MODINSUModern Insulators Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $225,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,71 Mr | ₹6,16 Mr | ₹5,66 Mr | ₹5,16 Mr | ₹5,18 Mr | ₹4,91 Mr | ₹5,42 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,65 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹55,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹681,68 Mn | ₹252,09 Mn | ₹191,40 Mn | ₹80,20 Mn | ₹258,81 Mn | ₹236,67 Mn | ₹1,01 Mr | ₹931,59 Mn | ₹838,55 Mn | ₹775,25 Mn | ₹594,63 Mn |
| Net Borç† | -₹633,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | ₹7,02 Mr | ₹4,95 Mr | ₹4,37 Mr | ₹4,25 Mr | ₹4,37 Mr | ₹3,94 Mr | ₹4,34 Mr | ₹4,35 Mr | ₹4,04 Mr | ₹5,09 Mr | ₹4,58 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,34 Mr | ₹613,17 Mn | ₹537,77 Mn | ₹423,61 Mn | ₹415,70 Mn | ₹521,11 Mn | ₹513,32 Mn | ₹483,08 Mn | ₹466,21 Mn | ₹517,73 Mn | ₹485,60 Mn |
| FAVÖK | ₹912,12 Mn | ₹311,78 Mn | ₹307,74 Mn | ₹207,26 Mn | ₹204,07 Mn | ₹346,56 Mn | ₹303,82 Mn | ₹327,99 Mn | ₹284,58 Mn | ₹337,34 Mn | ₹385,80 Mn |
| Net Kâr | ₹797,83 Mn | ₹385,82 Mn | ₹360,42 Mn | ₹279,48 Mn | ₹219,78 Mn | ₹341,32 Mn | ₹224,50 Mn | ₹255,25 Mn | ₹166,30 Mn | ₹298,85 Mn | ₹292,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,92 | 8,18 | 7,65 | 5,93 | 4,66 | 7,24 | 4,76 | 5,41 | 3,53 | 6,34 | 13,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹235,75 Mn | ₹252,32 Mn | ₹32,67 Mn | ₹137,95 Mn | ₹68,61 Mn | ₹542,28 Mn | ₹192,15 Mn | ₹278,51 Mn | ₹298,60 Mn | -₹181,79 Mn | ₹44,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹205,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 8,8% | 4,1% | 3,4% | 1,6% | 5,0% | 4,8% | 18,6% | 19,0% | 18,0% | 17,6% | 14,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,80 | 0,77 | 0,82 | 0,85 | 0,80 | 0,80 | 0,89 | 0,87 | 1,16 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 0,91 | 0,81 | 0,78 | 0,81 | 0,73 | 0,80 | 0,80 | 0,74 | 0,94 | 0,84 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,1% | 12,4% | 12,3% | 10,0% | 9,5% | 13,2% | 11,8% | 11,1% | 11,5% | 10,2% | 10,6% |
| FAVÖK Marjı | 13,0% | 6,3% | 7,0% | 4,9% | 4,7% | 8,8% | 7,0% | 7,5% | 7,0% | 6,6% | 8,4% |
| Net Kâr Marjı | 11,4% | 7,8% | 8,2% | 6,6% | 5,0% | 8,7% | 5,2% | 5,9% | 4,1% | 5,9% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | 5,1% | 0,7% | 3,2% | 1,6% | 13,8% | 4,4% | 6,4% | 7,4% | -3,6% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 734,20 | -%4,90 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6716,35 | -%4,11 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3197,70 | -%6,57 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 71,98 | -%12,33 |