MAHAVEERMahaveer Infoway Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $569.427 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹65,11 Mn | ₹73,54 Mn | ₹74,48 Mn | ₹86,74 Mn | ₹84,32 Mn | ₹79,50 Mn | ₹90,29 Mn | ₹99,36 Mn | ₹177,07 Mn | ₹170,96 Mn | ₹152,76 Mn | ₹187,25 Mn | ₹278,50 Mn | ₹156,94 Mn | ₹173,28 Mn | ₹105,70 Mn | ₹88,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹597.740 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹18,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹46,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹13,74 Mn | ₹31,31 Mn | ₹17,25 Mn | ₹13,55 Mn | ₹19,83 Mn | ₹29,26 Mn | ₹36,25 Mn | ₹33,57 Mn | ₹67,55 Mn | ₹67,13 Mn | ₹65,11 Mn | ₹62,03 Mn | ₹66,82 Mn | ₹50,90 Mn | ₹45,83 Mn | ₹23,77 Mn | ₹10,97 Mn |
| Net Borç† | ₹13,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹26,15 Mn | ₹27,31 Mn | ₹54,13 Mn | ₹41,06 Mn | ₹30,38 Mn | ₹12,38 Mn | ₹22,02 Mn | ₹16,96 Mn | ₹147,02 Mn | ₹145,22 Mn | ₹310,13 Mn | ₹781,46 Mn | ₹1,10 Mr | ₹513,71 Mn | ₹233,59 Mn | ₹237,54 Mn | ₹205,51 Mn |
| Brüt Kâr | ₹6,10 Mn | ₹6,12 Mn | ₹10,52 Mn | ₹10,62 Mn | ₹9,18 Mn | ₹851 | ₹3,60 Mn | -₹6,01 Mn | ₹27,08 Mn | ₹6,21 Mn | ₹5,43 Mn | -₹13,50 Mn | -₹28,34 Mn | -₹4,29 Mn | -₹15,00 Mn | -₹5,01 Mn | ₹3,89 Mn |
| FAVÖK | -₹2,07 Mn | ₹1,61 Mn | -₹4,14 Mn | ₹5,36 Mn | ₹4,66 Mn | -₹216.690 | -₹1,52 Mn | -₹6,43 Mn | ₹1,71 Mn | -₹33,56 Mn | -₹36,30 Mn | -₹54,34 Mn | -₹57,42 Mn | -₹37,25 Mn | -₹39,06 Mn | -₹24,50 Mn | ₹2,29 Mn |
| Net Kâr | ₹6,40 Mn | ₹799.610 | -₹3,89 Mn | -₹3,14 Mn | ₹2,09 Mn | -₹4,68 Mn | -₹4,84 Mn | -₹6,85 Mn | -₹3,84 Mn | -₹3,72 Mn | ₹2,33 Mn | ₹2,51 Mn | ₹2,36 Mn | ₹2,37 Mn | ₹2,15 Mn | ₹8,18 Mn | ₹1,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,16 | 0,15 | -0,71 | -0,57 | 0,38 | -0,85 | -0,88 | -1,24 | -0,70 | -0,68 | 0,42 | 0,46 | 0,43 | 0,43 | 0,39 | 1,49 | 0,26 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹14,91 Mn | ₹2,58 Mn | -₹3,32 Mn | ₹8,08 Mn | ₹9,52 Mn | -₹6,43 Mn | ₹169.540 | -₹665.380 | -₹14,40 Mn | -₹1,48 Mn | ₹1,19 Mn | ₹6,51 Mn | -₹16,26 Mn | ₹4,14 Mn | -₹13,81 Mn | -₹18,95 Mn | -₹20,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,1% | 42,6% | 23,2% | 15,6% | 23,5% | 36,8% | 40,2% | 33,8% | 38,2% | 39,3% | 42,6% | 33,1% | 24,0% | 32,4% | 26,4% | 22,5% | 12,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,37 | 0,73 | 0,47 | 0,36 | 0,16 | 0,24 | 0,17 | 0,83 | 0,85 | 2,03 | 4,17 | 3,94 | 3,27 | 1,35 | 2,25 | 2,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,58 | 1,16 | 0,88 | 0,65 | 0,26 | 0,47 | 0,36 | 3,15 | 3,11 | 6,64 | 16,73 | 23,49 | 11,00 | 5,00 | 5,08 | 4,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 22,4% | 19,4% | 25,9% | 30,2% | 0,0% | 16,3% | -35,4% | 18,4% | 4,3% | 1,7% | -1,7% | -2,6% | -0,8% | -6,4% | -2,1% | 1,9% |
| FAVÖK Marjı | -7,9% | 5,9% | -7,7% | 13,1% | 15,3% | -1,8% | -6,9% | -37,9% | 1,2% | -23,1% | -11,7% | -7,0% | -5,2% | -7,3% | -16,7% | -10,3% | 1,1% |
| Net Kâr Marjı | 24,5% | 2,9% | -7,2% | -7,7% | 6,9% | -37,8% | -22,0% | -40,4% | -2,6% | -2,6% | 0,8% | 0,3% | 0,2% | 0,5% | 0,9% | 3,4% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 57,0% | 9,4% | -6,1% | 19,7% | 31,3% | -52,0% | 0,8% | -3,9% | -9,8% | -1,0% | 0,4% | 0,8% | -1,5% | 0,8% | -5,9% | -8,0% | -9,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |