KELENRGKeltech Energies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $126,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,58 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,06 Mr | ₹903,59 Mn | ₹746,52 Mn | ₹606,77 Mn | ₹463,32 Mn | ₹451,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹150,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹732,42 Mn | ₹390,39 Mn | ₹250,78 Mn | ₹317,52 Mn | ₹306,06 Mn | ₹237,89 Mn | ₹242,49 Mn | ₹233,34 Mn | ₹196,70 Mn | ₹241,72 Mn | ₹214,36 Mn | ₹176,47 Mn | ₹193,11 Mn | ₹170,12 Mn | ₹85,86 Mn | ₹88,05 Mn | ₹65,15 Mn | ₹71,25 Mn |
| Net Borç† | ₹403,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,32 Mr | ₹4,89 Mr | ₹4,49 Mr | ₹5,63 Mr | ₹3,55 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,10 Mr |
| Brüt Kâr | ₹999,02 Mn | ₹874,93 Mn | ₹742,02 Mn | ₹651,52 Mn | ₹478,41 Mn | ₹437,18 Mn | ₹466,96 Mn | ₹481,11 Mn | ₹479,05 Mn | ₹460,51 Mn | ₹326,65 Mn | ₹307,66 Mn | ₹327,25 Mn | ₹401,46 Mn | ₹750,09 Mn | ₹264,63 Mn | ₹258,75 Mn | ₹298,11 Mn |
| FAVÖK | ₹415,19 Mn | ₹384,86 Mn | ₹334,20 Mn | ₹319,01 Mn | ₹185,76 Mn | ₹104,77 Mn | ₹140,36 Mn | ₹152,71 Mn | ₹194,50 Mn | ₹165,21 Mn | ₹141,53 Mn | ₹113,17 Mn | ₹119,35 Mn | ₹88,03 Mn | ₹95,93 Mn | ₹38,81 Mn | ₹99,14 Mn | ₹44,02 Mn |
| Net Kâr | ₹286,65 Mn | ₹249,41 Mn | ₹194,13 Mn | ₹119,21 Mn | ₹66,30 Mn | ₹18,76 Mn | ₹47,39 Mn | ₹60,25 Mn | ₹75,54 Mn | ₹58,39 Mn | ₹50,69 Mn | ₹34,19 Mn | ₹59,48 Mn | ₹43,07 Mn | ₹50,44 Mn | ₹15,62 Mn | ₹59,00 Mn | ₹48,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 286,65 | 249,41 | 194,13 | 119,21 | 66,30 | 18,76 | 47,40 | 60,26 | 75,54 | 58,39 | 50,70 | 34,19 | 59,48 | 43,07 | 50,44 | 15,62 | 59,00 | 48,23 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹13,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹484,90 Mn | -₹209,84 Mn | ₹384,39 Mn | ₹44,60 Mn | -₹5,92 Mn | ₹23,32 Mn | ₹344.000 | ₹5,20 Mn | ₹54,95 Mn | -₹22,25 Mn | -₹37,38 Mn | ₹18,53 Mn | -₹64,74 Mn | -₹43,23 Mn | ₹193.000 | -₹7,51 Mn | ₹46,40 Mn | ₹19,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹859,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,5% | 13,5% | 11,1% | 15,3% | 17,1% | 16,6% | 18,1% | 17,6% | 16,4% | 20,0% | 20,4% | 16,9% | 18,2% | 18,8% | 11,5% | 14,5% | 14,1% | 15,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,49 | 1,69 | 1,99 | 2,71 | 1,98 | 1,53 | 1,61 | 1,70 | 1,68 | 1,66 | 1,71 | 1,84 | 1,45 | 1,71 | 2,38 | 1,83 | 2,41 | 2,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,48 | 3,20 | 2,94 | 3,68 | 2,32 | 1,44 | 1,41 | 1,48 | 1,32 | 1,31 | 1,17 | 1,25 | 1,01 | 1,01 | 1,16 | 0,73 | 0,73 | 0,72 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,8% | 17,9% | 16,5% | 11,6% | 13,5% | 19,9% | 21,6% | 21,3% | 23,7% | 22,9% | 18,2% | 16,1% | 21,2% | 25,9% | 42,1% | 23,8% | 23,2% | 27,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 7,9% | 7,4% | 5,7% | 5,2% | 4,8% | 6,5% | 6,7% | 9,6% | 8,2% | 7,9% | 5,9% | 7,7% | 5,7% | 5,4% | 3,5% | 8,9% | 4,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 5,1% | 4,3% | 2,1% | 1,9% | 0,9% | 2,2% | 2,7% | 3,7% | 2,9% | 2,8% | 1,8% | 3,9% | 2,8% | 2,8% | 1,4% | 5,3% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,1% | -4,3% | 8,6% | 0,8% | -0,2% | 1,1% | 0,0% | 0,2% | 2,7% | -1,1% | -2,1% | 1,0% | -4,2% | -2,8% | 0,0% | -0,7% | 4,2% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3197,70 | -%6,57 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 |