LEHARLehar Footwears Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,74 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,23 Mr | ₹935,85 Mn | ₹785,68 Mn | ₹657,16 Mn | ₹584,77 Mn | ₹525,73 Mn | ₹456,12 Mn | ₹439,73 Mn | ₹417,42 Mn | ₹385,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹45,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹578,90 Mn | ₹656,46 Mn | ₹674,99 Mn | ₹655,43 Mn | ₹577,72 Mn | ₹333,57 Mn | ₹435,98 Mn | ₹401,05 Mn | ₹430,63 Mn | ₹423,47 Mn | ₹374,24 Mn | ₹292,86 Mn | ₹214,65 Mn | ₹161,83 Mn | ₹132,33 Mn | ₹98,26 Mn | ₹105,69 Mn | ₹101,17 Mn | ₹86,65 Mn |
| Net Borç† | ₹533,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,31 Mr | ₹2,77 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,47 Mr | ₹947,34 Mn | ₹939,61 Mn | ₹745,49 Mn | ₹732,56 Mn | ₹930,97 Mn | ₹774,64 Mn | ₹707,70 Mn | ₹627,15 Mn | ₹482,74 Mn | ₹321,37 Mn | ₹302,15 Mn | ₹283,61 Mn | ₹231,99 Mn |
| Brüt Kâr | ₹532,83 Mn | ₹377,11 Mn | ₹292,01 Mn | ₹208,48 Mn | ₹136,72 Mn | ₹119,90 Mn | ₹95,18 Mn | ₹123,91 Mn | ₹94,63 Mn | ₹87,63 Mn | ₹109,59 Mn | ₹75,43 Mn | ₹61,80 Mn | ₹54,79 Mn | ₹42,76 Mn | ₹32,77 Mn | ₹31,24 Mn | ₹57,81 Mn | ₹2,09 Mn |
| FAVÖK | ₹394,15 Mn | ₹262,93 Mn | ₹185,07 Mn | ₹143,10 Mn | ₹95,56 Mn | ₹87,03 Mn | ₹80,59 Mn | ₹106,63 Mn | ₹93,82 Mn | ₹75,72 Mn | ₹101,34 Mn | ₹68,24 Mn | ₹55,11 Mn | ₹47,36 Mn | ₹37,68 Mn | ₹935.080 | ₹4,61 Mn | ₹9,37 Mn | ₹19,70 Mn |
| Net Kâr | ₹208,38 Mn | ₹108,69 Mn | ₹65,58 Mn | ₹51,30 Mn | ₹25,05 Mn | ₹9,76 Mn | ₹659.000 | ₹22,05 Mn | ₹19,54 Mn | ₹13,08 Mn | ₹30,54 Mn | ₹21,45 Mn | ₹17,03 Mn | ₹13,72 Mn | ₹11,73 Mn | ₹14,73 Mn | ₹5,32 Mn | ₹116.964 | ₹6,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,79 | 6,15 | 4,76 | 3,72 | 1,83 | 0,71 | 0,05 | 1,61 | 1,43 | 0,96 | 2,23 | 1,57 | 1,24 | 1,00 | 0,86 | 1,08 | 0,39 | 0,01 | 0,48 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹290.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹55,16 Mn | ₹45,49 Mn | -₹116,12 Mn | -₹196,23 Mn | -₹238,86 Mn | ₹82,38 Mn | -₹42,77 Mn | ₹49,56 Mn | -₹18,29 Mn | -₹189,44 Mn | -₹120,98 Mn | -₹93,60 Mn | -₹77,99 Mn | -₹49,59 Mn | -₹35,75 Mn | -₹14,59 Mn | ₹22,35 Mn | -₹15,39 Mn | -₹53,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹150,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,1% | 25,2% | 30,9% | 29,2% | 34,6% | 23,9% | 30,1% | 30,7% | 32,5% | 34,4% | 40,0% | 37,3% | 32,7% | 27,7% | 25,2% | 21,5% | 24,0% | 24,2% | 22,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,58 | 1,07 | 0,89 | 0,90 | 0,82 | 1,05 | 0,65 | 0,72 | 0,56 | 0,59 | 0,99 | 0,99 | 1,08 | 1,07 | 0,92 | 0,70 | 0,69 | 0,68 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,26 | 2,09 | 1,47 | 1,53 | 1,04 | 1,11 | 0,72 | 0,71 | 0,56 | 0,55 | 0,70 | 0,58 | 0,53 | 0,47 | 0,36 | 0,24 | 0,23 | 0,21 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,4% | 13,6% | 15,0% | 10,3% | 9,9% | 8,1% | 10,0% | 13,2% | 12,7% | 12,0% | 11,8% | 9,7% | 8,7% | 8,7% | 8,9% | 10,2% | 10,3% | 20,4% | 0,9% |
| FAVÖK Marjı | 9,1% | 9,5% | 9,5% | 7,1% | 7,0% | 5,9% | 8,5% | 11,3% | 12,6% | 10,3% | 10,9% | 8,8% | 7,8% | 7,6% | 7,8% | 0,3% | 1,5% | 3,3% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 3,9% | 3,4% | 2,5% | 1,8% | 0,7% | 0,1% | 2,3% | 2,6% | 1,8% | 3,3% | 2,8% | 2,4% | 2,2% | 2,4% | 4,6% | 1,8% | 0,0% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | 1,6% | -6,0% | -9,7% | -17,4% | 5,6% | -4,5% | 5,3% | -2,5% | -25,9% | -13,0% | -12,1% | -11,0% | -7,9% | -7,4% | -4,5% | 7,4% | -5,4% | -23,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |