MINOLTAFMinolta Finance Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,90 Mr | ₹587,86 Mn | ₹122,23 Mn | ₹131,47 Mn | ₹133,07 Mn | ₹114,99 Mn | ₹113,39 Mn | ₹107,97 Mn | ₹96,97 Mn | ₹95,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹993.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹93,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,78 Mr | ₹475,25 Mn | ₹13,27 Mn | ₹9,21 Mn | ₹7,21 Mn | ₹5,41 Mn | ₹5,41 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹1,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||
| Ciro | ₹119,69 Mn | ₹10,18 Mn | ₹7,61 Mn | ₹5,99 Mn | ₹3,76 Mn | ₹3,12 Mn | ₹6,11 Mn | ₹4,39 Mn | ₹3,97 Mn | ₹2,62 Mn |
| Brüt Kâr | ₹119,64 Mn | ₹10,18 Mn | ₹6,78 Mn | ₹5,94 Mn | ₹3,66 Mn | ₹3,06 Mn | ₹5,37 Mn | ₹1,55 Mn | ₹2,98 Mn | ₹2,20 Mn |
| FAVÖK | ₹111,94 Mn | ₹2,71 Mn | ₹698.000 | ₹696.790 | ₹681.050 | ₹626.860 | ₹2,94 Mn | -₹232.130 | ₹2,50 Mn | ₹532.130 |
| Net Kâr | -₹14,28 Mn | ₹122.000 | ₹516.000 | ₹513.990 | ₹484.785 | ₹462.041 | ₹1,92 Mn | ₹1,27 Mn | ₹2,14 Mn | ₹372.644 |
| Hisse Başı Kâr | -0,13 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,83 Mn | ₹3,66 Mn | ₹5,91 Mn | ₹887.060 | ₹5,44 Mn | ₹1,69 Mn | ₹3,70 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹705.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Borç / Aktif | 93,5% | 80,8% | 10,9% | 7,0% | 5,4% | 4,7% | 4,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,02 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 100,0% | 89,1% | 99,2% | 97,2% | 98,3% | 87,9% | 35,4% | 75,1% | 84,1% |
| FAVÖK Marjı | 93,5% | 26,6% | 9,2% | 11,6% | 18,1% | 20,1% | 48,0% | -5,3% | 63,0% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | -11,9% | 1,2% | 6,8% | 8,6% | 12,9% | 14,8% | 31,4% | 28,8% | 53,9% | 14,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | 35,9% | 77,6% | 14,8% | 144,6% | 54,3% | 60,6% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |