NETLINKNetlink Solutions (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹323,98 Mn | ₹310,27 Mn | ₹267,24 Mn | ₹174,54 Mn | ₹112,91 Mn | ₹98,21 Mn | ₹75,19 Mn | ₹107,14 Mn | ₹118,10 Mn | ₹120,77 Mn | ₹99,19 Mn | ₹95,36 Mn | ₹79,17 Mn | ₹79,06 Mn | ₹78,93 Mn | ₹76,14 Mn | ₹77,77 Mn | ₹74,43 Mn | ₹78,44 Mn | ₹63,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹153.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹323,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,07 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹4,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹481.000 | ₹2,46 Mn | ₹19,64 Mn | ₹20,94 Mn | ₹4,92 Mn | ₹611.000 | ₹2,04 Mn | ₹4,60 Mn | ₹47,50 Mn | ₹32,02 Mn | ₹15,15 Mn | ₹3,57 Mn | ₹4,99 Mn | ₹5,07 Mn | ₹6,45 Mn | ₹6,00 Mn | ₹10,80 Mn | ₹5,08 Mn | ₹26,96 Mn | ₹20,93 Mn |
| Brüt Kâr | -₹3,46 Mn | -₹10,84 Mn | ₹10,41 Mn | ₹12,04 Mn | -₹3,16 Mn | -₹2,37 Mn | -₹834.000 | -₹2,49 Mn | ₹8,25 Mn | ₹3,56 Mn | -₹204.232 | -₹1,40 Mn | ₹1,07 Mn | ₹672.869 | ₹954.357 | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -₹13,12 Mn | -₹20,03 Mn | ₹5,44 Mn | ₹7,39 Mn | -₹5,57 Mn | -₹7,81 Mn | -₹8,91 Mn | -₹9,07 Mn | ₹5,68 Mn | ₹1,45 Mn | -₹2,20 Mn | -₹3,00 Mn | -₹914.940 | -₹784.210 | ₹506.680 | ₹819.190 | ₹5,58 Mn | -₹636.570 | ₹20,25 Mn | ₹13,46 Mn |
| Net Kâr | ₹20,29 Mn | ₹53,53 Mn | ₹91,99 Mn | ₹47,75 Mn | ₹14,79 Mn | ₹23,06 Mn | -₹29,84 Mn | -₹3,15 Mn | ₹930.000 | ₹23,50 Mn | ₹2,32 Mn | ₹13,71 Mn | ₹213.217 | ₹117.753 | ₹1,30 Mn | ₹242.564 | ₹4,26 Mn | -₹1,04 Mn | ₹17,73 Mn | ₹11,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,02 | 21,17 | 36,37 | 18,88 | 5,85 | 9,12 | -11,80 | -1,19 | 0,31 | 7,92 | 0,78 | 4,62 | 0,07 | 0,04 | 0,40 | 0,10 | 1,40 | -0,30 | 6,00 | 4,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,80 Mn | ₹21,85 Mn | ₹61,12 Mn | ₹21,15 Mn | -₹4,06 Mn | -₹14,29 Mn | -₹4,86 Mn | ₹9,55 Mn | ₹4,45 Mn | -₹5,64 Mn | -₹2,09 Mn | -₹5,05 Mn | -₹428.320 | -₹114.680 | ₹28,30 Mn | ₹359.740 | -₹1,80 Mn | ₹30,99 Mn | ₹538.110 | ₹786.160 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,01 | 0,07 | 0,12 | 0,04 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,40 | 0,27 | 0,15 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,14 | 0,07 | 0,34 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,01 | 0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,15 | 0,10 | 0,05 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,08 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -718,5% | -440,6% | 53,0% | 57,5% | -64,2% | -388,4% | -40,9% | -54,1% | 17,4% | 11,1% | -1,3% | -39,1% | 21,4% | 13,3% | 14,8% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -2.728,5% | -814,3% | 27,7% | 35,3% | -113,1% | -1.277,6% | -437,0% | -197,1% | 12,0% | 4,5% | -14,5% | -84,1% | -18,3% | -15,5% | 7,9% | 13,7% | 51,7% | -12,5% | 75,1% | 64,3% |
| Net Kâr Marjı | 4.218,9% | 2.176,1% | 468,4% | 228,0% | 300,4% | 3.773,6% | -1.462,9% | -68,4% | 2,0% | 73,4% | 15,3% | 383,8% | 4,3% | 2,3% | 20,2% | 4,0% | 39,5% | -20,4% | 65,8% | 56,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -998,3% | 888,3% | 311,2% | 101,0% | -82,4% | -2.338,8% | -238,2% | 207,4% | 9,4% | -17,6% | -13,8% | -141,4% | -8,6% | -2,3% | 438,6% | 6,0% | -16,6% | 610,5% | 2,0% | 3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |