NATHINDNath Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,69 Mr | ₹4,61 Mr | ₹4,61 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,47 Mr | ₹1,19 Mr | ₹992,66 Mn | ₹969,74 Mn | ₹576,18 Mn | ₹552,52 Mn | ₹575,34 Mn | ₹514,90 Mn | ₹463,65 Mn | ₹439,94 Mn | ₹376,99 Mn | ₹350,21 Mn | ₹347,23 Mn | ₹275,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹85,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹930,10 Mn | ₹940,08 Mn | ₹1,06 Mr | ₹903,62 Mn | ₹459,03 Mn | ₹208,45 Mn | ₹306,49 Mn | ₹216,01 Mn | ₹107,80 Mn | ₹86,14 Mn | ₹57,94 Mn | ₹51,09 Mn | ₹76,02 Mn | ₹67,19 Mn | ₹48,73 Mn | ₹49,29 Mn | ₹26,87 Mn | ₹33,91 Mn | ₹37,19 Mn | ₹38,74 Mn |
| Net Borç† | ₹775,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,78 Mr | ₹4,13 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,99 Mr | ₹4,12 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,90 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,05 Mr | ₹853,71 Mn | ₹896,00 Mn | ₹804,28 Mn | ₹668,01 Mn | ₹687,88 Mn | ₹647,46 Mn | ₹498,47 Mn | ₹566,58 Mn | ₹436,78 Mn | ₹295,92 Mn |
| Brüt Kâr | ₹399,13 Mn | ₹353,68 Mn | ₹198,16 Mn | ₹161,57 Mn | ₹366,95 Mn | ₹369,96 Mn | ₹331,46 Mn | ₹99,88 Mn | ₹61,27 Mn | ₹68,80 Mn | ₹59,52 Mn | ₹58,69 Mn | ₹69,97 Mn | ₹43,95 Mn | ₹47,02 Mn | ₹49,70 Mn | ₹43,76 Mn | ₹18,60 Mn | ₹34,27 Mn | -₹23,53 Mn |
| FAVÖK | ₹254,34 Mn | ₹269,28 Mn | ₹130,49 Mn | ₹73,78 Mn | ₹259,47 Mn | ₹300,55 Mn | ₹278,72 Mn | ₹88,47 Mn | ₹66,00 Mn | ₹57,66 Mn | ₹43,60 Mn | ₹41,08 Mn | ₹49,95 Mn | ₹45,30 Mn | ₹47,09 Mn | ₹39,21 Mn | ₹39,60 Mn | ₹24,21 Mn | ₹38,98 Mn | -₹24,53 Mn |
| Net Kâr | ₹66,77 Mn | ₹97,37 Mn | ₹4,94 Mn | ₹26,74 Mn | ₹166,46 Mn | ₹152,37 Mn | ₹182,12 Mn | ₹37,82 Mn | ₹24,58 Mn | ₹15,09 Mn | ₹22,27 Mn | ₹25,66 Mn | ₹25,65 Mn | ₹28,75 Mn | ₹25,28 Mn | ₹30,67 Mn | ₹22,68 Mn | ₹14,07 Mn | ₹74,65 Mn | -₹37,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,51 | 5,12 | 0,26 | 1,41 | 8,76 | 8,02 | 9,59 | 6,88 | 4,47 | 2,74 | 4,04 | 4,66 | 4,66 | 5,22 | 4,60 | 6,72 | 5,20 | 3,64 | 19,26 | -10,52 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹118,28 Mn | ₹14,29 Mn | -₹675,88 Mn | -₹518,01 Mn | -₹82,30 Mn | ₹112,83 Mn | -₹20,05 Mn | -₹27,93 Mn | -₹12,31 Mn | -₹38,08 Mn | -₹16,80 Mn | ₹33,80 Mn | -₹5,10 Mn | -₹24,21 Mn | -₹27,22 Mn | -₹35,44 Mn | -₹1,84 Mn | ₹6,67 Mn | ₹8,63 Mn | ₹39,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹89,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,8% | 20,4% | 23,0% | 20,8% | 11,6% | 5,8% | 8,8% | 18,2% | 10,9% | 8,9% | 10,1% | 9,2% | 13,2% | 13,0% | 10,5% | 11,2% | 7,1% | 9,7% | 10,7% | 14,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 0,90 | 0,67 | 0,92 | 1,04 | 0,79 | 0,84 | 1,12 | 1,16 | 1,09 | 1,48 | 1,62 | 1,40 | 1,30 | 1,48 | 1,47 | 1,32 | 1,62 | 1,26 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,84 | 1,59 | 1,20 | 1,54 | 1,59 | 1,09 | 1,12 | 0,51 | 0,44 | 0,41 | 0,33 | 0,35 | 0,31 | 0,26 | 0,27 | 0,25 | 0,19 | 0,22 | 0,17 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | 8,6% | 6,4% | 4,0% | 8,9% | 13,1% | 11,4% | 7,5% | 5,3% | 6,5% | 7,0% | 6,6% | 8,7% | 6,6% | 6,8% | 7,7% | 8,8% | 3,3% | 7,8% | -8,0% |
| FAVÖK Marjı | 5,3% | 6,5% | 4,2% | 1,8% | 6,3% | 10,6% | 9,6% | 6,7% | 5,7% | 5,5% | 5,1% | 4,6% | 6,2% | 6,8% | 6,8% | 6,1% | 7,9% | 4,3% | 8,9% | -8,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 2,4% | 0,2% | 0,7% | 4,0% | 5,4% | 6,3% | 2,9% | 2,1% | 1,4% | 2,6% | 2,9% | 3,2% | 4,3% | 3,7% | 4,7% | 4,5% | 2,5% | 17,1% | -12,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | 0,3% | -21,8% | -13,0% | -2,0% | 4,0% | -0,7% | -2,1% | -1,1% | -3,6% | -2,0% | 3,8% | -0,6% | -3,6% | -4,0% | -5,5% | -0,4% | 1,2% | 2,0% | 13,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |