MADALAMadala Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $28,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,24 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,83 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,26 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹102,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹85,05 Mn | ₹130,44 Mn | ₹8,61 Mn | ₹10,43 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹49,75 Mn | ₹46,94 Mn | ₹0,00 | ₹11,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,70 Mn | ₹4,38 Mn |
| Net Borç† | -₹574,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹137,66 Mn | ₹127,42 Mn | ₹135,13 Mn | ₹825,78 Mn | ₹742,08 Mn | ₹396,56 Mn | ₹443,41 Mn | ₹467,09 Mn | ₹463,05 Mn | ₹379,92 Mn | ₹585,52 Mn | ₹657,70 Mn | ₹576,67 Mn | ₹724,74 Mn | ₹663,17 Mn | ₹740,38 Mn | ₹946,67 Mn | ₹1,02 Mr | ₹739,99 Mn | ₹733,43 Mn |
| Brüt Kâr | ₹92,95 Mn | ₹82,16 Mn | ₹89,19 Mn | ₹150,25 Mn | ₹137,36 Mn | ₹105,10 Mn | ₹93,36 Mn | ₹70,45 Mn | ₹74,84 Mn | -₹8,80 Mn | -₹44,24 Mn | -₹38,63 Mn | -₹7,39 Mn | -₹41,97 Mn | -₹50,98 Mn | ₹36,23 Mn | ₹201,62 Mn | ₹235,41 Mn | ₹38,62 Mn | — |
| FAVÖK | ₹85,40 Mn | ₹77,33 Mn | ₹90,36 Mn | ₹85,09 Mn | ₹82,50 Mn | ₹91,57 Mn | ₹66,56 Mn | ₹53,26 Mn | ₹62,61 Mn | -₹41,39 Mn | -₹59,12 Mn | -₹33,52 Mn | -₹29,04 Mn | -₹47,90 Mn | -₹57,83 Mn | ₹14,10 Mn | ₹166,75 Mn | ₹257,76 Mn | ₹65,79 Mn | ₹81,50 Mn |
| Net Kâr | ₹27,05 Mn | ₹86,36 Mn | ₹98,80 Mn | ₹798.000 | ₹167,24 Mn | ₹138,25 Mn | ₹67,51 Mn | ₹56,31 Mn | ₹57,26 Mn | ₹82,81 Mn | ₹11,08 Mn | ₹17,55 Mn | ₹28,98 Mn | ₹33,12 Mn | ₹11,17 Mn | ₹62,05 Mn | ₹170,81 Mn | ₹268,84 Mn | ₹92,96 Mn | ₹49,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,83 | 5,85 | 6,69 | 0,05 | 9,93 | 8,21 | 4,01 | 3,34 | 3,40 | 4,92 | 0,66 | 1,04 | 1,72 | 1,96 | 0,66 | 3,53 | 9,67 | 14,42 | 4,99 | 2,65 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹119,54 Mn | ₹9,23 Mn | ₹109,44 Mn | ₹23,25 Mn | ₹160,51 Mn | ₹115,65 Mn | ₹23,02 Mn | — | ₹4,60 Mn | ₹112,52 Mn | ₹54,95 Mn | -₹56,11 Mn | ₹19,70 Mn | ₹47,61 Mn | ₹34,25 Mn | ₹58,71 Mn | ₹168,56 Mn | ₹242,97 Mn | -₹35,35 Mn | -₹116,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹26.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,6% | 5,9% | 0,5% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,4% | 2,3% | 0,0% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,45 | 0,34 | 0,23 | 0,29 | 0,33 | 0,35 | 0,30 | 0,29 | 0,32 | 0,29 | 0,37 | 0,34 | 0,38 | 0,50 | 0,56 | 0,48 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,73 | 0,65 | 0,35 | 0,39 | 0,41 | 0,41 | 0,34 | 0,52 | 0,58 | 0,51 | 0,64 | 0,59 | 0,65 | 0,84 | 0,90 | 0,65 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 67,5% | 64,5% | 66,0% | 18,2% | 18,5% | 26,5% | 21,1% | 15,1% | 16,2% | -2,3% | -7,6% | -5,9% | -1,3% | -5,8% | -7,7% | 4,9% | 21,3% | 23,1% | 5,2% | — |
| FAVÖK Marjı | 62,0% | 60,7% | 66,9% | 10,3% | 11,1% | 23,1% | 15,0% | 11,4% | 13,5% | -10,9% | -10,1% | -5,1% | -5,0% | -6,6% | -8,7% | 1,9% | 17,6% | 25,3% | 8,9% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 19,7% | 67,8% | 73,1% | 0,1% | 22,5% | 34,9% | 15,2% | 12,1% | 12,4% | 21,8% | 1,9% | 2,7% | 5,0% | 4,6% | 1,7% | 8,4% | 18,0% | 26,4% | 12,6% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 86,8% | 7,2% | 81,0% | 2,8% | 21,6% | 29,2% | 5,2% | — | 1,0% | 29,6% | 9,4% | -8,5% | 3,4% | 6,6% | 5,2% | 7,9% | 17,8% | 23,9% | -4,8% | -15,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |