LERTHAILerthai Finance Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹101,08 Mn | ₹104,66 Mn | ₹105,45 Mn | ₹95,12 Mn | ₹88,67 Mn | ₹93,39 Mn | ₹99,71 Mn | ₹106,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹69,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹96,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹69,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||
| Ciro | ₹3,38 Mn | ₹4,22 Mn | ₹4,89 Mn | ₹15,44 Mn | ₹2,62 Mn | ₹3,72 Mn | ₹5,61 Mn | ₹6,25 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,33 Mn | ₹4,18 Mn | — | — | — | — | — | ₹6,25 Mn |
| FAVÖK | -₹3,93 Mn | -₹1,48 Mn | ₹9,72 Mn | ₹8,55 Mn | -₹4,04 Mn | -₹7,20 Mn | -₹4,42 Mn | — |
| Net Kâr | -₹4,25 Mn | -₹188.000 | ₹7,59 Mn | ₹6,89 Mn | -₹4,72 Mn | -₹6,20 Mn | -₹5,73 Mn | -₹5,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,07 | -0,27 | 10,85 | 9,85 | -6,74 | -8,85 | -8,18 | -7,48 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,93 Mn | -₹115.000 | -₹1,68 Mn | -₹5,98 Mn | -₹2,78 Mn | -₹6,84 Mn | -₹5,64 Mn | ₹2,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,16 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,16 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,6% | 99,1% | — | — | — | — | — | 100,0% |
| FAVÖK Marjı | -116,3% | -35,0% | 198,8% | 55,4% | -154,2% | -193,5% | -78,9% | — |
| Net Kâr Marjı | -125,7% | -4,5% | 155,2% | 44,6% | -180,1% | -166,4% | -102,2% | -83,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -86,8% | -2,7% | -34,3% | -38,7% | -106,3% | -183,9% | -100,6% | 35,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |