NATGENINational General Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹403,43 Mn | ₹405,58 Mn | ₹383,47 Mn | ₹344,05 Mn | ₹339,38 Mn | ₹341,36 Mn | ₹271,47 Mn | ₹296,84 Mn | ₹295,30 Mn | ₹284,64 Mn | ₹269,95 Mn | ₹249,06 Mn | ₹267,02 Mn | ₹247,31 Mn | ₹269,53 Mn | ₹292,42 Mn | ₹256,05 Mn | ₹202,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹36,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹366,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,75 Mn | ₹4,22 Mn | ₹14,10 Mn | ₹16,01 Mn | ₹23,36 Mn | ₹21,93 Mn | ₹17,72 Mn | ₹19,97 Mn | ₹21,76 Mn | ₹21,37 Mn | ₹27,48 Mn | ₹29,94 Mn | ₹57,07 Mn | ₹50,67 Mn | ₹70,51 Mn | ₹91,20 Mn | ₹65,67 Mn | ₹20,55 Mn |
| Net Borç† | -₹44,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹89,53 Mn | ₹103,47 Mn | ₹128,09 Mn | ₹134,41 Mn | ₹182,62 Mn | ₹185,76 Mn | ₹195,25 Mn | ₹176,86 Mn | ₹178,72 Mn | ₹157,82 Mn | ₹137,95 Mn | ₹148,15 Mn | ₹163,27 Mn | ₹219,92 Mn | ₹302,59 Mn | ₹406,06 Mn | ₹200,11 Mn | ₹174,70 Mn |
| Brüt Kâr | -₹4,70 Mn | ₹8,47 Mn | ₹6,38 Mn | ₹958.000 | -₹450.000 | -₹3,97 Mn | -₹2,75 Mn | ₹4,96 Mn | ₹17,28 Mn | ₹19,57 Mn | ₹13,76 Mn | ₹2,36 Mn | ₹6,12 Mn | ₹8,37 Mn | ₹6,80 Mn | ₹15,32 Mn | ₹9,82 Mn | -₹915.953 |
| FAVÖK | -₹19,91 Mn | ₹531.000 | -₹1,73 Mn | -₹4,36 Mn | -₹3,96 Mn | -₹6,89 Mn | -₹5,13 Mn | ₹1,38 Mn | ₹12,18 Mn | ₹11,58 Mn | -₹10,68 Mn | -₹8,07 Mn | ₹3,17 Mn | ₹7,18 Mn | ₹3,84 Mn | ₹11,95 Mn | ₹5,71 Mn | ₹1,66 Mn |
| Net Kâr | -₹4,79 Mn | ₹9,43 Mn | ₹30,00 Mn | ₹2,23 Mn | ₹1,02 Mn | ₹58,04 Mn | -₹8,91 Mn | ₹3,02 Mn | ₹6,78 Mn | ₹8,06 Mn | ₹15,01 Mn | ₹8,05 Mn | ₹270.307 | ₹3,92 Mn | ₹4,90 Mn | ₹2,21 Mn | ₹3,13 Mn | ₹571.367 |
| Hisse Başı Kâr | -0,93 | 1,70 | 5,43 | 0,40 | 0,18 | 10,50 | -1,91 | 0,65 | 1,23 | 1,46 | 2,71 | 1,46 | 0,05 | 0,71 | 0,90 | 0,40 | 0,68 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹14,57 Mn | -₹4,47 Mn | ₹3,77 Mn | ₹9,40 Mn | -₹2,89 Mn | -₹18,45 Mn | ₹1,47 Mn | -₹351.270 | ₹3,72 Mn | ₹4,89 Mn | ₹18,16 Mn | ₹7,89 Mn | -₹15,76 Mn | ₹17,53 Mn | ₹5,79 Mn | -₹29,43 Mn | -₹40,37 Mn | -₹30,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 1,0% | 3,7% | 4,7% | 6,9% | 6,4% | 6,5% | 6,7% | 7,4% | 7,5% | 10,2% | 12,0% | 21,4% | 20,5% | 26,2% | 31,2% | 25,6% | 10,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,26 | 0,33 | 0,39 | 0,54 | 0,54 | 0,72 | 0,60 | 0,61 | 0,55 | 0,51 | 0,59 | 0,61 | 0,89 | 1,12 | 1,39 | 0,78 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,28 | 0,35 | 0,37 | 0,50 | 0,51 | 0,53 | 0,48 | 0,49 | 0,43 | 0,38 | 0,40 | 0,45 | 0,60 | 0,83 | 1,11 | 0,55 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -5,2% | 8,2% | 5,0% | 0,7% | -0,2% | -2,1% | -1,4% | 2,8% | 9,7% | 12,4% | 10,0% | 1,6% | 3,7% | 3,8% | 2,2% | 3,8% | 4,9% | -0,5% |
| FAVÖK Marjı | -22,2% | 0,5% | -1,3% | -3,2% | -2,2% | -3,7% | -2,6% | 0,8% | 6,8% | 7,3% | -7,7% | -5,4% | 1,9% | 3,3% | 1,3% | 2,9% | 2,9% | 0,9% |
| Net Kâr Marjı | -5,4% | 9,1% | 23,4% | 1,7% | 0,6% | 31,2% | -4,6% | 1,7% | 3,8% | 5,1% | 10,9% | 5,4% | 0,2% | 1,8% | 1,6% | 0,5% | 1,6% | 0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -16,3% | -4,3% | 2,9% | 7,0% | -1,6% | -9,9% | 0,8% | -0,2% | 2,1% | 3,1% | 13,2% | 5,3% | -9,7% | 8,0% | 1,9% | -7,2% | -20,2% | -17,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |