NBFOOTNB Footwear Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $499.554 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹56.000 | ₹1.000 | ₹32.000 | ₹34.000 | ₹160.963 | ₹32.114 | ₹1,09 Mn | ₹1,13 Mn | ₹1,08 Mn | ₹1,14 Mn | ₹1,12 Mn | ₹2,28 Mn | ₹1,62 Mn | ₹1,54 Mn | ₹1,86 Mn | ₹5,46 Mn | ₹8,94 Mn | ₹10,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹17,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹17,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | — | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹96,53 Mn | ₹96,05 Mn |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹336.197 | -₹512.173 | -₹503.304 | -₹535.957 | -₹908.295 | -₹2,84 Mn | -₹2,80 Mn | -₹3,92 Mn |
| FAVÖK | — | -₹2,26 Mn | -₹1,92 Mn | -₹2,31 Mn | -₹1,31 Mn | -₹3,42 Mn | -₹2,64 Mn | -₹981.250 | -₹829.300 | -₹816.160 | -₹1,58 Mn | -₹1,76 Mn | -₹1,86 Mn | -₹1,64 Mn | -₹1,99 Mn | -₹2,06 Mn | -₹1,91 Mn | -₹1,70 Mn |
| Net Kâr | -₹1,69 Mn | -₹2,29 Mn | -₹1,93 Mn | -₹2,32 Mn | -₹1,31 Mn | -₹3,42 Mn | -₹2,64 Mn | -₹981.253 | -₹829.299 | -₹816.165 | -₹1,58 Mn | -₹1,76 Mn | -₹1,86 Mn | -₹1,28 Mn | ₹2,23 Mn | -₹4,27 Mn | -₹4,13 Mn | -₹3,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,12 | -0,17 | -0,14 | -0,17 | -0,10 | -0,25 | -0,20 | -0,07 | -0,06 | -0,06 | -0,12 | -0,13 | -0,14 | -0,09 | 0,17 | -0,32 | -0,92 | -0,87 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₹31.000 | — | — | ₹128.850 | -₹4.570 | -₹39.810 | ₹42.570 | -₹51.520 | ₹13.830 | -₹1,05 Mn | -₹1,76 Mn | -₹1,88 Mn | -₹1,54 Mn | -₹1,63 Mn | -₹2,05 Mn | -₹297.440 | -₹1,72 Mn |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | — | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1.080,3% | 874,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |