MAPROINMapro Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹268,38 Mn | ₹262,46 Mn | ₹259,32 Mn | ₹258,10 Mn | ₹260,78 Mn | ₹261,26 Mn | ₹260,06 Mn | ₹263,77 Mn | ₹270,41 Mn | ₹273,15 Mn | ₹279,78 Mn | ₹276,66 Mn | ₹92,28 Mn | ₹696.675 | ₹2,14 Mn | ₹33,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹263,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹10,00 Mn | ₹1,40 Mn | ₹1,40 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹14,33 Mn |
| Net Borç† | -₹885.800 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,74 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹6,88 Mn | ₹10,49 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,15 Mn | ₹0,00 | ₹22,92 Mn | ₹158,30 Mn | ₹23,60 Mn | ₹4,93 Mn | ₹1,07 Mn | ₹33,07 Mn |
| Brüt Kâr | -₹2,02 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹2,27 Mn | ₹2,73 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,15 Mn | ₹0,00 | — | — | — | ₹222.917 | -₹83.446 | ₹21,87 Mn |
| FAVÖK | -₹9,95 Mn | -₹5,72 Mn | -₹9,15 Mn | — | — | -₹4,50 Mn | -₹5,42 Mn | -₹3,64 Mn | ₹2,68 Mn | -₹5,17 Mn | -₹2,29 Mn | -₹2,25 Mn | ₹994.970 | ₹184.080 | -₹115.830 | ₹7,40 Mn |
| Net Kâr | ₹3,07 Mn | ₹2,69 Mn | ₹363.800 | -₹1,69 Mn | ₹2,04 Mn | -₹2,14 Mn | -₹478.496 | -₹5,65 Mn | ₹1,90 Mn | ₹1,09 Mn | ₹1,12 Mn | ₹1,11 Mn | ₹495.053 | -₹25.329 | ₹831.025 | ₹4,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,37 | 0,32 | 0,04 | -0,20 | 0,02 | -0,26 | -0,06 | -0,67 | 0,23 | 0,13 | 0,13 | 0,15 | 0,10 | -0,02 | 0,76 | 3,79 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹464.500 | -₹1,85 Mn | — | -₹11,73 Mn | — | ₹18,80 Mn | ₹8,56 Mn | -₹2,11 Mn | ₹1,39 Mn | ₹10,12 Mn | -₹3,00 Mn | — | — | — | — | ₹5,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,6% | 0,5% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 43,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,00 | 0,08 | 0,57 | 0,26 | 7,07 | 0,50 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,00 | 0,09 | 0,60 | 0,09 | 0,02 | 0,00 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -115,9% | — | — | -33,0% | 26,0% | — | — | — | 100,0% | — | — | — | — | 4,5% | -7,8% | 66,1% |
| FAVÖK Marjı | -571,7% | — | — | — | — | — | — | — | 37,4% | — | -10,0% | -1,4% | 4,2% | 3,7% | -10,8% | 22,4% |
| Net Kâr Marjı | 176,2% | — | — | -24,5% | 19,5% | — | — | — | 26,5% | — | 4,9% | 0,7% | 2,1% | -0,5% | 77,8% | 12,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,7% | — | — | -170,4% | — | — | — | — | 19,5% | — | -13,1% | — | — | — | — | 17,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |