MULMauria Udyog Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,24 Mr | ₹4,01 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,76 Mr | ₹4,74 Mr | ₹5,71 Mr | ₹6,75 Mr | ₹7,40 Mr | ₹7,39 Mr | ₹6,04 Mr | ₹5,00 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹25,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹561,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,45 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,91 Mr | ₹3,43 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,67 Mr | ₹2,59 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,05 Mr | ₹3,80 Mr | ₹2,85 Mr |
| Net Borç† | ₹1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | ₹4,17 Mr | ₹4,03 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,28 Mr | ₹5,66 Mr | ₹11,82 Mr | ₹13,43 Mr | ₹12,26 Mr | ₹11,36 Mr | ₹10,08 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,08 Mr | ₹791,55 Mn | ₹1,36 Mr | ₹388,52 Mn | ₹186,01 Mn | -₹3,81 Mn | ₹937,60 Mn | ₹996,80 Mn | ₹840,43 Mn | ₹833,56 Mn | ₹812,74 Mn |
| FAVÖK | ₹288,06 Mn | ₹202,05 Mn | ₹200,92 Mn | -₹64,01 Mn | -₹769,56 Mn | -₹210,83 Mn | ₹603,96 Mn | ₹433,15 Mn | ₹354,92 Mn | ₹434,77 Mn | ₹433,94 Mn |
| Net Kâr | ₹239,63 Mn | ₹181,98 Mn | ₹167,40 Mn | -₹22,44 Mn | -₹594,12 Mn | -₹482,72 Mn | ₹43,09 Mn | ₹79,82 Mn | ₹93,00 Mn | ₹89,96 Mn | ₹102,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,80 | 1,37 | 1,26 | -0,17 | -4,46 | -3,62 | 0,32 | 0,60 | 0,70 | 0,68 | 0,77 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹287,21 Mn | ₹681,68 Mn | -₹372,92 Mn | ₹176,48 Mn | ₹164,30 Mn | -₹1,59 Mn | ₹533,45 Mn | -₹442,67 Mn | -₹973,94 Mn | -₹890,77 Mn | -₹320,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹59,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 34,2% | 44,8% | 41,1% | 72,2% | 74,2% | 64,3% | 38,4% | 47,3% | 41,3% | 62,9% | 57,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,99 | 1,00 | 0,72 | 0,50 | 0,27 | 0,99 | 1,75 | 1,81 | 1,66 | 1,88 | 2,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 7,44 | 7,18 | 5,97 | 4,24 | 2,28 | 10,08 | 21,05 | 23,93 | 21,84 | 20,24 | 17,96 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,9% | 19,7% | 40,7% | 16,3% | 14,5% | -0,1% | 7,9% | 7,4% | 6,9% | 7,3% | 8,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 5,0% | 6,0% | -2,7% | -60,1% | -3,7% | 5,1% | 3,2% | 2,9% | 3,8% | 4,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,7% | 4,5% | 5,0% | -0,9% | -46,4% | -8,5% | 0,4% | 0,6% | 0,8% | 0,8% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | 16,9% | -11,1% | 7,4% | 12,8% | -0,0% | 4,5% | -3,3% | -7,9% | -7,8% | -3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |