MEFCOMCAPMefcom Capital Markets Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹386,71 Mn | ₹296,01 Mn | ₹252,83 Mn | ₹213,70 Mn | ₹282,52 Mn | ₹183,89 Mn | ₹113,03 Mn | ₹129,65 Mn | ₹179,27 Mn | ₹191,13 Mn | ₹108,58 Mn | ₹134,64 Mn | ₹130,26 Mn | ₹122,02 Mn | ₹128,85 Mn | ₹151,31 Mn | ₹153,03 Mn | ₹130,69 Mn | ₹161,95 Mn | ₹150,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹204,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹181,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹195,59 Mn | ₹80,42 Mn | ₹6,16 Mn | ₹63,30 Mn | ₹78,96 Mn | ₹32,93 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹750.000 | ₹250.000 | ₹2,30 Mn | ₹600.182 | ₹1,93 Mn | ₹12,16 Mn | ₹28,83 Mn | ₹247.890 | ₹372.578 | ₹186.294 | ₹4,15 Mn |
| Net Borç† | ₹186,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,14 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,33 Mr | ₹662,52 Mn | ₹1,07 Mr | ₹305,26 Mn | ₹26,22 Mn | ₹36,38 Mn | ₹257,32 Mn | ₹62,30 Mn | ₹21,49 Mn | ₹27,00 Mn | ₹15,10 Mn | ₹32,15 Mn | ₹13,74 Mn | ₹10,77 Mn | ₹13,30 Mn | ₹340.631 | ₹64,94 Mn | ₹15,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹38,25 Mn | -₹206.000 | ₹96,51 Mn | -₹43,86 Mn | ₹49,64 Mn | ₹31,83 Mn | -₹9,72 Mn | -₹7,61 Mn | ₹12,18 Mn | ₹17,33 Mn | ₹6,08 Mn | ₹7,09 Mn | ₹3,56 Mn | ₹22,41 Mn | ₹3,45 Mn | -₹1,79 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | -₹21,45 Mn | -₹20,59 Mn | ₹87,15 Mn | -₹55,17 Mn | ₹39,86 Mn | ₹21,27 Mn | -₹17,70 Mn | -₹16,91 Mn | ₹6,26 Mn | ₹1,23 Mn | ₹789.080 | ₹5,79 Mn | -₹1,10 Mn | -₹8,64 Mn | -₹4,94 Mn | -₹10,99 Mn | ₹16,44 Mn | -₹26,73 Mn | ₹19,17 Mn | -₹10,65 Mn |
| Net Kâr | -₹20,80 Mn | -₹23,61 Mn | ₹77,62 Mn | -₹53,64 Mn | ₹30,12 Mn | ₹21,88 Mn | -₹14,68 Mn | -₹19,23 Mn | ₹5,33 Mn | -₹2,31 Mn | -₹576.580 | ₹5,18 Mn | -₹867.780 | -₹6,65 Mn | -₹9,82 Mn | -₹12,65 Mn | ₹13,43 Mn | -₹26,74 Mn | ₹6,96 Mn | -₹9,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,46 | -0,52 | 1,70 | -1,17 | 0,66 | 0,48 | -0,32 | -0,42 | 0,12 | -0,05 | -0,01 | 0,11 | -0,02 | -0,15 | -0,23 | -0,31 | 0,33 | -0,66 | 0,17 | -0,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹122,50 Mn | -₹83,28 Mn | ₹23,73 Mn | ₹725.000 | -₹24,69 Mn | -₹42,34 Mn | -₹47,05 Mn | -₹15,24 Mn | -₹11,86 Mn | ₹36,64 Mn | -₹8,77 Mn | -₹11,66 Mn | ₹16,89 Mn | -₹39,64 Mn | ₹4,47 Mn | -₹26,54 Mn | -₹2,83 Mn | ₹2,87 Mn | -₹42,56 Mn | -₹7,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,6% | 27,2% | 2,4% | 29,6% | 27,9% | 17,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,2% | 1,7% | 0,5% | 1,6% | 9,4% | 19,1% | 0,2% | 0,3% | 0,1% | 2,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,95 | 7,46 | 9,22 | 3,10 | 3,79 | 1,66 | 0,23 | 0,28 | 1,44 | 0,33 | 0,20 | 0,20 | 0,12 | 0,26 | 0,11 | 0,07 | 0,09 | 0,00 | 0,40 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,28 | 12,15 | 12,83 | 3,65 | 5,89 | 1,68 | 0,14 | 0,20 | 1,42 | 0,34 | 0,12 | 0,15 | 0,08 | 0,18 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,00 | 0,36 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,4% | -0,0% | 4,1% | -6,6% | 4,6% | 10,4% | -37,1% | -20,9% | 4,7% | 27,8% | 28,3% | 26,3% | 23,6% | 69,7% | 25,1% | -16,6% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -1,9% | -0,9% | 3,7% | -8,3% | 3,7% | 7,0% | -67,5% | -46,5% | 2,4% | 2,0% | 3,7% | 21,4% | -7,3% | -26,9% | -35,9% | -102,0% | 123,7% | -7.847,2% | 29,5% | -67,1% |
| Net Kâr Marjı | -1,8% | -1,1% | 3,3% | -8,1% | 2,8% | 7,2% | -56,0% | -52,9% | 2,1% | -3,7% | -2,7% | 19,2% | -5,7% | -20,7% | -71,5% | -117,4% | 101,0% | -7.849,5% | 10,7% | -60,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,7% | -3,8% | 1,0% | 0,1% | -2,3% | -13,9% | -179,4% | -41,9% | -4,6% | 58,8% | -40,8% | -43,2% | 111,8% | -123,3% | 32,5% | -246,3% | -21,3% | 842,1% | -65,5% | -46,1% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |