MMLFMoney Masters Leasing & Finance Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $715.932 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹305,07 Mn | ₹300,90 Mn | ₹294,27 Mn | ₹268,44 Mn | ₹264,40 Mn | ₹242,82 Mn | ₹226,68 Mn | ₹221,47 Mn | ₹236,61 Mn | ₹205,70 Mn | ₹197,06 Mn | ₹203,00 Mn | ₹177,93 Mn | ₹134,29 Mn | ₹128,19 Mn | ₹110,17 Mn | ₹105,92 Mn | ₹94,08 Mn | ₹86,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹202.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹154,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹150,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹131,79 Mn | ₹123,13 Mn | ₹121,00 Mn | ₹107,94 Mn | ₹114,75 Mn | ₹101,90 Mn | ₹90,38 Mn | ₹88,29 Mn | ₹94,66 Mn | ₹89,87 Mn | ₹84,22 Mn | ₹102,32 Mn | ₹84,99 Mn | ₹56,90 Mn | ₹58,41 Mn | ₹53,38 Mn | ₹57,81 Mn | ₹51,43 Mn | ₹45,52 Mn |
| Net Borç† | ₹131,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹15,14 Mn | ₹21,42 Mn | ₹20,75 Mn | ₹22,69 Mn | ₹22,52 Mn | ₹21,58 Mn | ₹24,32 Mn | ₹25,65 Mn | ₹23,35 Mn | ₹22,28 Mn | ₹24,56 Mn | ₹23,47 Mn | ₹20,42 Mn | ₹15,05 Mn | ₹12,97 Mn | ₹11,58 Mn | ₹11,06 Mn | ₹9,16 Mn | ₹7,30 Mn |
| Brüt Kâr | ₹14,52 Mn | ₹20,32 Mn | ₹20,08 Mn | ₹22,39 Mn | ₹22,16 Mn | ₹21,39 Mn | ₹24,11 Mn | ₹25,36 Mn | ₹22,65 Mn | ₹21,78 Mn | ₹23,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹10,43 Mn | ₹13,13 Mn | ₹14,66 Mn | ₹16,85 Mn | ₹16,19 Mn | ₹15,34 Mn | ₹16,30 Mn | ₹16,03 Mn | ₹14,58 Mn | ₹15,05 Mn | ₹17,46 Mn | ₹3,67 Mn | ₹4,53 Mn | ₹10,16 Mn | ₹8,52 Mn | ₹6,76 Mn | ₹7,77 Mn | ₹6,44 Mn | ₹5,74 Mn |
| Net Kâr | ₹3,57 Mn | ₹5,12 Mn | ₹5,08 Mn | ₹4,89 Mn | ₹4,16 Mn | ₹4,17 Mn | ₹4,79 Mn | ₹3,69 Mn | ₹3,26 Mn | ₹3,69 Mn | ₹3,24 Mn | ₹2,46 Mn | ₹1,01 Mn | ₹1,72 Mn | ₹1,11 Mn | ₹223.939 | ₹981.966 | ₹983.454 | ₹316.828 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | -0,01 | 0,02 | 0,06 | 0,01 | -0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹6,34 Mn | ₹5,94 Mn | — | — | ₹7,04 Mn | ₹6,36 Mn | ₹6,04 Mn | ₹6,12 Mn | — | -₹45,88 Mn | ₹2,11 Mn | ₹16,82 Mn | ₹2,66 Mn | ₹5,31 Mn | ₹592.380 | ₹298.070 | ₹3,01 Mn | -₹51.930 | -₹3,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,2% | 40,9% | 41,1% | 40,2% | 43,4% | 42,0% | 39,9% | 39,9% | 40,0% | 43,7% | 42,7% | 50,4% | 47,8% | 42,4% | 45,6% | 48,5% | 54,6% | 54,7% | 52,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,14 | 0,14 | 0,15 | 0,15 | 0,14 | 0,16 | 0,17 | 0,16 | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,14 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,9% | 94,9% | 96,8% | 98,7% | 98,4% | 99,1% | 99,1% | 98,9% | 97,0% | 97,7% | 97,4% | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 68,9% | 61,3% | 70,7% | 74,3% | 71,9% | 71,1% | 67,0% | 62,5% | 62,5% | 67,6% | 71,1% | 15,6% | 22,2% | 67,5% | 65,7% | 58,4% | 70,3% | 70,3% | 78,6% |
| Net Kâr Marjı | 23,6% | 23,9% | 24,5% | 21,5% | 18,5% | 19,3% | 19,7% | 14,4% | 14,0% | 16,6% | 13,2% | 10,5% | 5,0% | 11,4% | 8,5% | 1,9% | 8,9% | 10,7% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 41,9% | 27,7% | — | — | 31,2% | 29,5% | 24,9% | 23,9% | — | -205,9% | 8,6% | 71,7% | 13,0% | 35,3% | 4,6% | 2,6% | 27,2% | -0,6% | -48,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |