KRYPTONQKrypton Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹618,87 Mn | ₹602,22 Mn | ₹567,74 Mn | ₹529,21 Mn | ₹509,73 Mn | ₹551,66 Mn | ₹518,22 Mn | ₹476,95 Mn | ₹480,26 Mn | ₹526,28 Mn | ₹551,85 Mn | ₹549,19 Mn | ₹527,95 Mn | ₹500,85 Mn | ₹476,17 Mn | ₹399,96 Mn | ₹358,33 Mn | ₹325,61 Mn | ₹325,98 Mn | ₹248,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹31,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹299,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹319,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹220,92 Mn | ₹218,34 Mn | ₹164,77 Mn | ₹149,83 Mn | ₹115,28 Mn | ₹160,89 Mn | ₹161,32 Mn | ₹145,67 Mn | ₹152,81 Mn | ₹177,42 Mn | ₹175,93 Mn | ₹186,59 Mn | ₹142,97 Mn | ₹129,97 Mn | ₹127,44 Mn | ₹132,73 Mn | ₹141,43 Mn | ₹124,32 Mn | ₹120,96 Mn | ₹73,29 Mn |
| Net Borç† | ₹180,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹516,18 Mn | ₹467,58 Mn | ₹426,00 Mn | ₹332,49 Mn | ₹435,72 Mn | ₹420,48 Mn | ₹284,49 Mn | ₹361,28 Mn | ₹292,16 Mn | ₹328,74 Mn | ₹380,50 Mn | ₹361,59 Mn | ₹422,72 Mn | ₹420,85 Mn | ₹442,87 Mn | ₹362,75 Mn | ₹311,56 Mn | ₹210,40 Mn | ₹219,43 Mn | ₹187,39 Mn |
| Brüt Kâr | ₹162,96 Mn | ₹107,16 Mn | ₹86,35 Mn | ₹69,83 Mn | ₹86,15 Mn | ₹65,24 Mn | ₹51,10 Mn | ₹55,33 Mn | ₹41,60 Mn | ₹32,74 Mn | ₹70,11 Mn | ₹59,01 Mn | ₹77,27 Mn | ₹59,82 Mn | ₹50,47 Mn | ₹71,66 Mn | ₹62,56 Mn | ₹26,17 Mn | ₹66,27 Mn | ₹69,18 Mn |
| FAVÖK | ₹67,70 Mn | ₹53,04 Mn | ₹48,09 Mn | ₹40,94 Mn | ₹49,55 Mn | ₹38,99 Mn | ₹30,27 Mn | ₹39,21 Mn | ₹25,81 Mn | -₹6,50 Mn | ₹44,96 Mn | ₹38,66 Mn | ₹43,57 Mn | ₹32,04 Mn | ₹32,38 Mn | ₹43,26 Mn | ₹33,68 Mn | ₹10,55 Mn | ₹43,50 Mn | ₹43,51 Mn |
| Net Kâr | ₹26,26 Mn | ₹3,93 Mn | ₹11,78 Mn | ₹10,22 Mn | ₹7,02 Mn | ₹17,19 Mn | ₹4,95 Mn | ₹9,31 Mn | -₹407.870 | -₹39,84 Mn | ₹3,87 Mn | ₹2,31 Mn | ₹9,02 Mn | ₹3,99 Mn | ₹1,05 Mn | ₹9,33 Mn | ₹6,78 Mn | -₹17,04 Mn | ₹21,68 Mn | ₹30,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,79 | 0,27 | 0,80 | 0,70 | 0,48 | 1,17 | 0,34 | 0,63 | -0,03 | -2,71 | 0,26 | 0,16 | 0,61 | 0,27 | 0,09 | 2,17 | 1,25 | -3,13 | 3,98 | 5,57 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹89,38 Mn | -₹14,61 Mn | -₹19,08 Mn | -₹31,01 Mn | ₹32,95 Mn | ₹8,60 Mn | -₹8,49 Mn | ₹12,28 Mn | ₹24,87 Mn | -₹9,99 Mn | ₹4,79 Mn | -₹40,66 Mn | -₹25,46 Mn | -₹24,63 Mn | -₹35,75 Mn | -₹11,98 Mn | -₹12,95 Mn | -₹5,68 Mn | -₹36,24 Mn | -₹24,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹12,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,7% | 36,3% | 29,0% | 28,3% | 22,6% | 29,2% | 31,1% | 30,5% | 31,8% | 33,7% | 31,9% | 34,0% | 27,1% | 25,9% | 26,8% | 33,2% | 39,5% | 38,2% | 37,1% | 29,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,78 | 0,75 | 0,63 | 0,85 | 0,76 | 0,55 | 0,76 | 0,61 | 0,62 | 0,69 | 0,66 | 0,80 | 0,84 | 0,93 | 0,91 | 0,87 | 0,65 | 0,67 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,61 | 1,46 | 1,33 | 1,04 | 1,36 | 1,31 | 0,89 | 1,13 | 0,91 | 1,03 | 1,19 | 1,13 | 1,32 | 1,32 | 1,38 | 1,13 | 0,97 | 0,66 | 0,69 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,6% | 22,9% | 20,3% | 21,0% | 19,8% | 15,5% | 18,0% | 15,3% | 14,2% | 10,0% | 18,4% | 16,3% | 18,3% | 14,2% | 11,4% | 19,8% | 20,1% | 12,4% | 30,2% | 36,9% |
| FAVÖK Marjı | 13,1% | 11,3% | 11,3% | 12,3% | 11,4% | 9,3% | 10,6% | 10,9% | 8,8% | -2,0% | 11,8% | 10,7% | 10,3% | 7,6% | 7,3% | 11,9% | 10,8% | 5,0% | 19,8% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,1% | 0,8% | 2,8% | 3,1% | 1,6% | 4,1% | 1,7% | 2,6% | -0,1% | -12,1% | 1,0% | 0,6% | 2,1% | 0,9% | 0,2% | 2,6% | 2,2% | -8,1% | 9,9% | 16,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,3% | -3,1% | -4,5% | -9,3% | 7,6% | 2,0% | -3,0% | 3,4% | 8,5% | -3,0% | 1,3% | -11,2% | -6,0% | -5,9% | -8,1% | -3,3% | -4,2% | -2,7% | -16,5% | -13,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |