LLFICLLeading Leasing Finance & Investment Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,02 Mr | ₹6,11 Mr | ₹1,24 Mr | ₹717,51 Mn | ₹686,98 Mn | ₹686,28 Mn | ₹1,23 Mr | ₹144,00 Mn | ₹118,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,16 Mr | ₹4,85 Mr | ₹1,07 Mr | ₹567,74 Mn | ₹564,68 Mn | ₹572,77 Mn | ₹1,13 Mr | ₹66,51 Mn | ₹55,20 Mn |
| Net Borç† | ₹4,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||
| Ciro | ₹1,47 Mr | ₹312,65 Mn | ₹49,73 Mn | ₹36,02 Mn | ₹14,33 Mn | ₹117,63 Mn | ₹43,89 Mn | ₹19,58 Mn | ₹3,39 Mn |
| Brüt Kâr | ₹671,47 Mn | ₹81,29 Mn | ₹34,59 Mn | ₹31,50 Mn | ₹10,73 Mn | ₹12,62 Mn | ₹17,23 Mn | ₹15,55 Mn | ₹2,34 Mn |
| FAVÖK | ₹648,82 Mn | ₹53,38 Mn | ₹30,58 Mn | ₹30,05 Mn | ₹7,83 Mn | ₹10,79 Mn | ₹16,39 Mn | ₹14,93 Mn | ₹1,41 Mn |
| Net Kâr | ₹186,42 Mn | ₹37,58 Mn | ₹20,92 Mn | ₹21,76 Mn | ₹5,68 Mn | ₹7,91 Mn | ₹13,55 Mn | ₹10,81 Mn | ₹840.944 |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,09 | 1,96 | 2,04 | 0,05 | 0,07 | 0,13 | 0,10 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,43 Mr | -₹4,04 Mr | -₹391,20 Mn | ₹64.000 | -₹233.000 | — | -₹1,07 Mr | ₹820.200 | ₹928.610 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||
| Borç / Aktif | 34,6% | 79,4% | 86,4% | 79,1% | 82,2% | 83,5% | 92,3% | 46,2% | 46,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,02 | 0,17 | 0,04 | 0,14 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,6% | 26,0% | 69,5% | 87,5% | 74,9% | 10,7% | 39,3% | 79,4% | 69,0% |
| FAVÖK Marjı | 44,1% | 17,1% | 61,5% | 83,5% | 54,6% | 9,2% | 37,3% | 76,3% | 41,5% |
| Net Kâr Marjı | 12,7% | 12,0% | 42,1% | 60,4% | 39,6% | 6,7% | 30,9% | 55,2% | 24,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 233,1% | -1.291,6% | -786,6% | 0,2% | -1,6% | — | -2.432,9% | 4,2% | 27,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |