LAKHOTIALakhotia Polyesters (India) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹366,67 Mn | ₹344,42 Mn | ₹172,77 Mn | ₹238,69 Mn | ₹203,65 Mn | ₹171,41 Mn | ₹207,66 Mn | ₹257,20 Mn | ₹234,99 Mn | ₹188,36 Mn | ₹160,09 Mn | ₹168,90 Mn | ₹156,79 Mn | ₹148,30 Mn | ₹56,82 Mn | ₹40,27 Mn | ₹35,53 Mn | ₹27,47 Mn | ₹26,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹708.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹189,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹175,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹163,29 Mn | ₹150,34 Mn | ₹60,47 Mn | ₹78,17 Mn | ₹74,23 Mn | ₹55,97 Mn | ₹54,79 Mn | ₹59,20 Mn | ₹54,58 Mn | ₹46,69 Mn | ₹43,22 Mn | ₹31,32 Mn | ₹36,53 Mn | ₹35,52 Mn | ₹29,31 Mn | ₹22,44 Mn | ₹22,76 Mn | ₹17,74 Mn | ₹22,75 Mn |
| Net Borç† | ₹162,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹158,41 Mn | ₹604,66 Mn | ₹277,48 Mn | ₹140,80 Mn | ₹202,09 Mn | ₹159,38 Mn | ₹157,68 Mn | ₹196,85 Mn | ₹209,82 Mn | ₹169,67 Mn | ₹227,12 Mn | ₹135,44 Mn | ₹95,87 Mn | ₹70,59 Mn | ₹79,33 Mn | ₹107,34 Mn | ₹61,80 Mn | ₹44,14 Mn | ₹21,60 Mn |
| Brüt Kâr | ₹9,20 Mn | ₹6,20 Mn | ₹18,36 Mn | -₹17,73 Mn | -₹3,45 Mn | -₹2,04 Mn | ₹3,04 Mn | ₹5,85 Mn | ₹8,72 Mn | ₹7,35 Mn | ₹11,12 Mn | ₹8,46 Mn | ₹7,21 Mn | ₹7,03 Mn | ₹9,43 Mn | ₹10,62 Mn | ₹6,82 Mn | ₹6,71 Mn | ₹3,81 Mn |
| FAVÖK | -₹643.000 | -₹20,87 Mn | ₹4,85 Mn | -₹20,78 Mn | -₹2,50 Mn | -₹612.000 | ₹1,60 Mn | ₹3,25 Mn | ₹6,07 Mn | ₹5,90 Mn | ₹7,26 Mn | ₹7,12 Mn | ₹5,49 Mn | ₹6,33 Mn | ₹5,48 Mn | ₹5,91 Mn | ₹2,96 Mn | ₹4,27 Mn | ₹2,16 Mn |
| Net Kâr | ₹23,75 Mn | ₹60,21 Mn | ₹667.000 | -₹19,16 Mn | -₹4,64 Mn | -₹4,83 Mn | -₹1,27 Mn | ₹216.881 | ₹2,18 Mn | ₹370.344 | -₹14,23 Mn | ₹1,14 Mn | ₹1,44 Mn | ₹1,00 Mn | ₹694.326 | ₹1,33 Mn | -₹278.848 | ₹950.113 | ₹265.977 |
| Hisse Başı Kâr | 2,27 | 5,75 | 0,06 | -1,83 | -0,44 | -0,46 | -0,12 | 0,02 | 0,21 | 0,04 | -1,36 | 0,11 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,13 | -0,03 | 0,09 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹14,23 Mn | -₹89,28 Mn | -₹4,46 Mn | -₹11,63 Mn | -₹21,78 Mn | -₹1,26 Mn | ₹2,71 Mn | ₹1,48 Mn | -₹6,73 Mn | -₹7,31 Mn | -₹3,21 Mn | ₹5,36 Mn | -₹51,07 Mn | ₹858.340 | -₹10,88 Mn | -₹854.430 | -₹8,87 Mn | ₹317.600 | -₹2,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,5% | 43,7% | 35,0% | 32,7% | 36,5% | 32,7% | 26,4% | 23,0% | 23,2% | 24,8% | 27,0% | 18,5% | 23,3% | 24,0% | 51,6% | 55,7% | 64,1% | 64,6% | 85,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 1,76 | 1,61 | 0,59 | 0,99 | 0,93 | 0,76 | 0,77 | 0,89 | 0,90 | 1,42 | 0,80 | 0,61 | 0,48 | 1,40 | 2,67 | 1,74 | 1,61 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 3,44 | 1,58 | 0,80 | 1,15 | 0,91 | 0,90 | 1,12 | 1,19 | 0,96 | 1,29 | 0,77 | 0,55 | 0,40 | 0,45 | 0,61 | 0,35 | 0,25 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,8% | 1,0% | 6,6% | -12,6% | -1,7% | -1,3% | 1,9% | 3,0% | 4,2% | 4,3% | 4,9% | 6,2% | 7,5% | 10,0% | 11,9% | 9,9% | 11,0% | 15,2% | 17,7% |
| FAVÖK Marjı | -0,4% | -3,5% | 1,7% | -14,8% | -1,2% | -0,4% | 1,0% | 1,7% | 2,9% | 3,5% | 3,2% | 5,3% | 5,7% | 9,0% | 6,9% | 5,5% | 4,8% | 9,7% | 10,0% |
| Net Kâr Marjı | 15,0% | 10,0% | 0,2% | -13,6% | -2,3% | -3,0% | -0,8% | 0,1% | 1,0% | 0,2% | -6,3% | 0,8% | 1,5% | 1,4% | 0,9% | 1,2% | -0,5% | 2,2% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,0% | -14,8% | -1,6% | -8,3% | -10,8% | -0,8% | 1,7% | 0,8% | -3,2% | -4,3% | -1,4% | 4,0% | -53,3% | 1,2% | -13,7% | -0,8% | -14,4% | 0,7% | -13,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |