LINKPHLink Pharma Chem Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹257,67 Mn | ₹242,02 Mn | ₹267,39 Mn | ₹324,58 Mn | ₹289,64 Mn | ₹260,40 Mn | ₹189,67 Mn | ₹180,03 Mn | ₹171,92 Mn | ₹171,40 Mn | ₹186,00 Mn | ₹272,79 Mn | ₹263,52 Mn | ₹254,92 Mn | ₹234,48 Mn | ₹227,90 Mn | ₹192,89 Mn | ₹172,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹129,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹127,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹73,04 Mn | ₹57,82 Mn | ₹92,22 Mn | ₹87,57 Mn | ₹63,88 Mn | ₹36,64 Mn | ₹35,54 Mn | ₹26,40 Mn | ₹27,11 Mn | ₹47,30 Mn | ₹54,08 Mn | ₹108,01 Mn | ₹90,78 Mn | ₹89,39 Mn | ₹72,99 Mn | ₹87,95 Mn | ₹54,25 Mn | ₹48,54 Mn |
| Net Borç† | ₹66,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹274,31 Mn | ₹254,33 Mn | ₹298,98 Mn | ₹387,58 Mn | ₹535,61 Mn | ₹348,13 Mn | ₹254,71 Mn | ₹245,00 Mn | ₹235,32 Mn | ₹161,01 Mn | ₹123,44 Mn | ₹175,79 Mn | ₹235,92 Mn | ₹163,65 Mn | ₹175,14 Mn | ₹132,95 Mn | ₹111,02 Mn | ₹118,09 Mn |
| Brüt Kâr | ₹34,60 Mn | ₹12,30 Mn | ₹6,11 Mn | ₹41,81 Mn | ₹48,44 Mn | ₹43,73 Mn | ₹39,15 Mn | ₹27,14 Mn | ₹35,62 Mn | ₹27,36 Mn | -₹1,05 Mn | -₹11,73 Mn | ₹23,53 Mn | ₹23,88 Mn | ₹17,74 Mn | ₹1,99 Mn | ₹15,89 Mn | -₹804.023 |
| FAVÖK | ₹16,69 Mn | ₹1,30 Mn | -₹6,48 Mn | ₹27,19 Mn | ₹35,03 Mn | ₹31,39 Mn | ₹34,45 Mn | ₹20,47 Mn | ₹27,80 Mn | ₹25,49 Mn | ₹1,98 Mn | -₹7,85 Mn | ₹23,37 Mn | ₹21,63 Mn | ₹17,56 Mn | ₹1,26 Mn | ₹16,87 Mn | ₹3,91 Mn |
| Net Kâr | ₹769.000 | -₹10,27 Mn | -₹13,63 Mn | ₹6,54 Mn | ₹18,82 Mn | ₹10,85 Mn | ₹9,50 Mn | ₹6,58 Mn | ₹11,35 Mn | ₹2,27 Mn | ₹5,92 Mn | -₹21,96 Mn | ₹5,17 Mn | ₹2,88 Mn | ₹4,96 Mn | ₹2,28 Mn | ₹8,89 Mn | -₹2,72 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | -2,31 | -3,07 | 1,47 | 4,24 | 2,44 | 2,14 | 1,48 | 2,56 | 0,51 | 1,33 | -4,94 | 1,16 | 0,65 | 1,12 | 0,51 | 2,00 | -0,61 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,46 Mn | ₹17,15 Mn | -₹17,69 Mn | -₹32,12 Mn | -₹27,65 Mn | ₹25,98 Mn | ₹9,52 Mn | ₹991.050 | ₹20,01 Mn | ₹5,24 Mn | -₹67,51 Mn | -₹32,25 Mn | -₹2,63 Mn | -₹15,61 Mn | ₹9,72 Mn | -₹44,61 Mn | -₹4,82 Mn | -₹3,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,3% | 23,9% | 34,5% | 27,0% | 22,1% | 14,1% | 18,7% | 14,7% | 15,8% | 27,6% | 29,1% | 39,6% | 34,4% | 35,1% | 31,1% | 38,6% | 28,1% | 28,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,06 | 1,05 | 1,12 | 1,19 | 1,85 | 1,34 | 1,34 | 1,36 | 1,37 | 0,94 | 0,66 | 0,64 | 0,90 | 0,64 | 0,75 | 0,58 | 0,58 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,14 | 1,99 | 2,34 | 3,03 | 4,19 | 2,72 | 1,99 | 1,92 | 1,84 | 1,26 | 0,97 | 1,37 | 1,84 | 1,28 | 1,37 | 1,04 | 0,87 | 0,92 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,6% | 4,8% | 2,0% | 10,8% | 9,0% | 12,6% | 15,4% | 11,1% | 15,1% | 17,0% | -0,9% | -6,7% | 10,0% | 14,6% | 10,1% | 1,5% | 14,3% | -0,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 0,5% | -2,2% | 7,0% | 6,5% | 9,0% | 13,5% | 8,4% | 11,8% | 15,8% | 1,6% | -4,5% | 9,9% | 13,2% | 10,0% | 0,9% | 15,2% | 3,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | -4,0% | -4,6% | 1,7% | 3,5% | 3,1% | 3,7% | 2,7% | 4,8% | 1,4% | 4,8% | -12,5% | 2,2% | 1,8% | 2,8% | 1,7% | 8,0% | -2,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 6,7% | -5,9% | -8,3% | -5,2% | 7,5% | 3,7% | 0,4% | 8,5% | 3,3% | -54,7% | -18,3% | -1,1% | -9,5% | 5,5% | -33,6% | -4,3% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |