LAFFANSQLaffans Petrochemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹674,26 Mn | ₹686,35 Mn | ₹663,21 Mn | ₹627,99 Mn | ₹630,28 Mn | ₹688,06 Mn | ₹610,17 Mn | ₹626,59 Mn | ₹642,28 Mn | ₹631,24 Mn | ₹623,23 Mn | ₹619,18 Mn | ₹622,74 Mn | ₹557,57 Mn | ₹559,27 Mn | ₹946,98 Mn | ₹981,92 Mn | ₹856,07 Mn | ₹898,88 Mn | ₹715,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹25.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹33,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹640,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,90 Mn | ₹4,25 Mn | ₹3,79 Mn | ₹5,53 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹37.172 | ₹4,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹257,06 Mn | ₹276,89 Mn | ₹217,51 Mn | ₹289,70 Mn | ₹201,92 Mn |
| Net Borç† | ₹4,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹49,35 Mn | ₹81,61 Mn | ₹60,58 Mn | ₹166,59 Mn | ₹219,45 Mn | ₹167,96 Mn | ₹121,84 Mn | ₹37,73 Mn | ₹15,49 Mn | ₹19,78 Mn | ₹4,05 Mn | ₹6,51 Mn | ₹439,68 Mn | ₹57,22 Mn | ₹8,62 Mn | ₹2,49 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,42 Mr |
| Brüt Kâr | -₹3,87 Mn | -₹7,07 Mn | -₹13,16 Mn | -₹9,51 Mn | -₹6,00 Mn | -₹5,74 Mn | -₹6,45 Mn | -₹13,66 Mn | -₹5,78 Mn | -₹5,61 Mn | -₹2,80 Mn | -₹4,46 Mn | ₹8,86 Mn | ₹1,12 Mn | -₹6,02 Mn | ₹150,57 Mn | ₹137,64 Mn | ₹214,41 Mn | ₹168,81 Mn | ₹115,71 Mn |
| FAVÖK | -₹22,13 Mn | -₹23,81 Mn | -₹37,20 Mn | -₹16,60 Mn | -₹53,54 Mn | -₹9,87 Mn | -₹11,86 Mn | -₹21,50 Mn | -₹25,13 Mn | -₹30,01 Mn | -₹26,89 Mn | -₹26,97 Mn | -₹46,15 Mn | -₹11,69 Mn | -₹15,52 Mn | ₹98,48 Mn | ₹96,21 Mn | ₹1,83 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,44 Mr |
| Net Kâr | ₹4,13 Mn | ₹20,04 Mn | ₹26,04 Mn | ₹7,95 Mn | -₹17,51 Mn | ₹33,34 Mn | -₹39,60 Mn | -₹8,54 Mn | ₹6,78 Mn | ₹34,39 Mn | ₹1,87 Mn | -₹359.327 | -₹3,50 Mn | ₹71,95 Mn | -₹28,92 Mn | ₹39,92 Mn | ₹32,95 Mn | ₹60,00 Mn | ₹28,87 Mn | ₹32,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,52 | 2,50 | 3,26 | 0,99 | -2,19 | 4,17 | -4,95 | -1,07 | 0,85 | 4,30 | 0,23 | -0,04 | -0,44 | 8,99 | -3,62 | 4,99 | 4,12 | 7,50 | 3,63 | 4,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹24,36 Mn | — | -₹3,69 Mn | ₹5,00 Mn | — | ₹5,86 Mn | — | -₹80,63 Mn | -₹26,42 Mn | ₹42,72 Mn | -₹9,00 Mn | -₹13,78 Mn | -₹62,53 Mn | -₹121,76 Mn | ₹504,30 Mn | ₹19,79 Mn | -₹62,59 Mn | ₹73,94 Mn | -₹91,05 Mn | -₹128,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 0,6% | 0,6% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 27,1% | 28,2% | 25,4% | 32,2% | 28,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,12 | 0,09 | 0,27 | 0,35 | 0,24 | 0,20 | 0,06 | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,71 | 0,10 | 0,02 | 2,63 | 2,05 | 2,11 | 1,92 | 1,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,13 | 0,09 | 0,26 | 0,34 | 0,26 | 0,19 | 0,06 | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,69 | 0,09 | 0,01 | 3,89 | 3,15 | 2,82 | 2,69 | 2,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -7,8% | -8,7% | -21,7% | -5,7% | -2,7% | -3,4% | -5,3% | -36,2% | -37,3% | -28,3% | -69,0% | -68,4% | 2,0% | 2,0% | -69,8% | 6,0% | 6,8% | 11,9% | 9,8% | 8,1% |
| FAVÖK Marjı | -44,8% | -29,2% | -61,4% | -10,0% | -24,4% | -5,9% | -9,7% | -57,0% | -162,2% | -151,7% | -663,5% | -414,1% | -10,5% | -20,4% | -180,0% | 4,0% | 4,8% | 101,1% | 100,8% | 100,9% |
| Net Kâr Marjı | 8,4% | 24,6% | 43,0% | 4,8% | -8,0% | 19,9% | -32,5% | -22,6% | 43,8% | 173,9% | 46,2% | -5,5% | -0,8% | 125,7% | -335,5% | 1,6% | 1,6% | 3,3% | 1,7% | 2,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -49,4% | — | -6,1% | 3,0% | — | 3,5% | — | -213,7% | -170,6% | 216,0% | -222,0% | -211,6% | -14,2% | -212,8% | 5.849,6% | 0,8% | -3,1% | 4,1% | -5,3% | -9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |