KUNSTOFFKunststoffe Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹182,47 Mn | ₹162,48 Mn | ₹136,86 Mn | ₹131,21 Mn | ₹123,18 Mn | ₹131,35 Mn | ₹108,35 Mn | ₹102,16 Mn | ₹97,17 Mn | ₹120,83 Mn | ₹116,90 Mn | ₹127,03 Mn | ₹130,29 Mn | ₹137,12 Mn | ₹127,93 Mn | ₹44,33 Mn | ₹56,66 Mn | ₹52,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹78,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹51,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹131,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹10,00 Mn | ₹16,80 Mn | ₹21,80 Mn | ₹490,21 Mn | ₹489,11 Mn | ₹312,91 Mn | ₹312,91 Mn |
| Net Borç† | -₹78,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹120,64 Mn | ₹121,02 Mn | ₹133,75 Mn | ₹125,37 Mn | ₹127,56 Mn | ₹96,57 Mn | ₹94,43 Mn | ₹119,78 Mn | ₹105,37 Mn | ₹30,94 Mn | ₹24,13 Mn | ₹15,67 Mn | ₹15,84 Mn | ₹11,81 Mn | ₹8,85 Mn | ₹13,61 Mn | ₹10,44 Mn | ₹9,56 Mn |
| Brüt Kâr | ₹20,53 Mn | ₹18,32 Mn | ₹18,29 Mn | ₹18,55 Mn | ₹19,43 Mn | ₹11,40 Mn | ₹9,40 Mn | ₹11,15 Mn | ₹8,21 Mn | ₹7,18 Mn | ₹4,18 Mn | ₹7,19 Mn | ₹1,77 Mn | -₹1,44 Mn | ₹1,41 Mn | ₹7,84 Mn | ₹5,77 Mn | ₹945.753 |
| FAVÖK | ₹15,51 Mn | ₹14,12 Mn | ₹13,76 Mn | ₹15,47 Mn | ₹15,66 Mn | ₹7,77 Mn | ₹6,79 Mn | ₹6,24 Mn | ₹3,38 Mn | ₹12,91 Mn | ₹10,91 Mn | ₹4,01 Mn | ₹8,02 Mn | ₹2,32 Mn | ₹118.110 | ₹6,63 Mn | ₹4,90 Mn | ₹885.490 |
| Net Kâr | ₹17,13 Mn | ₹7,77 Mn | ₹10,92 Mn | ₹13,74 Mn | ₹14,37 Mn | ₹8,55 Mn | ₹4,60 Mn | ₹5,12 Mn | ₹1,77 Mn | ₹2,93 Mn | ₹646.569 | ₹2,86 Mn | ₹2,55 Mn | ₹198,83 Mn | -₹1,03 Mn | ₹5,59 Mn | ₹3,83 Mn | -₹2,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,49 | 1,13 | 1,58 | 1,99 | 2,09 | 1,24 | 0,67 | 0,74 | 0,26 | 0,43 | 0,09 | 0,42 | 0,37 | 41,95 | -0,23 | 1,18 | 0,80 | -0,55 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,99 Mn | ₹24,62 Mn | ₹10,60 Mn | -₹3,11 Mn | ₹25,63 Mn | ₹11,42 Mn | ₹5,84 Mn | ₹11,93 Mn | -₹3,02 Mn | ₹631.060 | ₹9,17 Mn | ₹4,74 Mn | ₹4,68 Mn | -₹7,53 Mn | -₹8,20 Mn | -₹181,29 Mn | ₹708.670 | -₹4,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹15,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,9% | 12,9% | 15,9% | 383,2% | 1.103,4% | 552,2% | 591,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,74 | 0,98 | 0,96 | 1,04 | 0,74 | 0,87 | 1,17 | 1,08 | 0,26 | 0,21 | 0,12 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,31 | 0,18 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,92 | 1,02 | 0,95 | 0,97 | 0,74 | 0,72 | 0,91 | 0,80 | 0,24 | 0,18 | 0,12 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,10 | 0,08 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,0% | 15,1% | 13,7% | 14,8% | 15,2% | 11,8% | 10,0% | 9,3% | 7,8% | 23,2% | 17,3% | 45,9% | 11,2% | -12,2% | 15,9% | 57,6% | 55,3% | 9,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,9% | 11,7% | 10,3% | 12,3% | 12,3% | 8,0% | 7,2% | 5,2% | 3,2% | 41,7% | 45,2% | 25,6% | 50,7% | 19,7% | 1,3% | 48,7% | 46,9% | 9,3% |
| Net Kâr Marjı | 14,2% | 6,4% | 8,2% | 11,0% | 11,3% | 8,9% | 4,9% | 4,3% | 1,7% | 9,5% | 2,7% | 18,2% | 16,1% | 1.683,2% | -11,6% | 41,1% | 36,7% | -26,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | 20,3% | 7,9% | -2,5% | 20,1% | 11,8% | 6,2% | 10,0% | -2,9% | 2,0% | 38,0% | 30,2% | 29,6% | -63,7% | -92,7% | -1.332,2% | 6,8% | -42,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |