MAXGROWMAXGROW INDIA LIMITED
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $76,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹29,66 Mr | ₹21,54 Mr | ₹275,18 Mn | ₹277,96 Mn | ₹277,92 Mn | ₹275,15 Mn | ₹276,09 Mn | ₹225,54 Mn | ₹222,04 Mn | ₹144,23 Mn | ₹157,33 Mn | ₹174,95 Mn | ₹173,38 Mn | ₹198,40 Mn | ₹138,75 Mn | ₹108,70 Mn | ₹7,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹89,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹20,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹15,30 Mn | ₹2,97 Mr | ₹55.000 | ₹805.000 | ₹805.000 | ₹55.229 | ₹55.229 | ₹38,02 Mn | ₹6,32 Mn | ₹7,27 Mn | ₹5,93 Mn | ₹5,39 Mn | ₹5,39 Mn | ₹7,70 Mn | ₹5,39 Mn | ₹6,98 Mn | ₹9,42 Mn |
| Net Borç† | -₹74,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹224,26 Mr | ₹27,58 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,52 Mn | ₹0,00 | ₹84,06 Mn | ₹21,36 Mn | ₹90,82 Mn | ₹178,01 Mn | ₹117,74 Mn | ₹176,53 Mn | ₹132,52 Mn | ₹1,71 Mn | ₹1,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹5,52 Mr | ₹640,64 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹112.575 | -₹215.955 | -₹167.249 | ₹5.049 | -₹4,16 Mn | ₹4,58 Mn | ₹8,21 Mn | ₹5,46 Mn | ₹8,09 Mn | ₹11,44 Mn | — | — |
| FAVÖK | ₹4,51 Mr | ₹548,30 Mn | -₹1,25 Mn | -₹995.000 | -₹2,34 Mn | -₹441.880 | -₹1,17 Mn | ₹327.130 | -₹1,09 Mn | -₹12,81 Mn | -₹2,76 Mn | ₹4,74 Mn | ₹1,11 Mn | ₹4,92 Mn | ₹9,02 Mn | ₹234,64 Mn | -₹596.160 |
| Net Kâr | ₹4,50 Mr | ₹296,32 Mn | -₹1,17 Mn | -₹913.000 | -₹2,32 Mn | -₹968.530 | -₹1,28 Mn | ₹73.581 | -₹1,07 Mn | -₹13,02 Mn | -₹2,97 Mn | ₹3,38 Mn | ₹320.902 | ₹1,02 Mn | ₹6,31 Mn | ₹233,79 Mn | ₹2,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 112,72 | 7,42 | -0,66 | -0,52 | -1,31 | -0,94 | -0,91 | 0,07 | -1,03 | -12,56 | -2,88 | 3,29 | 0,41 | 1,03 | 6,59 | 270,02 | 24,71 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,10 Mr | ₹414,54 Mn | -₹762.000 | ₹31.000 | -₹12.000 | -₹129.790 | -₹60,86 Mn | -₹24,40 Mn | -₹2,99 Mn | -₹11,77 Mn | -₹11,10 Mn | ₹75,91 Mn | -₹3,41 Mn | -₹9,76 Mn | -₹449.500 | -₹48,19 Mn | -₹1,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹35.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 13,8% | 0,0% | 0,3% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 16,9% | 2,8% | 5,0% | 3,8% | 3,1% | 3,1% | 3,9% | 3,9% | 6,4% | 129,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 7,56 | 1,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,38 | 0,15 | 0,58 | 1,02 | 0,68 | 0,89 | 0,96 | 0,02 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 10,82 | 1,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,5% | 2,3% | — | — | — | — | -14,3% | — | 0,0% | -19,5% | 5,0% | 4,6% | 4,6% | 4,6% | 8,6% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 2,0% | 2,0% | — | — | — | — | -76,9% | — | -1,3% | -60,0% | -3,0% | 2,7% | 0,9% | 2,8% | 6,8% | 13.701,8% | -50,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 1,1% | — | — | — | — | -84,4% | — | -1,3% | -60,9% | -3,3% | 1,9% | 0,3% | 0,6% | 4,8% | 13.652,1% | 246,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,9% | 1,5% | — | — | — | — | -4.016,1% | — | -3,6% | -55,1% | -12,2% | 42,6% | -2,9% | -5,5% | -0,3% | -2.814,2% | -118,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |