MACPLASQMachino Plastics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,65 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,76 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,24 Mr | ₹597,40 Mn | ₹553,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,50 Mr | ₹1,80 Mr | ₹883,42 Mn | ₹875,42 Mn | ₹943,01 Mn | ₹1,02 Mr | ₹939,19 Mn | ₹1,14 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,12 Mr | ₹352,23 Mn | ₹452,08 Mn | ₹519,94 Mn | ₹539,29 Mn | ₹543,80 Mn | ₹509,82 Mn | ₹390,65 Mn | ₹592,06 Mn | ₹156,68 Mn | ₹184,42 Mn |
| Net Borç† | ₹2,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,92 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,38 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,42 Mr | ₹3,03 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,23 Mr | ₹837,46 Mn | ₹871,28 Mn | ₹823,03 Mn |
| Brüt Kâr | ₹864,35 Mn | ₹858,64 Mn | ₹710,46 Mn | ₹610,38 Mn | ₹446,81 Mn | ₹331,30 Mn | ₹373,53 Mn | ₹448,61 Mn | ₹404,89 Mn | ₹382,73 Mn | ₹271,51 Mn | ₹203,78 Mn | ₹150,55 Mn | ₹175,51 Mn | ₹127,69 Mn | ₹156,28 Mn | ₹144,81 Mn | ₹61,90 Mn | ₹93,26 Mn | ₹60,58 Mn |
| FAVÖK | ₹387,91 Mn | ₹329,66 Mn | ₹261,49 Mn | ₹216,76 Mn | ₹165,48 Mn | ₹165,66 Mn | ₹186,76 Mn | ₹257,62 Mn | ₹279,55 Mn | ₹264,31 Mn | ₹200,50 Mn | ₹181,76 Mn | ₹134,07 Mn | ₹167,12 Mn | ₹137,57 Mn | ₹180,31 Mn | ₹193,66 Mn | ₹68,47 Mn | ₹132,02 Mn | ₹152,72 Mn |
| Net Kâr | ₹13,23 Mn | ₹85,56 Mn | ₹36,95 Mn | ₹15,96 Mn | -₹24,78 Mn | -₹41,05 Mn | -₹45,18 Mn | ₹4,08 Mn | ₹48,03 Mn | ₹47,55 Mn | ₹13,88 Mn | ₹23,16 Mn | -₹24,14 Mn | -₹13,27 Mn | -₹10,01 Mn | ₹82,38 Mn | ₹71,34 Mn | ₹549.448 | ₹31,36 Mn | ₹55,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,16 | 13,94 | 6,02 | 2,60 | -4,04 | -6,69 | -7,36 | 0,66 | 7,83 | 7,75 | 2,26 | 3,77 | -3,93 | -2,16 | -1,63 | 13,42 | 11,63 | 0,09 | 5,11 | 8,96 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹612,40 Mn | -₹898,40 Mn | -₹26,81 Mn | ₹62,56 Mn | ₹107,93 Mn | -₹75,14 Mn | ₹173,13 Mn | -₹154,48 Mn | ₹182,14 Mn | -₹805,39 Mn | ₹166,86 Mn | ₹65,55 Mn | -₹7,26 Mn | ₹82,58 Mn | -₹141,50 Mn | -₹350,36 Mn | ₹125,28 Mn | -₹449,31 Mn | ₹760.340 | -₹117,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹841,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,2% | 51,4% | 42,6% | 47,9% | 53,1% | 57,8% | 53,3% | 54,6% | 51,5% | 56,9% | 31,0% | 38,6% | 40,0% | 42,2% | 41,5% | 37,4% | 33,0% | 47,8% | 26,2% | 33,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 1,11 | 1,63 | 1,81 | 1,49 | 1,19 | 1,37 | 1,45 | 1,55 | 1,32 | 1,80 | 1,68 | 1,28 | 1,32 | 1,16 | 1,17 | 1,04 | 0,68 | 1,46 | 1,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,60 | 2,84 | 2,47 | 2,42 | 1,94 | 1,54 | 1,77 | 2,21 | 2,24 | 1,89 | 1,50 | 1,43 | 1,21 | 1,24 | 1,11 | 1,16 | 0,90 | 0,61 | 0,64 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,6% | 22,1% | 21,0% | 18,4% | 16,8% | 15,8% | 15,4% | 14,8% | 13,2% | 14,8% | 13,3% | 10,4% | 9,1% | 10,4% | 8,4% | 9,8% | 11,7% | 7,4% | 10,7% | 7,4% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 8,5% | 7,7% | 6,5% | 6,2% | 7,9% | 7,7% | 8,5% | 9,1% | 10,2% | 9,8% | 9,3% | 8,1% | 9,9% | 9,0% | 11,3% | 15,7% | 8,2% | 15,2% | 18,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 2,2% | 1,1% | 0,5% | -0,9% | -2,0% | -1,9% | 0,1% | 1,6% | 1,8% | 0,7% | 1,2% | -1,5% | -0,8% | -0,7% | 5,2% | 5,8% | 0,1% | 3,6% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,4% | -23,1% | -0,8% | 1,9% | 4,1% | -3,6% | 7,2% | -5,1% | 6,0% | -31,1% | 8,2% | 3,3% | -0,4% | 4,9% | -9,3% | -22,0% | 10,1% | -53,7% | 0,1% | -14,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |