MAGNAELQMagna Electro Castings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $57,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,93 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,07 Mr | ₹911,71 Mn | ₹888,43 Mn | ₹902,68 Mn | ₹821,98 Mn | ₹749,93 Mn | ₹764,60 Mn | ₹826,03 Mn | ₹751,17 Mn | ₹714,81 Mn | ₹597,16 Mn | ₹563,62 Mn | ₹480,08 Mn | ₹461,36 Mn | ₹511,69 Mn | ₹463,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹23,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹481,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹148,81 Mn | ₹110,35 Mn | ₹920.000 | ₹1,52 Mn | ₹49,90 Mn | ₹1,34 Mn | ₹1,85 Mn | ₹0,00 | ₹34,62 Mn | ₹48,86 Mn | ₹97,13 Mn | ₹204,33 Mn | ₹195,11 Mn | ₹212,90 Mn | ₹120,86 Mn | ₹118,04 Mn | ₹101,62 Mn | ₹107,18 Mn | ₹122,42 Mn | ₹128,92 Mn |
| Net Borç† | -₹9,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,90 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,34 Mr | ₹970,91 Mn | ₹963,21 Mn | ₹1,23 Mr | ₹930,74 Mn | ₹789,40 Mn | ₹921,26 Mn | ₹1,00 Mr | ₹745,74 Mn | ₹854,22 Mn | ₹832,17 Mn | ₹607,78 Mn | ₹388,86 Mn | ₹620,63 Mn | ₹542,90 Mn | ₹468,16 Mn |
| Brüt Kâr | ₹251,06 Mn | ₹312,82 Mn | ₹214,84 Mn | ₹217,15 Mn | ₹113,26 Mn | ₹90,33 Mn | ₹114,57 Mn | ₹211,56 Mn | ₹128,15 Mn | ₹141,04 Mn | ₹128,34 Mn | ₹137,94 Mn | ₹105,54 Mn | ₹107,24 Mn | ₹99,91 Mn | ₹89,99 Mn | ₹74,23 Mn | ₹220,33 Mn | ₹69,37 Mn | ₹192,84 Mn |
| FAVÖK | ₹275,32 Mn | ₹312,33 Mn | ₹211,65 Mn | ₹223,81 Mn | ₹115,56 Mn | ₹99,93 Mn | ₹110,57 Mn | ₹179,80 Mn | ₹125,48 Mn | ₹145,22 Mn | ₹133,24 Mn | ₹137,18 Mn | ₹137,69 Mn | ₹123,64 Mn | ₹116,55 Mn | ₹102,38 Mn | ₹92,03 Mn | ₹112,11 Mn | ₹97,30 Mn | ₹108,80 Mn |
| Net Kâr | ₹184,75 Mn | ₹231,17 Mn | ₹151,09 Mn | ₹171,22 Mn | ₹77,29 Mn | ₹51,79 Mn | ₹66,87 Mn | ₹113,97 Mn | ₹68,62 Mn | ₹73,17 Mn | ₹66,48 Mn | ₹54,28 Mn | ₹46,22 Mn | ₹52,50 Mn | ₹41,80 Mn | ₹37,55 Mn | ₹32,95 Mn | ₹15,51 Mn | ₹39,51 Mn | ₹57,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 43,65 | 54,62 | 35,70 | 40,46 | 18,26 | 11,67 | 14,59 | 24,87 | 14,98 | 15,97 | 14,51 | 11,85 | 10,09 | 11,46 | 9,12 | 8,20 | 7,19 | 3,39 | 8,62 | 12,59 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹340,05 Mn | -₹157,91 Mn | ₹19,23 Mn | ₹125,19 Mn | -₹46,70 Mn | ₹83,51 Mn | ₹119,32 Mn | ₹122,53 Mn | ₹3,74 Mn | ₹52,16 Mn | ₹14,90 Mn | ₹23,76 Mn | ₹34,78 Mn | ₹2,41 Mn | ₹10,20 Mn | -₹12,41 Mn | -₹4,32 Mn | ₹80,66 Mn | ₹9,45 Mn | ₹13,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹570,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,7% | 6,0% | 0,1% | 0,1% | 4,7% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 4,2% | 6,5% | 12,7% | 24,7% | 26,0% | 29,8% | 20,2% | 20,9% | 21,2% | 23,2% | 23,9% | 27,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,99 | 0,95 | 1,10 | 1,35 | 1,25 | 1,06 | 1,08 | 1,36 | 1,13 | 1,05 | 1,20 | 1,22 | 0,99 | 1,20 | 1,39 | 1,08 | 0,81 | 1,35 | 1,06 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,31 | 1,19 | 0,97 | 1,11 | 0,92 | 0,67 | 0,66 | 0,85 | 0,64 | 0,54 | 0,64 | 0,69 | 0,51 | 0,59 | 0,57 | 0,42 | 0,27 | 0,43 | 0,37 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,2% | 18,1% | 15,2% | 13,5% | 8,5% | 9,3% | 11,9% | 17,2% | 13,8% | 17,9% | 13,9% | 13,7% | 14,2% | 12,6% | 12,0% | 14,8% | 19,1% | 35,5% | 12,8% | 41,2% |
| FAVÖK Marjı | 14,5% | 18,0% | 15,0% | 13,9% | 8,7% | 10,3% | 11,5% | 14,6% | 13,5% | 18,4% | 14,5% | 13,7% | 18,5% | 14,5% | 14,0% | 16,8% | 23,7% | 18,1% | 17,9% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | 13,4% | 10,7% | 10,6% | 5,8% | 5,3% | 6,9% | 9,3% | 7,4% | 9,3% | 7,2% | 5,4% | 6,2% | 6,1% | 5,0% | 6,2% | 8,5% | 2,5% | 7,3% | 12,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,9% | -9,1% | 1,4% | 7,8% | -3,5% | 8,6% | 12,4% | 10,0% | 0,4% | 6,6% | 1,6% | 2,4% | 4,7% | 0,3% | 1,2% | -2,0% | -1,1% | 13,0% | 1,7% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |