LOYALLoyal Equipments Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹928,44 Mn | ₹754,54 Mn | ₹539,28 Mn | ₹513,45 Mn | ₹456,99 Mn | ₹512,38 Mn | ₹376,31 Mn | ₹309,46 Mn | ₹257,27 Mn | ₹198,07 Mn | ₹191,92 Mn | ₹128,47 Mn | ₹103,55 Mn | ₹62,82 Mn | ₹40,79 Mn | ₹42,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹362,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹565,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹224,15 Mn | ₹106,35 Mn | ₹137,84 Mn | ₹140,33 Mn | ₹178,63 Mn | ₹178,55 Mn | ₹93,08 Mn | ₹77,14 Mn | ₹23,52 Mn | ₹40,42 Mn | ₹40,58 Mn | ₹36,99 Mn | ₹20,61 Mn | ₹1,46 Mn | ₹2,83 Mn | ₹6,98 Mn |
| Net Borç† | ₹220,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹789,78 Mn | ₹753,00 Mn | ₹708,20 Mn | ₹492,93 Mn | ₹322,58 Mn | ₹271,65 Mn | ₹340,01 Mn | ₹414,43 Mn | ₹213,34 Mn | ₹193,04 Mn | ₹111,31 Mn | ₹148,57 Mn | ₹93,86 Mn | ₹91,34 Mn | ₹81,17 Mn | ₹68,19 Mn |
| Brüt Kâr | ₹142,69 Mn | ₹176,20 Mn | ₹138,89 Mn | ₹93,73 Mn | -₹14,67 Mn | ₹33,85 Mn | ₹73,93 Mn | ₹85,41 Mn | ₹38,99 Mn | ₹40,39 Mn | ₹17,44 Mn | ₹34,41 Mn | ₹29,95 Mn | ₹32,48 Mn | ₹20,89 Mn | ₹19,43 Mn |
| FAVÖK | ₹125,83 Mn | ₹165,30 Mn | ₹126,06 Mn | ₹93,37 Mn | -₹18,65 Mn | ₹30,93 Mn | ₹61,44 Mn | ₹75,09 Mn | ₹41,19 Mn | ₹44,26 Mn | ₹20,61 Mn | ₹38,67 Mn | ₹18,72 Mn | ₹23,82 Mn | ₹10,08 Mn | ₹10,96 Mn |
| Net Kâr | ₹67,34 Mn | ₹106,62 Mn | ₹70,87 Mn | ₹59,68 Mn | -₹51,23 Mn | ₹8,95 Mn | ₹28,79 Mn | ₹45,04 Mn | ₹19,91 Mn | ₹21,83 Mn | ₹5,25 Mn | ₹16,36 Mn | ₹10,39 Mn | ₹14,68 Mn | ₹5,88 Mn | ₹4,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,24 | 10,21 | 6,95 | 5,85 | -5,02 | 0,88 | 2,82 | 4,42 | 2,34 | 2,14 | 0,56 | 2,29 | 1,02 | 1,44 | 0,58 | 0,46 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹189,63 Mn | -₹21,89 Mn | ₹61,97 Mn | ₹48,61 Mn | -₹27,21 Mn | -₹54,46 Mn | -₹15,77 Mn | -₹39,77 Mn | -₹6,25 Mn | -₹13,75 Mn | ₹16,83 Mn | -₹27,08 Mn | -₹24,95 Mn | ₹6,29 Mn | ₹6,47 Mn | -₹475.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹192,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,1% | 14,1% | 25,6% | 27,3% | 39,1% | 34,8% | 24,7% | 24,9% | 9,1% | 20,4% | 21,1% | 28,8% | 19,9% | 2,3% | 6,9% | 16,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 1,00 | 1,31 | 0,96 | 0,71 | 0,53 | 0,90 | 1,34 | 0,83 | 0,97 | 0,58 | 1,16 | 0,91 | 1,45 | 1,99 | 1,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,33 | 1,25 | 0,87 | 0,57 | 0,48 | 0,60 | 0,73 | 0,38 | 0,34 | 0,20 | 0,26 | 0,17 | 0,16 | 0,14 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,1% | 23,4% | 19,6% | 19,0% | -4,5% | 12,5% | 21,7% | 20,6% | 18,3% | 20,9% | 15,7% | 23,2% | 31,9% | 35,6% | 25,7% | 28,5% |
| FAVÖK Marjı | 15,9% | 22,0% | 17,8% | 18,9% | -5,8% | 11,4% | 18,1% | 18,1% | 19,3% | 22,9% | 18,5% | 26,0% | 19,9% | 26,1% | 12,4% | 16,1% |
| Net Kâr Marjı | 8,5% | 14,2% | 10,0% | 12,1% | -15,9% | 3,3% | 8,5% | 10,9% | 9,3% | 11,3% | 4,7% | 11,0% | 11,1% | 16,1% | 7,2% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -24,0% | -2,9% | 8,7% | 9,9% | -8,4% | -20,0% | -4,6% | -9,6% | -2,9% | -7,1% | 15,1% | -18,2% | -26,6% | 6,9% | 8,0% | -0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |