LACTOSELactose India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,86 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,04 Mr | ₹966,73 Mn | ₹952,19 Mn | ₹900,21 Mn | ₹876,58 Mn | ₹880,43 Mn | ₹892,76 Mn | ₹863,74 Mn | ₹825,46 Mn | ₹615,05 Mn | ₹469,28 Mn | ₹390,54 Mn | ₹312,55 Mn | ₹265,82 Mn | ₹250,57 Mn | ₹244,41 Mn | ₹205,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹647,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹624,50 Mn | ₹568,28 Mn | ₹392,53 Mn | ₹384,67 Mn | ₹413,25 Mn | ₹461,46 Mn | ₹394,41 Mn | ₹360,37 Mn | ₹375,81 Mn | ₹344,14 Mn | ₹349,05 Mn | ₹381,60 Mn | ₹228,84 Mn | ₹79,03 Mn | ₹53,64 Mn | ₹66,61 Mn | ₹65,56 Mn | ₹75,10 Mn | ₹89,35 Mn | ₹62,50 Mn |
| Net Borç† | ₹617,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,63 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,14 Mr | ₹657,96 Mn | ₹459,39 Mn | ₹349,63 Mn | ₹400,12 Mn | ₹405,71 Mn | ₹311,04 Mn | ₹356,57 Mn | ₹344,55 Mn | ₹230,39 Mn | ₹217,31 Mn | ₹458,29 Mn | ₹344,83 Mn | ₹260,26 Mn | ₹224,90 Mn | ₹202,39 Mn | ₹263,80 Mn | ₹245,42 Mn |
| Brüt Kâr | ₹255,57 Mn | ₹232,99 Mn | ₹243,64 Mn | ₹131,56 Mn | ₹122,99 Mn | ₹70,41 Mn | ₹94,66 Mn | ₹103,56 Mn | ₹51,00 Mn | ₹106,50 Mn | ₹102,25 Mn | ₹44,54 Mn | ₹938.057 | ₹33,21 Mn | ₹458.738 | ₹25,22 Mn | ₹25,09 Mn | ₹31,23 Mn | ₹29,85 Mn | ₹21,70 Mn |
| FAVÖK | ₹184,97 Mn | ₹170,54 Mn | ₹190,11 Mn | ₹113,79 Mn | ₹124,03 Mn | ₹67,05 Mn | ₹92,41 Mn | ₹95,70 Mn | ₹56,96 Mn | ₹114,16 Mn | ₹104,67 Mn | ₹44,72 Mn | ₹7,36 Mn | ₹28,79 Mn | -₹10,35 Mn | ₹24,08 Mn | ₹22,48 Mn | ₹25,21 Mn | ₹11,43 Mn | ₹13,16 Mn |
| Net Kâr | ₹60,63 Mn | ₹51,63 Mn | ₹67,89 Mn | ₹12,09 Mn | ₹24,51 Mn | -₹24,77 Mn | ₹720.000 | ₹7,20 Mn | -₹13,29 Mn | ₹27,84 Mn | ₹28,02 Mn | ₹5,00 Mn | ₹262.020 | ₹9,74 Mn | ₹6,90 Mn | ₹7,53 Mn | ₹4,95 Mn | ₹454.872 | ₹573.817 | ₹1,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,68 | 4,06 | 5,39 | 0,96 | 2,10 | -2,40 | 0,07 | 0,71 | -1,37 | 2,88 | 3,30 | 0,60 | 0,03 | 1,34 | 0,95 | 1,03 | 0,74 | 0,07 | 0,10 | 0,17 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹88,15 Mn | -₹198,82 Mn | ₹14,60 Mn | ₹3,98 Mn | ₹21,74 Mn | -₹86,23 Mn | -₹10,46 Mn | -₹22,63 Mn | -₹78,85 Mn | -₹10,82 Mn | -₹43,77 Mn | -₹119,56 Mn | -₹133,63 Mn | ₹20,37 Mn | -₹79,38 Mn | -₹7,88 Mn | ₹2,29 Mn | ₹4,64 Mn | -₹30,21 Mn | -₹3,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹104,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,5% | 41,2% | 37,1% | 36,9% | 42,7% | 48,5% | 43,8% | 41,1% | 42,7% | 38,5% | 40,4% | 46,2% | 37,2% | 16,8% | 13,7% | 21,3% | 24,7% | 30,0% | 36,6% | 30,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,84 | 1,08 | 0,63 | 0,48 | 0,37 | 0,44 | 0,46 | 0,35 | 0,40 | 0,40 | 0,28 | 0,35 | 0,98 | 0,88 | 0,83 | 0,85 | 0,81 | 1,08 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,52 | 1,80 | 1,76 | 1,02 | 0,71 | 0,54 | 0,62 | 0,63 | 0,48 | 0,55 | 0,53 | 0,36 | 0,34 | 0,71 | 0,53 | 0,40 | 0,35 | 0,31 | 0,41 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 20,0% | 21,4% | 20,0% | 26,8% | 20,1% | 23,7% | 25,5% | 16,4% | 29,9% | 29,7% | 19,3% | 0,4% | 7,2% | 0,1% | 9,7% | 11,2% | 15,4% | 11,3% | 8,8% |
| FAVÖK Marjı | 11,3% | 14,7% | 16,7% | 17,3% | 27,0% | 19,2% | 23,1% | 23,6% | 18,3% | 32,0% | 30,4% | 19,4% | 3,4% | 6,3% | -3,0% | 9,3% | 10,0% | 12,5% | 4,3% | 5,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 4,4% | 6,0% | 1,8% | 5,3% | -7,1% | 0,2% | 1,8% | -4,3% | 7,8% | 8,1% | 2,2% | 0,1% | 2,1% | 2,0% | 2,9% | 2,2% | 0,2% | 0,2% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,4% | -17,1% | 1,3% | 0,6% | 4,7% | -24,7% | -2,6% | -5,6% | -25,3% | -3,0% | -12,7% | -51,9% | -61,5% | 4,4% | -23,0% | -3,0% | 1,0% | 2,3% | -11,5% | -1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |