NAPLNaturite Agro Products Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹240,90 Mn | ₹274,66 Mn | ₹201,65 Mn | ₹238,66 Mn | ₹243,28 Mn | ₹172,63 Mn | ₹167,17 Mn | ₹157,31 Mn | ₹153,45 Mn | ₹60,00 Mn | ₹50,61 Mn | ₹45,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹142,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹98,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹88,86 Mn | ₹138,02 Mn | ₹31,03 Mn | ₹83,66 Mn | ₹52,41 Mn | ₹17,58 Mn | ₹1,62 Mn | ₹7,45 Mn | ₹6,23 Mn | ₹12,06 Mn | ₹5,15 Mn | — |
| Net Borç† | ₹87,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | ₹356,43 Mn | ₹85,63 Mn | ₹95,22 Mn | ₹77,91 Mn | ₹111,92 Mn | ₹126,93 Mn | ₹119,90 Mn | ₹46,10 Mn | ₹25,45 Mn | ₹47,25 Mn | ₹17,89 Mn | ₹38,55 Mn |
| Brüt Kâr | ₹15,69 Mn | -₹26,62 Mn | ₹5,57 Mn | ₹1,70 Mn | ₹7,86 Mn | ₹9,45 Mn | ₹2,17 Mn | ₹1,43 Mn | ₹4,37 Mn | ₹2,39 Mn | ₹4,47 Mn | ₹10,45 Mn |
| FAVÖK | ₹4,36 Mn | -₹32,03 Mn | ₹5,15 Mn | -₹591.000 | ₹6,79 Mn | ₹7,85 Mn | ₹1,58 Mn | ₹771.020 | ₹1,78 Mn | ₹1,35 Mn | ₹1,03 Mn | ₹5,13 Mn |
| Net Kâr | -₹7,48 Mn | -₹25,45 Mn | ₹3,49 Mn | -₹5,89 Mn | ₹2,81 Mn | ₹6,27 Mn | ₹481.728 | ₹374.100 | ₹1,76 Mn | ₹1,93 Mn | ₹1,72 Mn | ₹5,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,41 | -4,81 | 0,66 | -1,11 | 0,53 | 1,18 | 0,09 | 0,07 | 0,33 | 0,36 | 0,32 | 1,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹50,33 Mn | -₹107,83 Mn | ₹53,32 Mn | -₹44,26 Mn | -₹41,03 Mn | ₹252.990 | ₹6,05 Mn | -₹4,64 Mn | -₹6,74 Mn | -₹1,66 Mn | -₹4,86 Mn | ₹4,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,9% | 50,3% | 15,4% | 35,1% | 21,5% | 10,2% | 1,0% | 4,7% | 4,1% | 20,1% | 10,2% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,48 | 0,31 | 0,47 | 0,33 | 0,46 | 0,74 | 0,72 | 0,29 | 0,17 | 0,79 | 0,35 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,61 | 0,87 | 0,96 | 0,79 | 1,13 | 1,29 | 1,21 | 0,47 | 0,26 | 0,48 | 0,18 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,4% | -31,1% | 5,9% | 2,2% | 7,0% | 7,4% | 1,8% | 3,1% | 17,1% | 5,1% | 25,0% | 27,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,2% | -37,4% | 5,4% | -0,8% | 6,1% | 6,2% | 1,3% | 1,7% | 7,0% | 2,9% | 5,8% | 13,3% |
| Net Kâr Marjı | -2,1% | -29,7% | 3,7% | -7,6% | 2,5% | 4,9% | 0,4% | 0,8% | 6,9% | 4,1% | 9,6% | 14,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,1% | -125,9% | 56,0% | -56,8% | -36,7% | 0,2% | 5,0% | -10,1% | -26,5% | -3,5% | -27,2% | 11,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |