MADHUDINMadhusudan Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹304,24 Mn | ₹312,53 Mn | ₹320,69 Mn | ₹292,72 Mn | ₹264,58 Mn | ₹233,22 Mn | ₹187,02 Mn | ₹202,10 Mn | ₹201,31 Mn | ₹188,70 Mn | ₹145,04 Mn | ₹141,22 Mn | ₹147,03 Mn | ₹139,21 Mn | ₹141,28 Mn | ₹147,92 Mn | ₹181,67 Mn | ₹174,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹30,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹274,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹626.010 | ₹9,35 Mn | ₹23,78 Mn | ₹59,08 Mn | ₹56,29 Mn |
| Net Borç† | -₹141,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹483.250 | ₹1,91 Mn | -₹294.610 | ₹1,73 Mn | ₹1,67 Mn | ₹1,42 Mn | ₹7,51 Mn | ₹11,46 Mn | ₹1,16 Mn | ₹1,11 Mn | ₹0,00 | ₹439.791 | ₹670.897 | ₹689.296 | ₹1,91 Mn | ₹2,72 Mn | ₹9,33 Mn | ₹122,33 Mn |
| Brüt Kâr | -₹8,20 Mn | -₹6,31 Mn | -₹7,75 Mn | -₹5,33 Mn | -₹4,83 Mn | -₹5,15 Mn | ₹1,21 Mn | ₹5,13 Mn | -₹4,64 Mn | -₹4,87 Mn | -₹6,62 Mn | -₹6,15 Mn | -₹3,89 Mn | -₹4,82 Mn | -₹4,58 Mn | -₹6,94 Mn | -₹6,14 Mn | -₹9,93 Mn |
| FAVÖK | -₹9,36 Mn | -₹7,37 Mn | -₹9,04 Mn | -₹6,16 Mn | -₹6,29 Mn | -₹6,12 Mn | ₹154.180 | ₹3,87 Mn | -₹9,82 Mn | -₹10,76 Mn | -₹9,46 Mn | -₹10,49 Mn | -₹4,50 Mn | -₹4,97 Mn | -₹5,03 Mn | -₹6,98 Mn | -₹7,13 Mn | -₹17,80 Mn |
| Net Kâr | -₹4,17 Mn | -₹3,91 Mn | ₹23,19 Mn | ₹24,07 Mn | ₹24,89 Mn | ₹35,83 Mn | -₹9,76 Mn | ₹1,73 Mn | ₹10,65 Mn | ₹21,08 Mn | ₹2,61 Mn | ₹1,76 Mn | ₹5,81 Mn | ₹7,36 Mn | ₹8,73 Mn | ₹4,47 Mn | ₹1,09 Mn | -₹13,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,78 | -0,73 | 4,32 | 4,48 | 4,63 | 6,67 | -1,82 | 0,32 | 1,98 | 3,92 | 0,49 | 0,33 | 1,08 | 1,37 | 1,62 | 0,83 | 0,20 | -2,57 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹56.620 | -₹1,09 Mn | ₹4,65 Mn | -₹7,99 Mn | -₹7,21 Mn | ₹841.070 | -₹1,04 Mn | ₹752.730 | ₹6,83 Mn | -₹1,03 Mn | ₹2,17 Mn | -₹5,16 Mn | ₹10,64 Mn | ₹5,76 Mn | ₹26,16 Mn | ₹70,94 Mn | -₹3,43 Mn | -₹23,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹48.730 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 6,6% | 16,1% | 32,5% | 32,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,06 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1.697,1% | -330,4% | 2.630,1% | -307,6% | -289,1% | -362,8% | 16,1% | 44,8% | -398,9% | -439,3% | — | -1.397,9% | -579,5% | -698,6% | -239,9% | -254,6% | -65,9% | -8,1% |
| FAVÖK Marjı | -1.937,7% | -386,0% | 3.069,6% | -355,5% | -376,9% | -431,4% | 2,1% | 33,8% | -843,7% | -969,8% | — | -2.385,7% | -670,8% | -721,6% | -263,6% | -256,2% | -76,4% | -14,6% |
| Net Kâr Marjı | -862,8% | -204,9% | -7.872,7% | 1.389,4% | 1.490,4% | 2.524,6% | -130,0% | 15,1% | 915,4% | 1.900,3% | — | 400,7% | 866,1% | 1.067,6% | 457,6% | 164,0% | 11,7% | -11,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,7% | -57,1% | -1.576,9% | -461,0% | -431,7% | 59,3% | -13,9% | 6,6% | 586,9% | -92,6% | — | -1.172,9% | 1.585,4% | 835,3% | 1.371,2% | 2.603,8% | -36,8% | -18,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |