MILESTONEMilestone Global Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹121,05 Mn | ₹109,94 Mn | ₹105,58 Mn | ₹99,94 Mn | ₹94,12 Mn | ₹110,38 Mn | ₹104,89 Mn | ₹96,90 Mn | ₹95,96 Mn | ₹93,50 Mn | ₹94,83 Mn | ₹96,43 Mn | ₹101,88 Mn | ₹102,75 Mn | ₹108,49 Mn | ₹124,41 Mn | ₹130,37 Mn | ₹140,57 Mn | ₹139,76 Mn | ₹145,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹19,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹101,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹693.000 | ₹28,41 Mn | ₹21,65 Mn | ₹19,63 Mn | ₹21,41 Mn | ₹24,49 Mn | ₹26,61 Mn | ₹29,39 Mn | ₹24,99 Mn | ₹26,22 Mn | ₹25,74 Mn | ₹36,18 Mn | ₹37,69 Mn | ₹45,59 Mn | ₹45,63 Mn | ₹51,96 Mn |
| Net Borç† | -₹11,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹139,69 Mn | ₹123,07 Mn | ₹155,08 Mn | ₹155,14 Mn | ₹185,66 Mn | ₹130,68 Mn | ₹122,97 Mn | ₹118,03 Mn | ₹99,27 Mn | ₹87,76 Mn | ₹89,82 Mn | ₹78,87 Mn | ₹75,48 Mn | ₹50,66 Mn | ₹92,74 Mn | ₹132,95 Mn | ₹134,21 Mn | ₹125,31 Mn | ₹116,69 Mn | ₹118,48 Mn |
| Brüt Kâr | ₹46,06 Mn | ₹27,82 Mn | ₹32,68 Mn | ₹28,55 Mn | ₹53,66 Mn | ₹25,84 Mn | ₹24,26 Mn | ₹26,99 Mn | ₹23,37 Mn | ₹20,47 Mn | ₹20,24 Mn | ₹22,74 Mn | ₹15,89 Mn | ₹7,25 Mn | ₹25,46 Mn | ₹38,97 Mn | ₹29,41 Mn | ₹4,95 Mn | ₹108,79 Mn | ₹110,27 Mn |
| FAVÖK | ₹8,65 Mn | ₹4,02 Mn | ₹10,41 Mn | ₹6,99 Mn | ₹8,21 Mn | ₹3,89 Mn | ₹5,87 Mn | ₹5,67 Mn | ₹7,62 Mn | ₹5,18 Mn | ₹7,13 Mn | ₹4,59 Mn | ₹6,92 Mn | ₹2,01 Mn | ₹6,33 Mn | ₹8,09 Mn | ₹8,46 Mn | ₹11,49 Mn | ₹96,56 Mn | ₹87,71 Mn |
| Net Kâr | ₹7,53 Mn | ₹1,95 Mn | ₹7,30 Mn | ₹6,33 Mn | ₹7,33 Mn | -₹1,30 Mn | ₹2,61 Mn | ₹2,15 Mn | ₹3,14 Mn | -₹2,32 Mn | -₹1,63 Mn | -₹2,39 Mn | ₹289.377 | -₹5,32 Mn | -₹5,24 Mn | -₹5,43 Mn | -₹2,42 Mn | -₹566.425 | ₹2,21 Mn | -₹1,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,50 | 0,39 | 1,45 | 1,26 | 1,46 | -0,26 | 0,52 | 0,43 | 0,63 | -0,46 | -0,32 | -0,48 | 0,06 | -1,06 | -1,04 | -1,08 | -0,48 | -0,11 | 0,44 | -0,23 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹3,84 Mn | ₹346.000 | -₹3,57 Mn | ₹4,36 Mn | ₹25,38 Mn | -₹6,71 Mn | -₹1,32 Mn | -₹3,27 Mn | -₹7,19 Mn | ₹1,45 Mn | ₹4,36 Mn | -₹502.680 | ₹1,69 Mn | -₹6,17 Mn | -₹5,46 Mn | ₹192.670 | ₹8,90 Mn | ₹769.790 | ₹9,20 Mn | -₹1,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 25,7% | 20,6% | 20,3% | 22,3% | 26,2% | 28,1% | 30,5% | 24,5% | 25,5% | 23,7% | 29,1% | 28,9% | 32,4% | 32,6% | 35,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,12 | 1,47 | 1,55 | 1,97 | 1,18 | 1,17 | 1,22 | 1,03 | 0,94 | 0,95 | 0,82 | 0,74 | 0,49 | 0,85 | 1,07 | 1,03 | 0,89 | 0,83 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,21 | 1,53 | 1,53 | 1,83 | 1,29 | 1,21 | 1,16 | 0,98 | 0,87 | 0,89 | 0,78 | 0,74 | 0,50 | 0,92 | 1,31 | 1,32 | 1,24 | 1,15 | 1,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,0% | 22,6% | 21,1% | 18,4% | 28,9% | 19,8% | 19,7% | 22,9% | 23,5% | 23,3% | 22,5% | 28,8% | 21,1% | 14,3% | 27,5% | 29,3% | 21,9% | 4,0% | 93,2% | 93,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 3,3% | 6,7% | 4,5% | 4,4% | 3,0% | 4,8% | 4,8% | 7,7% | 5,9% | 7,9% | 5,8% | 9,2% | 4,0% | 6,8% | 6,1% | 6,3% | 9,2% | 82,8% | 74,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 1,6% | 4,7% | 4,1% | 3,9% | -1,0% | 2,1% | 1,8% | 3,2% | -2,6% | -1,8% | -3,0% | 0,4% | -10,5% | -5,6% | -4,1% | -1,8% | -0,5% | 1,9% | -1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,7% | 0,3% | -2,3% | 2,8% | 13,7% | -5,1% | -1,1% | -2,8% | -7,2% | 1,7% | 4,9% | -0,6% | 2,2% | -12,2% | -5,9% | 0,1% | 6,6% | 0,6% | 7,9% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |