NATPLASTINational Plastic Technologies Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,72 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,02 Mr | ₹755,97 Mn | ₹707,22 Mn | ₹593,08 Mn | ₹544,65 Mn | ₹584,74 Mn | ₹588,69 Mn | ₹560,48 Mn | ₹519,14 Mn | ₹513,70 Mn | ₹549,99 Mn | ₹513,42 Mn | ₹361,23 Mn | ₹468,09 Mn | ₹413,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹600,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹616,28 Mn | ₹742,96 Mn | ₹746,09 Mn | ₹684,23 Mn | ₹643,12 Mn | ₹564,95 Mn | ₹354,85 Mn | ₹361,09 Mn | ₹234,85 Mn | ₹184,44 Mn | ₹179,43 Mn | ₹188,55 Mn | ₹149,48 Mn | ₹161,56 Mn | ₹179,89 Mn | ₹220,45 Mn | ₹214,31 Mn | ₹112,09 Mn | ₹233,45 Mn | ₹225,36 Mn |
| Net Borç† | ₹610,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,40 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,33 Mr | ₹896,25 Mn | ₹876,59 Mn | ₹773,24 Mn | ₹652,08 Mn | ₹656,17 Mn | ₹689,04 Mn | ₹710,54 Mn | ₹696,84 Mn | ₹537,37 Mn | ₹572,75 Mn | ₹640,53 Mn | ₹535,43 Mn | ₹361,29 Mn | ₹377,20 Mn | ₹262,58 Mn |
| Brüt Kâr | ₹325,62 Mn | ₹269,85 Mn | ₹250,89 Mn | ₹199,24 Mn | ₹123,09 Mn | ₹74,37 Mn | ₹94,50 Mn | ₹60,93 Mn | ₹46,83 Mn | ₹38,24 Mn | ₹55,16 Mn | ₹54,75 Mn | ₹62,28 Mn | ₹69,57 Mn | ₹86,18 Mn | ₹97,78 Mn | ₹82,08 Mn | ₹8,91 Mn | ₹95,78 Mn | ₹65,23 Mn |
| FAVÖK | ₹288,50 Mn | ₹254,71 Mn | ₹230,53 Mn | ₹175,62 Mn | ₹128,55 Mn | ₹71,87 Mn | ₹84,88 Mn | ₹60,06 Mn | ₹41,36 Mn | ₹32,45 Mn | ₹53,83 Mn | ₹56,83 Mn | ₹54,44 Mn | ₹63,09 Mn | ₹76,30 Mn | ₹81,17 Mn | ₹72,83 Mn | ₹20,57 Mn | ₹67,34 Mn | ₹45,75 Mn |
| Net Kâr | ₹91,74 Mn | ₹90,27 Mn | ₹84,17 Mn | ₹61,54 Mn | ₹36,32 Mn | ₹12,70 Mn | ₹23,24 Mn | ₹17,61 Mn | ₹8,47 Mn | ₹6,86 Mn | ₹14,01 Mn | ₹13,92 Mn | ₹13,08 Mn | ₹13,02 Mn | ₹21,44 Mn | ₹28,25 Mn | ₹23,01 Mn | ₹9,46 Mn | ₹18,10 Mn | ₹4,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 15,09 | 14,85 | 13,85 | 10,12 | 5,98 | 2,09 | 3,82 | 2,90 | 1,39 | 1,13 | 2,31 | 2,29 | 2,15 | 2,14 | 3,53 | 4,65 | 3,79 | 1,04 | 3,19 | 0,84 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹48,47 Mn | -₹4,44 Mn | -₹66,31 Mn | ₹58,78 Mn | -₹79,58 Mn | -₹141,28 Mn | ₹1,56 Mn | -₹124,21 Mn | -₹50,44 Mn | ₹26,54 Mn | ₹6,94 Mn | -₹46,59 Mn | ₹8,75 Mn | -₹902.420 | ₹60,61 Mn | ₹6,21 Mn | -₹43,48 Mn | -₹31,70 Mn | -₹10,66 Mn | -₹31,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹140,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,8% | 44,7% | 46,1% | 50,2% | 55,5% | 55,4% | 46,9% | 51,1% | 39,6% | 33,9% | 30,7% | 32,0% | 26,7% | 31,1% | 35,0% | 40,1% | 41,7% | 31,0% | 49,9% | 54,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,98 | 1,86 | 1,66 | 1,54 | 1,15 | 0,88 | 1,16 | 1,09 | 1,10 | 1,20 | 1,18 | 1,21 | 1,24 | 1,04 | 1,11 | 1,16 | 1,04 | 1,00 | 0,81 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,66 | 5,14 | 4,47 | 3,49 | 2,22 | 1,49 | 1,46 | 1,29 | 1,09 | 1,09 | 1,15 | 1,18 | 1,16 | 0,90 | 0,95 | 1,07 | 0,89 | 0,60 | 0,63 | 0,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,6% | 8,7% | 9,4% | 9,5% | 9,2% | 8,3% | 10,8% | 7,9% | 7,2% | 5,8% | 8,0% | 7,7% | 8,9% | 12,9% | 15,0% | 15,3% | 15,3% | 2,5% | 25,4% | 24,8% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 8,2% | 8,6% | 8,4% | 9,7% | 8,0% | 9,7% | 7,8% | 6,3% | 4,9% | 7,8% | 8,0% | 7,8% | 11,7% | 13,3% | 12,7% | 13,6% | 5,7% | 17,9% | 17,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 2,9% | 3,1% | 2,9% | 2,7% | 1,4% | 2,7% | 2,3% | 1,3% | 1,0% | 2,0% | 2,0% | 1,9% | 2,4% | 3,7% | 4,4% | 4,3% | 2,6% | 4,8% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | -0,1% | -2,5% | 2,8% | -6,0% | -15,8% | 0,2% | -16,1% | -7,7% | 4,0% | 1,0% | -6,6% | 1,3% | -0,2% | 10,6% | 1,0% | -8,1% | -8,8% | -2,8% | -11,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |