LGBFORGELGB Forge Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹628,59 Mn | ₹625,21 Mn | ₹789,70 Mn | ₹851,92 Mn | ₹849,13 Mn | ₹803,68 Mn | ₹710,80 Mn | ₹822,23 Mn | ₹466,61 Mn | ₹461,67 Mn | ₹555,48 Mn | ₹645,91 Mn | ₹638,84 Mn | ₹797,44 Mn | ₹894,97 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,25 Mr | ₹21,69 Mn | ₹1,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹465,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹162,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹276,14 Mn | ₹265,14 Mn | ₹297,39 Mn | ₹270,43 Mn | ₹133,18 Mn | ₹130,93 Mn | ₹147,65 Mn | ₹109,41 Mn | ₹165,41 Mn | ₹179,01 Mn | ₹228,57 Mn | ₹317,64 Mn | ₹357,49 Mn | ₹524,53 Mn | ₹703,09 Mn | ₹710,61 Mn | ₹760,21 Mn | ₹754,41 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹271,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,03 Mr | ₹940,38 Mn | ₹893,79 Mn | ₹915,28 Mn | ₹1,30 Mr | ₹921,26 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,32 Mr | ₹996,92 Mn | ₹828,47 Mn | ₹882,98 Mn | ₹801,63 Mn | ₹809,96 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,02 Mr | ₹942,92 Mn | — | — |
| Brüt Kâr | ₹78,67 Mn | ₹59,17 Mn | ₹44,09 Mn | ₹12,24 Mn | ₹149,20 Mn | ₹108,33 Mn | ₹77,13 Mn | ₹146,67 Mn | ₹66,31 Mn | ₹25,40 Mn | ₹57,46 Mn | ₹51,33 Mn | -₹8,21 Mn | ₹19,25 Mn | ₹15,56 Mn | ₹52,03 Mn | ₹39,21 Mn | ₹117,40 Mn | — | — |
| FAVÖK | ₹33,36 Mn | ₹17,23 Mn | ₹783.000 | -₹43,62 Mn | ₹99,58 Mn | ₹94,85 Mn | ₹57,79 Mn | ₹87,90 Mn | ₹16,02 Mn | -₹7,37 Mn | ₹22,46 Mn | ₹40,20 Mn | ₹11,12 Mn | ₹37,23 Mn | ₹41,55 Mn | ₹64,27 Mn | ₹60,04 Mn | ₹78,78 Mn | — | — |
| Net Kâr | -₹22,17 Mn | -₹12,24 Mn | -₹98,67 Mn | -₹93,05 Mn | ₹34,43 Mn | ₹34,34 Mn | -₹6,40 Mn | ₹20,57 Mn | -₹31,80 Mn | -₹21,67 Mn | -₹23,38 Mn | -₹1,38 Mn | ₹30,71 Mn | -₹43,60 Mn | -₹52,98 Mn | -₹86,23 Mn | -₹135,94 Mn | -₹111,90 Mn | — | — |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,05 | -0,41 | -0,39 | 0,14 | 0,14 | -0,03 | 0,09 | -0,21 | -0,14 | -0,16 | -0,01 | 0,20 | -0,30 | -0,52 | -0,84 | -1,33 | -1,09 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹8,59 Mn | ₹50,33 Mn | -₹21,87 Mn | -₹90,29 Mn | ₹409.000 | ₹3,25 Mn | -₹9,71 Mn | -₹206,15 Mn | ₹14,45 Mn | ₹7,15 Mn | -₹13,72 Mn | -₹561.000 | ₹113,70 Mn | ₹7,92 Mn | -₹4,51 Mn | -₹31,36 Mn | -₹33,05 Mn | ₹44,38 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹38,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,9% | 42,4% | 37,7% | 31,7% | 15,7% | 16,3% | 20,8% | 13,3% | 35,4% | 38,8% | 41,1% | 49,2% | 56,0% | 65,8% | 78,6% | 70,4% | 66,2% | 60,2% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,64 | 1,50 | 1,13 | 1,07 | 1,53 | 1,15 | 1,42 | 1,60 | 2,14 | 1,79 | 1,59 | 1,24 | 1,27 | 1,26 | 1,32 | 1,26 | 0,89 | 0,75 | — | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,34 | 5,78 | 5,49 | 5,63 | 7,99 | 5,66 | 6,22 | 8,09 | 6,13 | 5,09 | 5,43 | 4,93 | 4,98 | 6,18 | 7,27 | 7,84 | 6,28 | 5,80 | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,6% | 6,3% | 4,9% | 1,3% | 11,5% | 11,8% | 7,6% | 11,1% | 6,7% | 3,1% | 6,5% | 6,4% | -1,0% | 1,9% | 1,3% | 4,1% | 3,8% | 12,5% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 3,2% | 1,8% | 0,1% | -4,8% | 7,7% | 10,3% | 5,7% | 6,7% | 1,6% | -0,9% | 2,5% | 5,0% | 1,4% | 3,7% | 3,5% | 5,0% | 5,9% | 8,4% | — | — |
| Net Kâr Marjı | -2,1% | -1,3% | -11,0% | -10,2% | 2,6% | 3,7% | -0,6% | 1,6% | -3,2% | -2,6% | -2,6% | -0,2% | 3,8% | -4,3% | -4,5% | -6,8% | -13,3% | -11,9% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | 5,4% | -2,4% | -9,9% | 0,0% | 0,4% | -1,0% | -15,7% | 1,4% | 0,9% | -1,6% | -0,1% | 14,0% | 0,8% | -0,4% | -2,5% | -3,2% | 4,7% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |