KETOMOTORSKeto Motors Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $184,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,07 Mr | ₹108,14 Mn | ₹99,47 Mn | ₹77,43 Mn | ₹120,11 Mn | ₹122,01 Mn | ₹132,23 Mn | ₹146,87 Mn | ₹514,35 Mn | ₹544,91 Mn | ₹556,85 Mn | ₹411,11 Mn | ₹333,24 Mn | ₹380,43 Mn | ₹380,21 Mn | ₹128,20 Mn | ₹242,40 Mn | ₹64,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹484,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹588,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹379,73 Mn | ₹32,29 Mn | ₹23,19 Mn | ₹591.584 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,22 Mn | ₹12,67 Mn | ₹19,64 Mn | ₹18,01 Mn | ₹21,25 Mn | ₹28,21 Mn | ₹17,22 Mn | ₹2,53 Mn | ₹230.280 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹375,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹21,33 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹11,78 Mn | ₹78,23 Mn | ₹635,97 Mn | ₹1,52 Mr | ₹3,25 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,99 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,37 Mr | ₹722,12 Mn | ₹790,36 Mn | ₹405,82 Mn |
| Brüt Kâr | ₹6,12 Mn | ₹0,00 | -₹33.762 | -₹185.999 | -₹192.999 | -₹998.288 | -₹3,19 Mn | -₹29,05 Mn | ₹23,09 Mn | ₹88,51 Mn | ₹152,98 Mn | ₹235,59 Mn | ₹218,61 Mn | ₹78,89 Mn | ₹20,37 Mn | ₹30,44 Mn | ₹33,04 Mn | ₹9,98 Mn |
| FAVÖK | ₹5,17 Mn | -₹100.000 | -₹583.210 | -₹687.860 | -₹1,85 Mn | -₹1,66 Mn | -₹3,91 Mn | -₹39,12 Mn | ₹14,64 Mn | ₹61,72 Mn | ₹125,69 Mn | ₹146,37 Mn | ₹193,13 Mn | ₹65,67 Mn | ₹5,17 Mn | ₹15,10 Mn | ₹18,62 Mn | ₹9,94 Mn |
| Net Kâr | -₹1,76 Mn | -₹529.000 | -₹665.726 | -₹1,31 Mn | -₹1,73 Mn | -₹3,99 Mn | -₹11,31 Mn | -₹41,08 Mn | ₹2,05 Mn | -₹10,12 Mn | ₹20,47 Mn | ₹35,68 Mn | ₹17,62 Mn | ₹6,50 Mn | ₹373.644 | ₹9,85 Mn | ₹12,14 Mn | ₹6,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -1,46 | -1,83 | -3,62 | -4,77 | -11,01 | -31,16 | -113,19 | 5,60 | -27,80 | 56,40 | 98,40 | 48,60 | 18,00 | 1,00 | 35,00 | 48,00 | 27,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹360,70 Mn | -₹3.000 | ₹22.930 | — | -₹4,81 Mn | — | — | -₹17,09 Mn | ₹14,18 Mn | -₹23,35 Mn | -₹66,08 Mn | ₹30,99 Mn | ₹46,02 Mn | — | -₹18,75 Mn | -₹15,93 Mn | -₹10,82 Mn | -₹13,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,4% | 29,9% | 23,3% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 2,3% | 3,5% | 4,4% | 6,4% | 7,4% | 4,5% | 2,0% | 0,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,09 | 0,53 | 1,24 | 2,79 | 5,84 | 10,03 | 11,96 | 4,31 | 3,61 | 5,63 | 3,26 | 6,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,13 | 1,08 | 2,58 | 5,53 | 7,01 | 6,78 | 2,79 | 2,33 | 1,23 | 1,34 | 0,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,7% | — | — | — | — | — | -27,1% | -37,1% | 3,6% | 5,8% | 4,7% | 5,7% | 5,5% | 4,8% | 1,5% | 4,2% | 4,2% | 2,5% |
| FAVÖK Marjı | 24,2% | — | — | — | — | — | -33,2% | -50,0% | 2,3% | 4,1% | 3,9% | 3,6% | 4,8% | 4,0% | 0,4% | 2,1% | 2,4% | 2,4% |
| Net Kâr Marjı | -8,3% | — | — | — | — | — | -96,0% | -52,5% | 0,3% | -0,7% | 0,6% | 0,9% | 0,4% | 0,4% | 0,0% | 1,4% | 1,5% | 1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.691,4% | — | — | — | — | — | — | -21,8% | 2,2% | -1,5% | -2,0% | 0,8% | 1,2% | — | -1,4% | -2,2% | -1,4% | -3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |