79 Mn | -₹40,73 Mn | -₹3,77 Mn | -₹157,80 Mn | -₹169,09 Mn | ₹24,59 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹52,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,4% | 42,2% | 41,2% | 41,0% | 36,0% | 35,3% | 40,4% | 38,1% | 48,3% | 48,8% | 45,3% | 39,9% | 34,8% | 36,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 1,06 | 1,16 | 1,18 | 1,25 | 1,25 | 1,15 | 1,17 | 0,96 | 0,85 | 0,93 | 1,27 | 1,43 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,87 | 3,17 | 3,70 | 3,33 | 3,03 | 2,85 | 2,64 | 2,71 | 2,14 | 1,78 | 2,01 | 2,70 | 2,80 | 2,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,1% | 21,9% | 22,7% | 26,3% | 26,2% | 25,6% | 24,2% | 25,0% | 24,2% | 22,3% | 21,2% | 23,6% | 19,1% | 25,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,3% | 6,3% | 7,5% | 8,1% | 6,7% | 7,4% | 6,9% | 6,6% | 6,3% | 6,4% | 6,5% | 6,6% | 6,3% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | 1,2% | 2,3% | 3,0% | 4,3% | 2,3% | 1,5% | 3,3% | 0,4% | -0,1% | 0,0% | 1,2% | 0,4% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,0% | 1,9% | -13,5% | -9,2% | -5,5% | 5,6% | -1,1% | 5,3% | -2,0% | -0,2% | -8,4% | -6,7% | 0,9% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |