KGDENIMKG Denim Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,67 Mr | ₹3,41 Mr | ₹4,05 Mr | ₹4,04 Mr | ₹4,80 Mr | ₹4,55 Mr | ₹4,49 Mr | ₹4,64 Mr | ₹4,75 Mr | ₹3,91 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,60 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹143,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,85 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,29 Mr |
| Net Borç† | ₹2,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹414,04 Mn | ₹632,99 Mn | ₹2,54 Mr | ₹5,14 Mr | ₹5,84 Mr | ₹4,13 Mr | ₹4,92 Mr | ₹6,97 Mr | ₹7,11 Mr | ₹6,71 Mr | ₹7,06 Mr | ₹6,17 Mr | ₹6,28 Mr | ₹5,49 Mr | ₹4,23 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,23 Mr |
| Brüt Kâr | ₹121,94 Mn | -₹357,43 Mn | -₹3,15 Mn | -₹29,15 Mn | ₹232,56 Mn | ₹176,81 Mn | ₹167,06 Mn | ₹560,06 Mn | ₹661,22 Mn | ₹808,83 Mn | ₹908,61 Mn | ₹598,39 Mn | ₹681,57 Mn | ₹747,20 Mn | ₹549,46 Mn | ₹286,02 Mn | ₹258,39 Mn | ₹496,91 Mn | ₹510,49 Mn | ₹569,33 Mn |
| FAVÖK | ₹112,89 Mn | -₹173,58 Mn | -₹74,56 Mn | -₹185,99 Mn | ₹26,10 Mn | ₹21,25 Mn | -₹2,60 Mn | ₹281,95 Mn | ₹352,90 Mn | ₹556,61 Mn | ₹746,40 Mn | ₹496,43 Mn | ₹498,43 Mn | ₹588,63 Mn | ₹417,27 Mn | ₹201,70 Mn | ₹188,77 Mn | ₹125,46 Mn | ₹67,54 Mn | ₹115,96 Mn |
| Net Kâr | ₹3,13 Mn | -₹358,18 Mn | -₹256,11 Mn | -₹279,84 Mn | -₹80,42 Mn | -₹65,95 Mn | -₹164,11 Mn | ₹85,26 Mn | ₹9,12 Mn | ₹233,62 Mn | ₹204,24 Mn | ₹3,67 Mn | ₹67,41 Mn | ₹158,47 Mn | ₹74,77 Mn | ₹38,14 Mn | -₹13,36 Mn | -₹134,93 Mn | -₹82,31 Mn | -₹68,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | -13,97 | -9,99 | -10,92 | -3,14 | -2,57 | -6,40 | 3,33 | 0,36 | 9,11 | 7,96 | 0,14 | 2,63 | 6,18 | 2,87 | 1,49 | -0,52 | -5,26 | -3,21 | -3,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹568,70 Mn | -₹283,49 Mn | -₹185,67 Mn | ₹240,45 Mn | -₹102,60 Mn | -₹258,47 Mn | ₹3,71 Mn | -₹419,61 Mn | -₹356,01 Mn | ₹300,48 Mn | ₹104,70 Mn | -₹323,36 Mn | -₹19,66 Mn | -₹47,29 Mn | ₹89,72 Mn | ₹33,27 Mn | ₹80,65 Mn | ₹29,58 Mn | -₹55,95 Mn | -₹107,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 77,8% | 72,1% | 53,9% | 49,5% | 46,8% | 48,8% | 43,6% | 42,1% | 33,2% | 30,7% | 38,5% | 41,9% | 37,2% | 38,4% | 39,2% | 45,0% | 50,4% | 51,4% | 52,0% | 49,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,19 | 0,63 | 1,27 | 1,22 | 0,91 | 1,10 | 1,50 | 1,50 | 1,72 | 1,82 | 1,63 | 1,81 | 1,72 | 1,52 | 1,34 | 1,15 | 0,97 | 0,90 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -2,89 | -4,42 | -17,77 | -35,89 | -40,77 | -28,81 | -34,35 | -48,69 | -49,63 | -46,89 | -49,29 | -43,07 | -43,86 | -38,34 | -29,55 | -24,66 | -19,60 | -17,57 | -16,33 | -15,55 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,5% | -56,5% | -0,1% | -0,6% | 4,0% | 4,3% | 3,4% | 8,0% | 9,3% | 12,0% | 12,9% | 9,7% | 10,9% | 13,6% | 13,0% | 8,1% | 9,2% | 19,8% | 21,8% | 25,6% |
| FAVÖK Marjı | 27,3% | -27,4% | -2,9% | -3,6% | 0,4% | 0,5% | -0,1% | 4,0% | 5,0% | 8,3% | 10,6% | 8,0% | 7,9% | 10,7% | 9,9% | 5,7% | 6,7% | 5,0% | 2,9% | 5,2% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | -56,6% | -10,1% | -5,4% | -1,4% | -1,6% | -3,3% | 1,2% | 0,1% | 3,5% | 2,9% | 0,1% | 1,1% | 2,9% | 1,8% | 1,1% | -0,5% | -5,4% | -3,5% | -3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -137,4% | -44,8% | -7,3% | 4,7% | -1,8% | -6,3% | 0,1% | -6,0% | -5,0% | 4,5% | 1,5% | -5,2% | -0,3% | -0,9% | 2,1% | 0,9% | 2,9% | 1,2% | -2,4% | -4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |