KONNDORKonndor Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹120,39 Mn | ₹103,90 Mn | ₹98,20 Mn | ₹89,11 Mn | ₹86,40 Mn | ₹91,38 Mn | ₹82,41 Mn | ₹174,35 Mn | ₹153,39 Mn | ₹169,08 Mn | ₹249,03 Mn | ₹228,53 Mn | ₹259,12 Mn | ₹204,29 Mn | ₹102,15 Mn | ₹84,35 Mn | ₹76,72 Mn | ₹201,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹211.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹22,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹97,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹22,41 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹255.450 | ₹0,00 | ₹62.051 | ₹236.551 | ₹12,29 Mn | ₹25,60 Mn |
| Net Borç† | ₹22,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹18,18 Mn | ₹88,84 Mn | ₹137,89 Mn | ₹115,27 Mn | ₹37,29 Mn | ₹91,19 Mn | ₹121,03 Mn | ₹517,41 Mn | ₹586,18 Mn | ₹154,90 Mn | ₹534,81 Mn | ₹964,00 Mn | ₹608,92 Mn | ₹477,36 Mn | ₹96,90 Mn | ₹127,93 Mn | ₹206,33 Mn | ₹409,15 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,30 Mn | ₹22,23 Mn | ₹16,80 Mn | ₹7,88 Mn | ₹18,24 Mn | ₹7,66 Mn | ₹4,83 Mn | ₹5,02 Mn | ₹4,16 Mn | ₹725.271 | ₹1,60 Mn | ₹4,78 Mn | ₹6,75 Mn | ₹6,54 Mn | ₹3,57 Mn | ₹4,08 Mn | ₹19,74 Mn | ₹30,47 Mn |
| FAVÖK | -₹908.000 | ₹7,78 Mn | ₹8,40 Mn | ₹3,88 Mn | ₹8,41 Mn | ₹526.470 | -₹307.130 | -₹187.810 | ₹942.620 | -₹409.400 | -₹178.110 | ₹3,71 Mn | ₹3,50 Mn | ₹3,44 Mn | ₹1,85 Mn | ₹997.720 | ₹17,01 Mn | ₹24,14 Mn |
| Net Kâr | -₹411.000 | ₹6,50 Mn | ₹6,43 Mn | ₹2,66 Mn | ₹5,93 Mn | ₹231.286 | -₹497.531 | ₹707.062 | -₹403.271 | -₹381.604 | -₹169.353 | ₹2,37 Mn | ₹2,55 Mn | ₹2,22 Mn | ₹2,10 Mn | ₹5,30 Mn | ₹15,26 Mn | ₹16,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | 1,18 | 1,17 | 0,48 | 1,07 | 0,04 | -0,09 | 0,13 | -0,07 | -0,07 | -0,03 | 0,43 | 0,46 | 0,40 | 0,38 | 0,96 | 2,77 | 3,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹4,35 Mn | -₹4,67 Mn | ₹634.000 | ₹4,71 Mn | -₹3,32 Mn | -₹420.640 | ₹239.820 | ₹245.110 | -₹15,29 Mn | ₹21,11 Mn | -₹50,45 Mn | ₹85,84 Mn | -₹19,86 Mn | -₹5,85 Mn | ₹12,62 Mn | ₹28,61 Mn | -₹115,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 16,0% | 12,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,86 | 1,40 | 1,29 | 0,43 | 1,00 | 1,47 | 2,97 | 3,82 | 0,92 | 2,15 | 4,22 | 2,35 | 2,34 | 0,95 | 1,52 | 2,69 | 2,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,91 | 1,41 | 1,18 | 0,38 | 0,93 | 1,24 | 5,29 | 5,99 | 1,58 | 5,47 | 9,85 | 6,22 | 4,88 | 0,99 | 1,31 | 2,11 | 4,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,2% | 25,0% | 12,2% | 6,8% | 48,9% | 8,4% | 4,0% | 1,0% | 0,7% | 0,5% | 0,3% | 0,5% | 1,1% | 1,4% | 3,7% | 3,2% | 9,6% | 7,4% |
| FAVÖK Marjı | -5,0% | 8,8% | 6,1% | 3,4% | 22,6% | 0,6% | -0,3% | -0,0% | 0,2% | -0,3% | -0,0% | 0,4% | 0,6% | 0,7% | 1,9% | 0,8% | 8,2% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | -2,3% | 7,3% | 4,7% | 2,3% | 15,9% | 0,3% | -0,4% | 0,1% | -0,1% | -0,2% | -0,0% | 0,2% | 0,4% | 0,5% | 2,2% | 4,1% | 7,4% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 4,9% | -3,4% | 0,6% | 12,6% | -3,6% | -0,3% | 0,0% | 0,0% | -9,9% | 3,9% | -5,2% | 14,1% | -4,2% | -6,0% | 9,9% | 13,9% | -28,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |