LAKSELECLakshmi Electrical Control Systems Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,48 Mr | ₹3,54 Mr | ₹3,38 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,58 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,06 Mr | ₹913,47 Mn | ₹673,74 Mn | ₹1,90 Mr | ₹1,15 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹933,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹144,26 Mn | ₹101,68 Mn | ₹66,55 Mn | ₹75,97 Mn | ₹61,55 Mn | ₹107,75 Mn | ₹4,02 Mn | ₹52,69 Mn | ₹51,87 Mn | ₹219,53 Mn | ₹27,75 Mn | ₹9,35 Mn | ₹32,31 Mn | ₹28,37 Mn | ₹9,99 Mn | ₹0,00 | ₹110,00 Mn | ₹73,30 Mn | ₹877,25 Mn | ₹562,45 Mn |
| Net Borç† | -₹17,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,38 Mr | ₹2,12 Mr | ₹3,38 Mr | ₹3,61 Mr | ₹2,56 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,45 Mr | ₹982,84 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,07 Mr |
| Brüt Kâr | ₹106,18 Mn | ₹118,40 Mn | ₹235,84 Mn | ₹334,93 Mn | ₹233,59 Mn | ₹58,86 Mn | ₹17,88 Mn | ₹132,16 Mn | ₹177,39 Mn | ₹129,19 Mn | ₹143,26 Mn | ₹113,47 Mn | ₹71,06 Mn | ₹23,19 Mn | ₹121,40 Mn | ₹143,77 Mn | ₹120,65 Mn | ₹114,72 Mn | ₹233,31 Mn | ₹235,58 Mn |
| FAVÖK | ₹19,82 Mn | ₹56,06 Mn | ₹162,00 Mn | ₹272,52 Mn | ₹203,48 Mn | ₹41,19 Mn | ₹1,30 Mn | ₹113,31 Mn | ₹157,99 Mn | ₹120,74 Mn | ₹132,11 Mn | ₹95,98 Mn | ₹72,03 Mn | ₹34,46 Mn | ₹144,47 Mn | ₹183,65 Mn | ₹133,73 Mn | ₹115,81 Mn | ₹250,27 Mn | ₹209,41 Mn |
| Net Kâr | ₹11,87 Mn | ₹34,72 Mn | ₹139,60 Mn | ₹199,27 Mn | ₹154,87 Mn | ₹30,59 Mn | ₹4,29 Mn | ₹102,06 Mn | ₹117,41 Mn | ₹88,01 Mn | ₹85,99 Mn | ₹82,36 Mn | ₹63,65 Mn | ₹38,05 Mn | ₹103,64 Mn | ₹90,15 Mn | ₹72,58 Mn | ₹53,96 Mn | ₹98,48 Mn | ₹96,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,83 | 14,13 | 56,79 | 81,07 | 63,01 | 12,44 | 1,74 | 41,52 | 47,77 | 35,80 | 34,98 | 33,51 | 25,90 | 15,48 | 42,17 | 36,68 | 29,53 | 21,95 | 40,06 | 39,33 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹16,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹12,30 Mn | -₹19,76 Mn | ₹74,28 Mn | ₹47,10 Mn | ₹46,69 Mn | -₹100,48 Mn | -₹23,21 Mn | ₹62,33 Mn | ₹150,87 Mn | ₹43,72 Mn | ₹1,83 Mn | -₹181,72 Mn | -₹32,78 Mn | ₹90,63 Mn | ₹177,84 Mn | ₹118,46 Mn | -₹11,71 Mn | ₹99,46 Mn | -₹460,31 Mn | -₹169,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹52,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,1% | 2,9% | 2,0% | 2,4% | 2,2% | 4,8% | 0,3% | 2,6% | 2,5% | 11,7% | 2,3% | 0,8% | 2,7% | 2,6% | 1,0% | 0,0% | 12,0% | 10,9% | 46,3% | 48,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,60 | 1,00 | 1,16 | 0,92 | 0,59 | 0,72 | 0,95 | 0,91 | 0,86 | 1,55 | 1,47 | 1,35 | 1,22 | 1,60 | 1,37 | 1,08 | 1,50 | 0,84 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,83 | 1,32 | 1,41 | 1,00 | 0,52 | 0,44 | 0,75 | 0,74 | 0,63 | 0,73 | 0,71 | 0,63 | 0,51 | 0,64 | 0,57 | 0,39 | 0,40 | 0,62 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,5% | 5,6% | 7,0% | 9,3% | 9,1% | 4,5% | 1,6% | 6,9% | 9,4% | 8,1% | 7,7% | 6,2% | 4,4% | 1,8% | 7,4% | 9,9% | 12,3% | 11,3% | 14,7% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 0,8% | 2,6% | 4,8% | 7,6% | 7,9% | 3,1% | 0,1% | 5,9% | 8,4% | 7,5% | 7,1% | 5,3% | 4,5% | 2,6% | 8,8% | 12,7% | 13,6% | 11,4% | 15,7% | 19,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 1,6% | 4,1% | 5,5% | 6,0% | 2,3% | 0,4% | 5,3% | 6,2% | 5,5% | 4,6% | 4,5% | 4,0% | 2,9% | 6,3% | 6,2% | 7,4% | 5,3% | 6,2% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,5% | -0,9% | 2,2% | 1,3% | 1,8% | -7,6% | -2,0% | 3,3% | 8,0% | 2,7% | 0,1% | -10,0% | -2,0% | 7,0% | 10,9% | 8,2% | -1,2% | 9,8% | -29,0% | -15,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |