LORDSHOTLLords Ishwar Hotels Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹142,46 Mn | ₹144,32 Mn | ₹99,14 Mn | ₹97,75 Mn | ₹95,59 Mn | ₹91,97 Mn | ₹107,01 Mn | ₹114,19 Mn | ₹112,17 Mn | ₹108,97 Mn | ₹103,30 Mn | ₹105,79 Mn | ₹123,80 Mn | ₹114,72 Mn | ₹115,39 Mn | ₹95,29 Mn | ₹89,03 Mn | ₹90,35 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹83,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹58,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹64,08 Mn | ₹69,80 Mn | ₹28,29 Mn | ₹30,98 Mn | ₹30,98 Mn | ₹30,99 Mn | ₹38,56 Mn | ₹42,66 Mn | ₹47,37 Mn | ₹47,37 Mn | ₹47,37 Mn | ₹47,37 Mn | ₹47,77 Mn | ₹47,77 Mn | ₹47,92 Mn | ₹38,04 Mn | ₹38,30 Mn | ₹37,60 Mn | — |
| Net Borç† | ₹58,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹73,65 Mn | ₹83,64 Mn | ₹76,96 Mn | ₹74,18 Mn | ₹50,45 Mn | ₹31,09 Mn | ₹75,33 Mn | ₹86,44 Mn | ₹69,81 Mn | ₹54,35 Mn | ₹44,46 Mn | ₹39,57 Mn | ₹50,61 Mn | ₹58,73 Mn | ₹57,01 Mn | ₹55,39 Mn | ₹55,07 Mn | ₹57,73 Mn | ₹52,66 Mn |
| Brüt Kâr | ₹17,47 Mn | ₹22,88 Mn | ₹19,21 Mn | ₹16,79 Mn | ₹10,51 Mn | ₹2,96 Mn | ₹13,42 Mn | ₹15,53 Mn | ₹11,16 Mn | ₹7,48 Mn | ₹6,07 Mn | ₹5,22 Mn | ₹16,32 Mn | ₹16,33 Mn | ₹17,94 Mn | ₹16,55 Mn | ₹20,19 Mn | ₹30,27 Mn | ₹13,36 Mn |
| FAVÖK | ₹3,76 Mn | ₹7,15 Mn | ₹6,93 Mn | ₹4,75 Mn | ₹2,87 Mn | -₹780.080 | ₹4,38 Mn | ₹5,53 Mn | ₹4,10 Mn | ₹2,79 Mn | ₹2,69 Mn | ₹3,63 Mn | ₹14,03 Mn | ₹13,23 Mn | ₹14,91 Mn | ₹13,93 Mn | ₹17,35 Mn | ₹16,33 Mn | ₹17,42 Mn |
| Net Kâr | -₹819.000 | ₹3,45 Mn | ₹4,90 Mn | ₹1,14 Mn | ₹1,66 Mn | -₹3,81 Mn | ₹1,75 Mn | ₹2,28 Mn | -₹2,00 Mn | -₹1,19 Mn | -₹3,05 Mn | -₹7,38 Mn | ₹170.559 | ₹79.485 | ₹2,86 Mn | ₹5,01 Mn | ₹7,52 Mn | ₹7,84 Mn | ₹10,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,11 | 0,46 | 0,66 | 0,15 | 0,22 | -0,51 | 0,23 | 0,30 | -0,27 | -0,16 | -0,41 | -0,99 | 0,03 | 0,01 | 0,46 | 0,90 | 1,36 | 1,41 | 1,69 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,12 Mn | -₹37,77 Mn | ₹1,80 Mn | ₹291.000 | ₹2,65 Mn | ₹7,66 Mn | ₹1,96 Mn | ₹7,96 Mn | ₹2,50 Mn | -₹654.950 | ₹136.190 | ₹811.190 | -₹10,63 Mn | -₹17,83 Mn | -₹207.210 | ₹1,99 Mn | -₹2,16 Mn | ₹7,82 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹17,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,0% | 48,4% | 28,5% | 31,7% | 32,4% | 33,7% | 36,0% | 37,4% | 42,2% | 43,5% | 45,9% | 44,8% | 38,6% | 41,6% | 41,5% | 39,9% | 43,0% | 41,6% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,58 | 0,78 | 0,76 | 0,53 | 0,34 | 0,70 | 0,76 | 0,62 | 0,50 | 0,43 | 0,37 | 0,41 | 0,51 | 0,49 | 0,58 | 0,62 | 0,64 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,25 | 1,42 | 1,31 | 1,26 | 0,86 | 0,53 | 1,28 | 1,47 | 1,19 | 0,92 | 0,76 | 0,67 | 0,86 | 1,00 | 0,97 | 0,94 | 0,94 | 0,98 | 0,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,7% | 27,4% | 25,0% | 22,6% | 20,8% | 9,5% | 17,8% | 18,0% | 16,0% | 13,8% | 13,6% | 13,2% | 32,2% | 27,8% | 31,5% | 29,9% | 36,7% | 52,4% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,1% | 8,5% | 9,0% | 6,4% | 5,7% | -2,5% | 5,8% | 6,4% | 5,9% | 5,1% | 6,1% | 9,2% | 27,7% | 22,5% | 26,1% | 25,2% | 31,5% | 28,3% | 33,1% |
| Net Kâr Marjı | -1,1% | 4,1% | 6,4% | 1,5% | 3,3% | -12,2% | 2,3% | 2,6% | -2,9% | -2,2% | -6,9% | -18,6% | 0,3% | 0,1% | 5,0% | 9,0% | 13,7% | 13,6% | 19,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,9% | -45,2% | 2,3% | 0,4% | 5,3% | 24,6% | 2,6% | 9,2% | 3,6% | -1,2% | 0,3% | 2,1% | -21,0% | -30,4% | -0,4% | 3,6% | -3,9% | 13,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |