MDRNSTLModern Steels Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹198,63 Mn | ₹187,98 Mn | ₹139,14 Mn | ₹142,80 Mn | ₹63,70 Mn | ₹950,60 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,40 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,39 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹559.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹188,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,04 Mn | ₹2,04 Mn | ₹2,04 Mn | ₹12,74 Mn | ₹70,40 Mn | ₹528,60 Mn | ₹1,85 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,06 Mr | ₹871,54 Mn | ₹672,29 Mn | ₹783,99 Mn | ₹665,88 Mn |
| Net Borç† | ₹1,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,02 Mr | ₹835,30 Mn | ₹2,11 Mr | ₹3,20 Mr | ₹3,75 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,60 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,58 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,47 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,76 Mr |
| Brüt Kâr | -₹77.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹13,10 Mn | -₹196,70 Mn | -₹164,80 Mn | -₹137,00 Mn | -₹89,10 Mn | ₹153,10 Mn | ₹136,40 Mn | ₹65,20 Mn | ₹123,20 Mn | -₹24,80 Mn | ₹78,10 Mn | ₹341,22 Mn | ₹294,37 Mn | ₹78,70 Mn | ₹375,19 Mn | ₹395,75 Mn |
| FAVÖK | -₹9,47 Mn | ₹32,73 Mn | -₹1,61 Mn | ₹188,14 Mn | ₹6,70 Mn | -₹187,60 Mn | -₹459,10 Mn | -₹210,90 Mn | -₹254,90 Mn | ₹50,90 Mn | ₹120,40 Mn | ₹50,40 Mn | ₹64,60 Mn | -₹21,90 Mn | ₹64,50 Mn | ₹311,60 Mn | ₹265,33 Mn | ₹111,92 Mn | ₹213,45 Mn | ₹234,35 Mn |
| Net Kâr | ₹10,56 Mn | ₹44,38 Mn | ₹5,76 Mn | ₹138,31 Mn | ₹775,00 Mn | ₹386,20 Mn | -₹494,00 Mn | -₹252,00 Mn | -₹302,40 Mn | -₹25,80 Mn | -₹335,70 Mn | -₹121,60 Mn | -₹106,70 Mn | -₹137,20 Mn | -₹98,10 Mn | ₹82,31 Mn | ₹61,54 Mn | -₹47,23 Mn | ₹25,72 Mn | ₹81,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,77 | 3,23 | 0,42 | 10,05 | 56,31 | 28,06 | -35,90 | -18,31 | -21,97 | -1,87 | -24,39 | -8,84 | -8,47 | -10,90 | -7,79 | 6,54 | 5,14 | -3,95 | 2,15 | 6,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | — | — | ₹1,01 Mn | — | ₹1,32 Mr | ₹9,60 Mn | ₹15,10 Mn | -₹136,60 Mn | -₹162,30 Mn | -₹92,50 Mn | -₹236,50 Mn | -₹527,00 Mn | -₹64,60 Mn | -₹17,80 Mn | -₹203,03 Mn | -₹168,70 Mn | ₹105,69 Mn | -₹206,50 Mn | -₹121,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 1,1% | 1,5% | 8,9% | 110,5% | 55,6% | 163,9% | 109,7% | 99,9% | 79,2% | 84,0% | 64,3% | 66,9% | 59,7% | 54,9% | 51,9% | 51,1% | 46,9% | 52,8% | 47,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 16,02 | 0,88 | 1,88 | 1,88 | 1,98 | 1,34 | 1,18 | 1,15 | 1,10 | 1,36 | 1,62 | 1,70 | 1,70 | 1,92 | 1,94 | 1,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 5,40 | 4,42 | 11,19 | 16,96 | 19,86 | 16,68 | 13,79 | 16,51 | 13,92 | 13,64 | 17,53 | 18,35 | 15,33 | 14,57 | 15,25 | 14,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | -1,3% | -23,5% | -7,8% | -4,3% | -2,4% | 4,9% | 5,2% | 2,1% | 4,7% | -1,0% | 2,4% | 9,8% | 10,2% | 2,9% | 13,0% | 14,3% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | 0,7% | -22,5% | -21,7% | -6,6% | -6,8% | 1,6% | 4,6% | 1,6% | 2,5% | -0,8% | 1,9% | 9,0% | 9,2% | 4,1% | 7,4% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | 76,0% | 46,2% | -23,4% | -7,9% | -8,1% | -0,8% | -12,9% | -3,9% | -4,1% | -5,3% | -3,0% | 2,4% | 2,1% | -1,7% | 0,9% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | 157,8% | 0,5% | 0,5% | -3,6% | -5,2% | -3,6% | -7,6% | -20,0% | -2,5% | -0,5% | -5,9% | -5,8% | 3,8% | -7,2% | -4,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |