MEGACORMega Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹820,48 Mn | ₹789,34 Mn | ₹579,20 Mn | ₹413,42 Mn | ₹460,51 Mn | ₹463,50 Mn | ₹405,02 Mn | ₹359,43 Mn | ₹393,19 Mn | ₹364,52 Mn | ₹298,19 Mn | ₹286,68 Mn | ₹287,87 Mn | ₹296,63 Mn | ₹332,71 Mn | ₹398,27 Mn | ₹370,37 Mn | ₹451,88 Mn | ₹466,97 Mn | ₹415,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹467,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹353,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹437,17 Mn | ₹412,48 Mn | ₹292,02 Mn | ₹128,50 Mn | ₹179,55 Mn | ₹185,87 Mn | ₹129,90 Mn | ₹82,04 Mn | ₹86,48 Mn | ₹48,01 Mn | ₹18.166 | ₹298.220 | ₹611.018 | ₹1,22 Mn | ₹18,91 Mn | ₹72,31 Mn | ₹47,45 Mn | ₹104,00 Mn | ₹129,04 Mn | ₹97,67 Mn |
| Net Borç† | ₹432,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹77,02 Mn | ₹61,35 Mn | ₹38,30 Mn | ₹31,70 Mn | ₹31,34 Mn | ₹27,81 Mn | ₹26,71 Mn | ₹21,11 Mn | ₹22,33 Mn | ₹14,06 Mn | ₹9,87 Mn | ₹13,08 Mn | ₹5,30 Mn | ₹15,58 Mn | ₹18,30 Mn | ₹23,92 Mn | ₹84,23 Mn | ₹118,97 Mn | ₹79,08 Mn | ₹58,75 Mn |
| Brüt Kâr | ₹72,16 Mn | ₹56,95 Mn | ₹34,33 Mn | ₹27,97 Mn | ₹27,78 Mn | ₹24,25 Mn | ₹21,30 Mn | ₹14,70 Mn | ₹14,43 Mn | ₹8,76 Mn | ₹4,18 Mn | ₹2,43 Mn | -₹11,07 Mn | -₹15,65 Mn | -₹12,56 Mn | -₹11,16 Mn | ₹8,96 Mn | ₹9,85 Mn | ₹8,71 Mn | -₹2,13 Mn |
| FAVÖK | ₹60,38 Mn | ₹50,91 Mn | ₹28,97 Mn | ₹25,20 Mn | ₹26,85 Mn | ₹23,47 Mn | ₹20,31 Mn | ₹12,96 Mn | ₹13,46 Mn | ₹7,44 Mn | ₹5,00 Mn | ₹3,46 Mn | -₹3,00 Mn | -₹5,77 Mn | ₹480.270 | -₹3,08 Mn | ₹22,40 Mn | ₹43,81 Mn | ₹33,31 Mn | ₹16,65 Mn |
| Net Kâr | ₹9,16 Mn | ₹2,50 Mn | ₹2,59 Mn | ₹2,27 Mn | ₹1,60 Mn | -₹2,90 Mn | ₹858.308 | ₹1,16 Mn | -₹29,07 Mn | ₹1,99 Mn | ₹1,10 Mn | ₹3,92 Mn | -₹7,29 Mn | -₹7,79 Mn | -₹14,57 Mn | -₹13,92 Mn | -₹2,36 Mn | ₹10,02 Mn | ₹11,06 Mn | ₹1,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,18 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | -0,04 | -0,05 | -0,09 | -0,08 | -0,01 | 0,06 | 0,07 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹24,52 Mn | ₹7,19 Mn | -₹7,88 Mn | ₹33,02 Mn | ₹6,73 Mn | ₹4,60 Mn | -₹108,45 Mn | ₹5,33 Mn | -₹28,95 Mn | -₹50,21 Mn | -₹2,70 Mn | -₹38,76 Mn | ₹279.740 | -₹18,61 Mn | -₹17,04 Mn | -₹23,50 Mn | ₹28,89 Mn | ₹16,05 Mn | -₹87,60 Mn | -₹79,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,3% | 52,3% | 50,4% | 31,1% | 39,0% | 40,1% | 32,1% | 22,8% | 22,0% | 13,2% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,4% | 5,7% | 18,2% | 12,8% | 23,0% | 27,6% | 23,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,23 | 0,26 | 0,17 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,22 | 0,17 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,01 | 0,04 | 0,05 | 0,07 | 0,24 | 0,34 | 0,22 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 93,7% | 92,8% | 89,6% | 88,2% | 88,7% | 87,2% | 79,7% | 69,6% | 64,6% | 62,3% | 42,4% | 18,6% | -209,0% | -100,4% | -68,6% | -46,6% | 10,6% | 8,3% | 11,0% | -3,6% |
| FAVÖK Marjı | 78,4% | 83,0% | 75,6% | 79,5% | 85,7% | 84,4% | 76,1% | 61,4% | 60,3% | 52,9% | 50,6% | 26,5% | -56,6% | -37,1% | 2,6% | -12,9% | 26,6% | 36,8% | 42,1% | 28,3% |
| Net Kâr Marjı | 11,9% | 4,1% | 6,8% | 7,2% | 5,1% | -10,4% | 3,2% | 5,5% | -130,2% | 14,1% | 11,1% | 29,9% | -137,6% | -50,0% | -79,6% | -58,2% | -2,8% | 8,4% | 14,0% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 31,8% | 11,7% | -20,6% | 104,2% | 21,5% | 16,6% | -406,0% | 25,3% | -129,7% | -357,1% | -27,3% | -296,4% | 5,3% | -119,4% | -93,1% | -98,2% | 34,3% | 13,5% | -110,8% | -135,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |