MULTIBASEMultibase India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,04 Mr | ₹889,42 Mn | ₹1,45 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,16 Mr | ₹770,29 Mn | ₹635,80 Mn | ₹548,52 Mn | ₹433,17 Mn | ₹365,06 Mn | ₹341,56 Mn | ₹334,76 Mn | ₹308,48 Mn | ₹242,68 Mn | ₹254,33 Mn | ₹213,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹645,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹148,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹889,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,62 Mn | ₹9,26 Mn | ₹18,61 Mn | ₹16,64 Mn | ₹23,86 Mn |
| Net Borç† | -₹645,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹665,70 Mn | ₹707,49 Mn | ₹647,37 Mn | ₹722,16 Mn | ₹624,84 Mn | ₹534,53 Mn | ₹597,76 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,09 Mr | ₹864,80 Mn | ₹703,11 Mn | ₹616,47 Mn | ₹545,64 Mn | ₹451,21 Mn | ₹395,76 Mn | ₹376,84 Mn | ₹333,86 Mn | ₹323,64 Mn | ₹286,33 Mn | ₹209,91 Mn |
| Brüt Kâr | ₹158,22 Mn | ₹190,82 Mn | ₹122,17 Mn | ₹147,11 Mn | ₹111,17 Mn | ₹105,22 Mn | ₹120,04 Mn | ₹275,87 Mn | ₹364,15 Mn | ₹256,69 Mn | ₹198,33 Mn | ₹151,03 Mn | ₹106,43 Mn | ₹105,24 Mn | ₹72,95 Mn | ₹77,79 Mn | ₹66,75 Mn | ₹49,16 Mn | ₹78,25 Mn | ₹56,45 Mn |
| FAVÖK | ₹121,78 Mn | ₹153,39 Mn | ₹87,13 Mn | ₹108,85 Mn | ₹76,54 Mn | ₹76,45 Mn | ₹74,43 Mn | ₹216,46 Mn | ₹289,54 Mn | ₹189,89 Mn | ₹144,50 Mn | ₹107,56 Mn | ₹74,43 Mn | ₹66,04 Mn | ₹39,65 Mn | ₹41,57 Mn | ₹39,51 Mn | -₹252.130 | ₹54,12 Mn | ₹32,26 Mn |
| Net Kâr | ₹104,28 Mn | ₹146,55 Mn | ₹111,52 Mn | ₹97,89 Mn | ₹63,39 Mn | ₹67,16 Mn | ₹75,40 Mn | ₹153,55 Mn | ₹195,53 Mn | ₹132,85 Mn | ₹98,77 Mn | ₹72,22 Mn | ₹50,79 Mn | ₹44,90 Mn | ₹21,97 Mn | ₹29,09 Mn | ₹26,92 Mn | -₹20,59 Mn | ₹30,47 Mn | ₹22,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,26 | 11,61 | 8,84 | 7,76 | 5,02 | 5,32 | 5,97 | 12,17 | 15,49 | 10,53 | 7,83 | 5,72 | 4,02 | 3,56 | 1,74 | 2,31 | 2,13 | -1,63 | 2,41 | 1,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹136,84 Mn | ₹107,90 Mn | ₹88,78 Mn | ₹115,03 Mn | ₹53,56 Mn | ₹115,84 Mn | ₹199,87 Mn | ₹69,36 Mn | ₹251,56 Mn | ₹42,96 Mn | ₹53,11 Mn | ₹70,93 Mn | ₹23,19 Mn | -₹6,07 Mn | ₹18,79 Mn | ₹27,30 Mn | ₹58,37 Mn | -₹2,70 Mn | -₹32,95 Mn | -₹3,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹17,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,9% | 3,0% | 7,7% | 6,5% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,80 | 0,45 | 0,52 | 0,48 | 0,42 | 0,51 | 0,99 | 0,94 | 1,12 | 1,11 | 1,12 | 1,26 | 1,24 | 1,16 | 1,13 | 1,08 | 1,33 | 1,13 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,75 | 0,80 | 0,73 | 0,81 | 0,70 | 0,60 | 0,67 | 1,24 | 1,22 | 0,97 | 0,79 | 0,69 | 0,61 | 0,51 | 0,45 | 0,42 | 0,38 | 0,36 | 0,32 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,8% | 27,0% | 18,9% | 20,4% | 17,8% | 19,7% | 20,1% | 25,1% | 33,5% | 29,7% | 28,2% | 24,5% | 19,5% | 23,3% | 18,4% | 20,6% | 20,0% | 15,2% | 27,3% | 26,9% |
| FAVÖK Marjı | 18,3% | 21,7% | 13,5% | 15,1% | 12,2% | 14,3% | 12,5% | 19,7% | 26,7% | 22,0% | 20,6% | 17,4% | 13,6% | 14,6% | 10,0% | 11,0% | 11,8% | -0,1% | 18,9% | 15,4% |
| Net Kâr Marjı | 15,7% | 20,7% | 17,2% | 13,6% | 10,1% | 12,6% | 12,6% | 14,0% | 18,0% | 15,4% | 14,0% | 11,7% | 9,3% | 10,0% | 5,6% | 7,7% | 8,1% | -6,4% | 10,6% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,6% | 15,3% | 13,7% | 15,9% | 8,6% | 21,7% | 33,4% | 6,3% | 23,2% | 5,0% | 7,6% | 11,5% | 4,3% | -1,3% | 4,7% | 7,2% | 17,5% | -0,8% | -11,5% | -1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |