MADHURINDMadhur Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $233.361 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹39,37 Mn | ₹47,30 Mn | ₹76,58 Mn | ₹66,64 Mn | ₹69,96 Mn | ₹71,37 Mn | ₹72,44 Mn | ₹70,65 Mn | ₹70,59 Mn | ₹79,33 Mn | ₹93,50 Mn | ₹80,69 Mn | ₹72,01 Mn | ₹70,84 Mn | ₹75,06 Mn | ₹66,84 Mn | ₹65,55 Mn | ₹80,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹861.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹38,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹114.000 | ₹115.000 | ₹124.474 | ₹1,96 Mn | ₹425.474 | ₹1,03 Mn | ₹5,07 Mn | ₹2,93 Mn | ₹151.474 | ₹9,93 Mn | ₹18,06 Mn | ₹4,27 Mn | ₹3,42 Mn | ₹1,11 Mn | ₹2,01 Mn | ₹628.288 | ₹660.808 | ₹1,05 Mn |
| Net Borç† | -₹31,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,76 Mn | ₹9,17 Mn | ₹9,98 Mn | ₹32,03 Mn | ₹57,09 Mn | ₹71,34 Mn | ₹110,28 Mn | ₹107,28 Mn | ₹99,74 Mn | ₹83,59 Mn | ₹62,70 Mn | ₹45,83 Mn | ₹25,30 Mn | ₹65,19 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | -₹749.000 | -₹670.863 | -₹3,42 Mn | -₹1,95 Mn | ₹1,13 Mn | ₹1,51 Mn | ₹3,06 Mn | ₹1,31 Mn | ₹4,80 Mn | ₹5,61 Mn | ₹9,54 Mn | ₹11,89 Mn | ₹7,35 Mn | ₹4,57 Mn | ₹4,66 Mn | -₹10,95 Mn | ₹8,10 Mn |
| FAVÖK | -₹3,70 Mn | -₹62,51 Mn | -₹2,53 Mn | -₹3,86 Mn | -₹1,73 Mn | ₹1,10 Mn | ₹1,25 Mn | ₹1,21 Mn | -₹239.920 | ₹2,44 Mn | ₹2,00 Mn | ₹1,25 Mn | ₹1,82 Mn | ₹1,67 Mn | ₹2,99 Mn | ₹1,77 Mn | -₹13,09 Mn | -₹12,68 Mn |
| Net Kâr | -₹2,70 Mn | -₹8,63 Mn | -₹3,20 Mn | -₹4,84 Mn | -₹3,14 Mn | ₹11.497 | ₹25.859 | ₹52.532 | ₹1,03 Mn | ₹71.011 | ₹112.899 | ₹112.000 | ₹822.000 | ₹694.578 | ₹399.215 | ₹862.846 | -₹14,35 Mn | -₹11,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,66 | -2,11 | -0,78 | -1,18 | -0,77 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,25 | 0,02 | 0,03 | 0,00 | 0,20 | 0,17 | 0,10 | 0,21 | -3,51 | -2,72 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹8,57 Mn | ₹20,57 Mn | ₹12,19 Mn | -₹1,30 Mn | ₹471.050 | ₹267.510 | -₹1,30 Mn | -₹1,33 Mn | ₹3,03 Mn | ₹8,32 Mn | -₹14,61 Mn | — | — | ₹2,87 Mn | -₹5,49 Mn | -₹4,31 Mn | ₹4,10 Mn | ₹1,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 2,9% | 0,6% | 1,4% | 7,0% | 4,1% | 0,2% | 12,5% | 19,3% | 5,3% | 4,7% | 1,6% | 2,7% | 0,9% | 1,0% | 1,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,13 | 0,14 | 0,45 | 0,81 | 0,90 | 1,18 | 1,33 | 1,38 | 1,18 | 0,84 | 0,69 | 0,39 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,10 | 0,24 | 0,26 | 0,83 | 1,49 | 1,86 | 2,87 | 2,79 | 2,60 | 2,17 | 1,63 | 1,19 | 0,66 | 1,70 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | -51,9% | 12,3% | 15,1% | 9,5% | 2,3% | 6,7% | 5,1% | 8,9% | 11,9% | 8,8% | 7,3% | 10,2% | -43,3% | 12,4% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | -46,0% | 12,0% | 12,5% | 3,8% | -0,4% | 3,4% | 1,8% | 1,2% | 1,8% | 2,0% | 4,8% | 3,9% | -51,8% | -19,5% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | -83,5% | 0,1% | 0,3% | 0,2% | 1,8% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,8% | 0,8% | 0,6% | 1,9% | -56,7% | -17,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | 12,5% | 2,9% | -13,0% | -4,2% | 5,3% | 11,7% | -13,2% | — | — | 3,4% | -8,8% | -9,4% | 16,2% | 2,6% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,40 | -%0,20 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6602,45 | -%0,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3544,30 | +%2,36 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |