KESARPEKesar Petroproducts Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,45 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,27 Mr | ₹963,10 Mn | ₹896,31 Mn | ₹536,17 Mn | ₹275,74 Mn | ₹138,39 Mn | ₹139,30 Mn | ₹293,62 Mn | ₹133,10 Mn | ₹81,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹63,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹956,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹722,61 Mn | ₹729,32 Mn | ₹627,99 Mn | ₹498,39 Mn | ₹207,59 Mn | ₹162,94 Mn | ₹83,36 Mn | ₹75,53 Mn | ₹4,29 Mn | ₹46,51 Mn | ₹94,38 Mn | ₹71,73 Mn | ₹60,70 Mn | ₹58,16 Mn | ₹58,96 Mn | ₹56,59 Mn | ₹111,80 Mn | ₹47,58 Mn | ₹33,41 Mn |
| Net Borç† | ₹577,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,87 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,53 Mr | ₹443,79 Mn | ₹158,31 Mn | ₹214,89 Mn | ₹141,17 Mn | ₹188,14 Mn | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹198,97 Mn | ₹174,16 Mn | ₹35,95 Mn | ₹61,16 Mn | ₹94,46 Mn | ₹52,89 Mn | ₹29,08 Mn | ₹57,24 Mn | ₹416,57 Mn | ₹334,72 Mn | ₹185,94 Mn | ₹129,68 Mn | ₹85,23 Mn | ₹8,93 Mn | -₹1,85 Mn | -₹3,69 Mn | ₹138.929 | -₹3,73 Mn | -₹1,43 Mn |
| FAVÖK | ₹210,33 Mn | ₹159,91 Mn | ₹23,25 Mn | ₹76,39 Mn | ₹80,62 Mn | ₹64,27 Mn | ₹24,61 Mn | ₹48,73 Mn | ₹383,01 Mn | ₹264,87 Mn | ₹153,04 Mn | ₹72,66 Mn | ₹21,29 Mn | ₹5,65 Mn | ₹596.030 | ₹402.470 | ₹2,98 Mn | -₹1,90 Mn | -₹1,43 Mn |
| Net Kâr | ₹96,78 Mn | ₹99,62 Mn | ₹49,77 Mn | ₹4,68 Mn | ₹26,73 Mn | ₹4,99 Mn | -₹26,14 Mn | -₹3,16 Mn | ₹305,52 Mn | ₹200,82 Mn | ₹121,03 Mn | ₹51,01 Mn | ₹16,58 Mn | ₹1,94 Mn | -₹3,50 Mn | -₹6,02 Mn | -₹1,73 Mn | -₹3,64 Mn | -₹1,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,00 | 0,85 | 0,51 | 0,05 | 0,28 | 0,05 | -0,27 | -0,03 | 3,16 | 2,08 | 1,25 | 0,53 | 0,23 | 0,03 | -0,05 | -0,08 | -0,02 | -0,05 | -0,50 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹20,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹175,54 Mn | -₹196,70 Mn | -₹216,92 Mn | -₹187,57 Mn | -₹182,13 Mn | ₹31,69 Mn | ₹288,40 Mn | -₹168,53 Mn | ₹145,00 Mn | ₹7,94 Mn | -₹100,68 Mn | -₹99,04 Mn | -₹22,49 Mn | ₹112,15 Mn | -₹2,10 Mn | ₹54,92 Mn | -₹68,77 Mn | -₹56,60 Mn | ₹12,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹376,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,5% | 30,6% | 30,1% | 26,6% | 13,1% | 10,7% | 5,5% | 5,1% | 0,3% | 3,7% | 9,8% | 8,0% | 11,3% | 21,1% | 42,6% | 40,6% | 38,1% | 35,7% | 41,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,78 | 0,71 | 0,64 | 0,97 | 0,82 | 0,85 | 1,05 | 1,15 | 1,36 | 1,48 | 1,62 | 2,85 | 1,61 | 1,14 | 1,54 | 0,48 | 1,41 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,25 | 1,24 | 1,00 | 0,80 | 1,02 | 0,83 | 0,87 | 1,03 | 1,19 | 1,15 | 0,95 | 0,97 | 1,02 | 0,30 | 0,11 | 0,14 | 0,09 | 0,13 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,6% | 9,4% | 2,4% | 5,1% | 6,2% | 4,3% | 2,2% | 3,7% | 23,4% | 19,4% | 13,1% | 9,0% | 5,6% | 2,0% | -1,2% | -1,7% | 0,1% | -2,0% | — |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | 8,6% | 1,6% | 6,4% | 5,3% | 5,2% | 1,9% | 3,2% | 21,6% | 15,4% | 10,8% | 5,0% | 1,4% | 1,3% | 0,4% | 0,2% | 2,1% | -1,0% | — |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 5,4% | 3,3% | 0,4% | 1,7% | 0,4% | -2,0% | -0,2% | 17,2% | 11,6% | 8,5% | 3,5% | 1,1% | 0,4% | -2,2% | -2,8% | -1,2% | -1,9% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,4% | -10,6% | -14,6% | -15,6% | -11,9% | 2,5% | 22,2% | -10,9% | 8,2% | 0,5% | -7,1% | -6,8% | -1,5% | 25,3% | -1,3% | 25,6% | -48,7% | -30,1% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |