MEERAMeera Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹455,70 Mn | ₹433,58 Mn | ₹375,91 Mn | ₹357,85 Mn | ₹360,44 Mn | ₹328,76 Mn | ₹295,91 Mn | ₹217,36 Mn | ₹147,78 Mn | ₹79,73 Mn | ₹57,47 Mn | ₹49,49 Mn | ₹44,94 Mn | ₹62,63 Mn | ₹67,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹156,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹298,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹59,40 Mn | ₹82,14 Mn | ₹41,45 Mn | ₹10,06 Mn | ₹12,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,79 Mn | ₹85.222 | ₹754.930 | ₹1,53 Mn | ₹1,48 Mn | ₹9,45 Mn | ₹15,59 Mn |
| Net Borç† | ₹49,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹378,32 Mn | ₹398,49 Mn | ₹301,42 Mn | ₹202,60 Mn | ₹313,72 Mn | ₹221,47 Mn | ₹202,65 Mn | ₹355,84 Mn | ₹214,97 Mn | ₹130,89 Mn | ₹80,58 Mn | ₹78,49 Mn | ₹74,62 Mn | ₹71,18 Mn | ₹35,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₹55,48 Mn | ₹85,75 Mn | ₹53,92 Mn | ₹18,00 Mn | ₹85,72 Mn | ₹54,11 Mn | ₹44,70 Mn | ₹117,50 Mn | ₹64,03 Mn | ₹35,26 Mn | ₹20,15 Mn | ₹19,97 Mn | ₹17,32 Mn | ₹19,95 Mn | ₹11,27 Mn |
| FAVÖK | ₹29,38 Mn | ₹58,33 Mn | ₹29,87 Mn | -₹4,42 Mn | ₹44,97 Mn | ₹30,08 Mn | ₹3,18 Mn | ₹62,57 Mn | ₹32,20 Mn | ₹14,59 Mn | ₹8,71 Mn | ₹6,38 Mn | ₹3,52 Mn | ₹3,78 Mn | ₹4,10 Mn |
| Net Kâr | ₹9,84 Mn | ₹37,22 Mn | ₹14,61 Mn | -₹13,72 Mn | ₹26,71 Mn | ₹21,47 Mn | ₹5,21 Mn | ₹49,45 Mn | ₹24,08 Mn | ₹10,63 Mn | ₹4,19 Mn | ₹2,30 Mn | ₹1,59 Mn | ₹634.000 | ₹2,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,46 | 1,74 | 0,68 | -0,64 | 1,25 | 1,01 | 0,25 | 2,32 | 1,13 | 0,56 | 0,22 | 0,12 | 0,09 | 0,03 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹1,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹49,07 Mn | -₹30,87 Mn | -₹21,46 Mn | -₹1,50 Mn | -₹9,55 Mn | ₹30,95 Mn | -₹113,24 Mn | ₹3,45 Mn | -₹24,51 Mn | ₹1,48 Mn | ₹11,31 Mn | ₹11,12 Mn | ₹829.000 | ₹4,35 Mn | ₹9,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹10,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,0% | 18,9% | 11,0% | 2,8% | 3,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 0,1% | 1,3% | 3,1% | 3,3% | 15,1% | 23,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,92 | 0,80 | 0,57 | 0,87 | 0,67 | 0,68 | 1,64 | 1,45 | 1,64 | 1,40 | 1,59 | 1,66 | 1,14 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,27 | 1,33 | 1,01 | 0,68 | 1,05 | 0,74 | 0,68 | 1,19 | 0,72 | 0,44 | 0,27 | 0,26 | 0,25 | 0,24 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,7% | 21,5% | 17,9% | 8,9% | 27,3% | 24,4% | 22,1% | 33,0% | 29,8% | 26,9% | 25,0% | 25,4% | 23,2% | 28,0% | 32,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 14,6% | 9,9% | -2,2% | 14,3% | 13,6% | 1,6% | 17,6% | 15,0% | 11,1% | 10,8% | 8,1% | 4,7% | 5,3% | 11,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 9,3% | 4,8% | -6,8% | 8,5% | 9,7% | 2,6% | 13,9% | 11,2% | 8,1% | 5,2% | 2,9% | 2,1% | 0,9% | 5,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,0% | -7,7% | -7,1% | -0,7% | -3,0% | 14,0% | -55,9% | 1,0% | -11,4% | 1,1% | 14,0% | 14,2% | 1,1% | 6,1% | 26,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |