NAGPINagpur Power & Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,43 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,04 Mr | ₹970,14 Mn | ₹1,01 Mr | ₹950,33 Mn | ₹978,55 Mn | ₹960,51 Mn | ₹891,96 Mn | ₹786,94 Mn | ₹796,89 Mn | ₹788,60 Mn | ₹847,97 Mn | ₹788,18 Mn | ₹917,86 Mn | ₹868,19 Mn | ₹799,13 Mn | ₹460,52 Mn | ₹362,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹18,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹489,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹936,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹234,91 Mn | ₹171,32 Mn | ₹157,86 Mn | ₹128,68 Mn | ₹110,27 Mn | ₹124,63 Mn | ₹110,69 Mn | ₹64,47 Mn | ₹68,33 Mn | ₹59,09 Mn | ₹59,74 Mn | ₹65,26 Mn | ₹58,59 Mn | ₹51,32 Mn | ₹53,95 Mn | ₹50,66 Mn | ₹38,77 Mn | ₹44,86 Mn | ₹2,53 Mn | ₹2,20 Mn |
| Net Borç† | ₹26,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹841,23 Mn | ₹621,75 Mn | ₹466,01 Mn | ₹438,33 Mn | ₹328,25 Mn | ₹299,58 Mn | ₹307,74 Mn | ₹409,92 Mn | ₹297,88 Mn | ₹218,84 Mn | ₹209,19 Mn | ₹163,17 Mn | ₹129,32 Mn | ₹165,55 Mn | ₹184,82 Mn | ₹266,49 Mn | ₹263,04 Mn | ₹408,98 Mn | ₹132,72 Mn | ₹66,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹205,07 Mn | ₹128,77 Mn | ₹102,52 Mn | ₹73,33 Mn | ₹31,25 Mn | ₹42,94 Mn | ₹3,49 Mn | ₹64,74 Mn | ₹41,19 Mn | ₹24,19 Mn | -₹888.999 | ₹435.804 | -₹10,38 Mn | ₹8,43 Mn | ₹42,59 Mn | ₹111,87 Mn | ₹119,16 Mn | ₹287,68 Mn | ₹100,11 Mn | ₹37,43 Mn |
| FAVÖK | ₹29,98 Mn | ₹31,42 Mn | ₹4,89 Mn | -₹2,14 Mn | -₹17,63 Mn | ₹15,61 Mn | -₹42,89 Mn | ₹17,74 Mn | ₹8,59 Mn | -₹1,64 Mn | -₹24,37 Mn | -₹30,76 Mn | -₹40,16 Mn | -₹28,36 Mn | -₹2,15 Mn | ₹81,37 Mn | ₹92,08 Mn | ₹239,98 Mn | ₹82,21 Mn | ₹16,63 Mn |
| Net Kâr | -₹23,06 Mn | ₹23,78 Mn | -₹5,59 Mn | -₹36,41 Mn | ₹30,41 Mn | ₹24,57 Mn | -₹38,49 Mn | -₹1,89 Mn | -₹3,34 Mn | ₹2,93 Mn | -₹15,82 Mn | -₹22,43 Mn | -₹39,82 Mn | ₹24,09 Mn | -₹1,84 Mn | ₹42,25 Mn | ₹56,95 Mn | ₹137,90 Mn | ₹46,90 Mn | ₹4,72 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,76 | 1,82 | -0,43 | -2,78 | 2,32 | 1,88 | -2,94 | -0,14 | -0,26 | 0,22 | -1,21 | -1,71 | -3,04 | 1,84 | -0,14 | 3,23 | 4,35 | 10,53 | 3,58 | 0,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹81,65 Mn | -₹147,23 Mn | -₹72,67 Mn | -₹20,81 Mn | -₹20,58 Mn | -₹65,78 Mn | -₹72,76 Mn | -₹10,00 Mn | -₹43,20 Mn | -₹16,01 Mn | -₹32,26 Mn | -₹56,17 Mn | -₹98,57 Mn | -₹74,21 Mn | -₹67,01 Mn | ₹9,27 Mn | -₹24,21 Mn | — | ₹91,96 Mn | ₹26,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹35,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,5% | 13,8% | 14,5% | 12,4% | 11,4% | 12,4% | 11,6% | 6,6% | 7,1% | 6,6% | 7,6% | 8,2% | 7,4% | 6,1% | 6,8% | 5,5% | 4,5% | 5,6% | 0,5% | 0,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,50 | 0,43 | 0,42 | 0,34 | 0,30 | 0,32 | 0,42 | 0,31 | 0,25 | 0,27 | 0,20 | 0,16 | 0,20 | 0,23 | 0,29 | 0,30 | 0,51 | 0,29 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,66 | 0,50 | 0,47 | 0,35 | 0,32 | 0,33 | 0,44 | 0,32 | 0,23 | 0,22 | 0,17 | 0,14 | 0,18 | 0,20 | 0,28 | 0,28 | 0,44 | 0,14 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,4% | 20,7% | 22,0% | 16,7% | 9,5% | 14,3% | 1,1% | 15,8% | 13,8% | 11,1% | -0,4% | 0,3% | -8,0% | 5,1% | 23,0% | 42,0% | 45,3% | 70,3% | 75,4% | 56,0% |
| FAVÖK Marjı | 3,6% | 5,1% | 1,0% | -0,5% | -5,4% | 5,2% | -13,9% | 4,3% | 2,9% | -0,8% | -11,7% | -18,9% | -31,1% | -17,1% | -1,2% | 30,5% | 35,0% | 58,7% | 61,9% | 24,9% |
| Net Kâr Marjı | -2,7% | 3,8% | -1,2% | -8,3% | 9,3% | 8,2% | -12,5% | -0,5% | -1,1% | 1,3% | -7,6% | -13,7% | -30,8% | 14,6% | -1,0% | 15,9% | 21,7% | 33,7% | 35,3% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,7% | -23,7% | -15,6% | -4,7% | -6,3% | -22,0% | -23,6% | -2,4% | -14,5% | -7,3% | -15,4% | -34,4% | -76,2% | -44,8% | -36,3% | 3,5% | -9,2% | — | 69,3% | 39,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |