MORGANMorgan Ventures Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,12 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,59 Mr | ₹763,42 Mn | ₹756,20 Mn | ₹374,93 Mn | ₹393,63 Mn | ₹394,21 Mn | ₹483,99 Mn | ₹496,68 Mn | ₹578,93 Mn | ₹601,90 Mn | ₹602,41 Mn | ₹587,46 Mn | ₹578,03 Mn | ₹684,61 Mn | ₹789,47 Mn | ₹877,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹934,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,97 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,08 Mr | ₹364,03 Mn | ₹381,13 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹59,80 Mn | ₹98,99 Mn | ₹111,84 Mn | ₹117,00 Mn | ₹106,41 Mn | ₹172,86 Mn | ₹414,79 Mn | ₹516,24 Mn |
| Net Borç† | ₹1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹82,41 Mn | ₹93,52 Mn | ₹68,61 Mn | ₹81,81 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,16 Mn | ₹40,93 Mn | ₹39,82 Mn | ₹53,37 Mn | ₹121,43 Mn | ₹141,20 Mn | ₹127,33 Mn | ₹233,39 Mn | ₹88,10 Mn |
| Brüt Kâr | ₹82,41 Mn | ₹93,51 Mn | ₹68,60 Mn | ₹81,72 Mn | -₹239.710 | -₹61.960 | -₹61.960 | -₹61.960 | -₹61.963 | -₹154.211 | -₹176.609 | -₹419.844 | ₹1,72 Mn | ₹21,42 Mn | ₹31,12 Mn | ₹24,86 Mn | ₹28,88 Mn | ₹61,19 Mn | ₹70,59 Mn | ₹50,01 Mn |
| FAVÖK | ₹248,72 Mn | ₹441,33 Mn | ₹225,91 Mn | ₹97,54 Mn | -₹15,05 Mn | -₹2,29 Mn | -₹2,69 Mn | -₹2,10 Mn | -₹3,05 Mn | -₹3,10 Mn | -₹3,17 Mn | -₹15,32 Mn | ₹8,08 Mn | ₹28,52 Mn | ₹38,56 Mn | ₹31,01 Mn | ₹27,00 Mn | ₹61,00 Mn | ₹64,59 Mn | ₹51,32 Mn |
| Net Kâr | ₹41,44 Mn | ₹256,18 Mn | ₹99,45 Mn | ₹65,76 Mn | ₹83,45 Mn | ₹14,56 Mn | -₹1,00 Mn | -₹22,85 Mn | ₹83.251 | ₹287.357 | ₹95.354 | -₹31,80 Mn | -₹23.712 | ₹17,08 Mn | ₹21,57 Mn | ₹14,79 Mn | ₹10,31 Mn | ₹44,62 Mn | ₹28,90 Mn | ₹7,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,19 | 25,88 | 10,05 | 6,64 | 8,43 | 1,47 | -0,10 | -2,31 | 0,01 | 0,03 | 0,01 | -3,21 | -0,00 | 1,71 | 2,05 | 1,49 | 1,03 | 4,46 | 2,89 | 0,78 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹219,05 Mn | -₹35,22 Mn | — | — | -₹19,03 Mn | — | ₹119,00 Mn | -₹210.030 | -₹61,52 Mn | -₹60,65 Mn | -₹20,27 Mn | — | ₹47,43 Mn | -₹30,03 Mn | ₹10,61 Mn | -₹9,18 Mn | ₹85,85 Mn | ₹287,23 Mn | — | -₹601,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 63,1% | 61,6% | 68,1% | 72,3% | 67,7% | 47,7% | 50,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 10,3% | 16,4% | 18,6% | 19,9% | 18,4% | 25,3% | 52,5% | 58,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,21 | 0,24 | 0,19 | 0,30 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,10 | 0,07 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,25 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,9% | — | — | — | — | — | — | — | -5,9% | 4,2% | 53,8% | 58,3% | 20,5% | 20,5% | 48,1% | 30,2% | 56,8% |
| FAVÖK Marjı | 301,8% | 471,9% | 329,3% | 119,2% | — | — | — | — | — | — | — | -213,9% | 19,7% | 71,6% | 72,3% | 25,5% | 19,1% | 47,9% | 27,7% | 58,3% |
| Net Kâr Marjı | 50,3% | 273,9% | 145,0% | 80,4% | — | — | — | — | — | — | — | -443,9% | -0,1% | 42,9% | 40,4% | 12,2% | 7,3% | 35,0% | 12,4% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -265,8% | -37,7% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 115,9% | -75,4% | 19,9% | -7,6% | 60,8% | 225,6% | — | -683,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |