MENAMANIMena Mani Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹316,73 Mn | ₹142,34 Mn | ₹294,73 Mn | ₹218,69 Mn | ₹201,73 Mn | ₹164,26 Mn | ₹218,04 Mn | ₹236,28 Mn | ₹251,19 Mn | ₹228,78 Mn | ₹286,59 Mn | ₹108,72 Mn | ₹62,13 Mn | ₹80,12 Mn | ₹64,78 Mn | ₹79,79 Mn | ₹68,33 Mn | ₹39,80 Mn | ₹60,80 Mn | ₹60,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹34,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹172,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹144,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹145,13 Mn | ₹146,79 Mn | ₹159,51 Mn | ₹163,76 Mn | ₹162,28 Mn | ₹142,63 Mn | ₹182,81 Mn | ₹186,16 Mn | ₹133,51 Mn | ₹53,48 Mn | ₹40,00 Mn | ₹283.075 | ₹972.115 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1.166 | ₹1.166 |
| Net Borç† | ₹110,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹165,37 Mn | ₹164,79 Mn | ₹128,20 Mn | ₹70,59 Mn | ₹268,26 Mn | ₹17,73 Mn | ₹0,00 | ₹113,75 Mn | ₹171,68 Mn | ₹160,62 Mn | ₹221,93 Mn | ₹159,39 Mn | ₹1,12 Mn | ₹19,85 Mn | ₹0,00 | ₹12,05 Mn | ₹2,01 Mn | ₹9,63 Mn | ₹15,82 Mn | ₹13,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,55 Mn | ₹3,30 Mn | ₹5,65 Mn | ₹10,75 Mn | ₹17,92 Mn | -₹870.380 | -₹671.114 | -₹62,85 Mn | -₹61,96 Mn | ₹3,76 Mn | -₹2,62 Mn | -₹6,05 Mn | -₹1,29 Mn | -₹632.486 | -₹1,27 Mn | -₹683.536 | — | -₹21,20 Mn | -₹2,00 Mn | -₹873.038 |
| FAVÖK | ₹2,85 Mn | -₹8,10 Mn | ₹6,62 Mn | ₹7,70 Mn | ₹17,32 Mn | -₹24,41 Mn | -₹2,75 Mn | -₹3,78 Mn | -₹4,23 Mn | ₹64,98 Mn | -₹198.360 | -₹6,55 Mn | -₹1,85 Mn | -₹1,57 Mn | -₹3,44 Mn | -₹2,28 Mn | -₹144.600 | -₹21,57 Mn | -₹2,02 Mn | -₹879.080 |
| Net Kâr | ₹1,70 Mn | ₹1,14 Mn | ₹1,45 Mn | ₹3,82 Mn | ₹11,57 Mn | -₹15,95 Mn | -₹15,67 Mn | -₹54,36 Mn | -₹63,04 Mn | ₹120.966 | -₹2,26 Mn | -₹7,06 Mn | -₹1,84 Mn | -₹1,38 Mn | -₹1,89 Mn | -₹279.251 | ₹448.559 | -₹21,19 Mn | -₹225.269 | -₹76.660 |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,12 | -0,16 | -0,16 | -0,54 | -0,63 | 0,00 | -0,02 | -0,11 | -0,03 | -0,02 | -0,03 | -0,00 | 0,10 | -1,21 | -0,01 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹10,65 Mn | ₹575.000 | ₹4,67 Mn | — | ₹38,05 Mn | — | -₹111,17 Mn | ₹38,31 Mn | — | ₹65,72 Mn | -₹21,01 Mn | ₹3,22 Mn | ₹316.040 | ₹29,88 Mn | -₹27,23 Mn | -₹15,28 Mn | ₹348.000 | ₹560.000 | -₹516.000 |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,8% | 103,1% | 54,1% | 74,9% | 80,4% | 86,8% | 83,8% | 78,8% | 53,2% | 23,4% | 14,0% | 0,3% | 1,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 1,16 | 0,43 | 0,32 | 1,33 | 0,11 | 0,00 | 0,48 | 0,68 | 0,70 | 0,77 | 1,47 | 0,02 | 0,25 | 0,00 | 0,15 | 0,03 | 0,24 | 0,26 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,15 | 1,14 | 0,89 | 0,49 | 1,86 | 0,12 | 0,00 | 0,79 | 1,19 | 1,12 | 1,54 | 1,11 | 0,01 | 0,14 | 0,00 | 0,08 | 0,01 | 0,07 | 0,11 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,1% | 2,0% | 4,4% | 15,2% | 6,7% | -4,9% | — | -55,3% | -36,1% | 2,3% | -1,2% | -3,8% | -115,3% | -3,2% | — | -5,7% | — | -220,3% | -12,7% | -6,3% |
| FAVÖK Marjı | 1,7% | -4,9% | 5,2% | 10,9% | 6,5% | -137,7% | — | -3,3% | -2,5% | 40,5% | -0,1% | -4,1% | -164,9% | -7,9% | — | -18,9% | -7,2% | -224,1% | -12,7% | -6,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 0,7% | 1,1% | 5,4% | 4,3% | -89,9% | — | -47,8% | -36,7% | 0,1% | -1,0% | -4,4% | -164,2% | -7,0% | — | -2,3% | 22,3% | -220,1% | -1,4% | -0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 6,5% | 0,4% | 6,6% | — | 214,5% | — | -97,7% | 22,3% | — | 29,6% | -13,2% | 286,9% | 1,6% | — | -226,1% | -760,9% | 3,6% | 3,5% | -3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |