NETTLINXNettlinx Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹739,73 Mn | ₹1,01 Mr | ₹814,83 Mn | ₹670,38 Mn | ₹658,92 Mn | ₹611,52 Mn | ₹844,64 Mn | ₹689,30 Mn | ₹564,36 Mn | ₹398,62 Mn | ₹323,60 Mn | ₹287,89 Mn | ₹285,21 Mn | ₹311,12 Mn | ₹316,42 Mn | ₹289,09 Mn | ₹307,42 Mn | ₹333,74 Mn | ₹366,19 Mn | ₹222,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹132,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹607,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹62,51 Mn | ₹206,00 Mn | ₹146,07 Mn | ₹110,74 Mn | ₹145,28 Mn | ₹145,93 Mn | ₹196,49 Mn | ₹188,54 Mn | ₹149,03 Mn | ₹86,08 Mn | ₹47,52 Mn | ₹35,18 Mn | ₹18,29 Mn | ₹31,82 Mn | ₹54,93 Mn | ₹28,52 Mn | ₹59,57 Mn | ₹67,04 Mn | ₹69,53 Mn | ₹23,84 Mn |
| Net Borç† | ₹50,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹209,45 Mn | ₹335,24 Mn | ₹327,47 Mn | ₹216,70 Mn | ₹344,24 Mn | ₹353,35 Mn | ₹468,02 Mn | ₹205,98 Mn | ₹157,17 Mn | ₹190,00 Mn | ₹213,88 Mn | ₹108,86 Mn | ₹86,27 Mn | ₹114,61 Mn | ₹87,07 Mn | ₹105,17 Mn | ₹129,95 Mn | ₹158,49 Mn | ₹116,03 Mn | ₹104,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₹47,09 Mn | ₹145,84 Mn | ₹153,18 Mn | ₹58,55 Mn | ₹119,54 Mn | ₹163,74 Mn | ₹56,91 Mn | ₹100,96 Mn | ₹43,02 Mn | ₹70,07 Mn | ₹122,11 Mn | ₹23,16 Mn | ₹14,19 Mn | ₹32,08 Mn | ₹23,31 Mn | ₹40,05 Mn | ₹23,10 Mn | ₹107,36 Mn | ₹72,10 Mn | ₹14,88 Mn |
| FAVÖK | ₹10,48 Mn | ₹101,46 Mn | ₹131,88 Mn | ₹9,49 Mn | ₹51,15 Mn | ₹33,60 Mn | ₹32,45 Mn | ₹54,23 Mn | ₹24,19 Mn | ₹37,26 Mn | ₹19,90 Mn | -₹3,68 Mn | -₹9,37 Mn | ₹11,96 Mn | -₹9,49 Mn | ₹3,11 Mn | ₹12,24 Mn | ₹15,24 Mn | ₹26,22 Mn | ₹21,44 Mn |
| Net Kâr | -₹51,68 Mn | ₹82,62 Mn | ₹81,57 Mn | -₹260.000 | ₹27,83 Mn | -₹6,87 Mn | ₹17,31 Mn | ₹32,01 Mn | -₹64,49 Mn | ₹23,43 Mn | ₹16,62 Mn | -₹1,56 Mn | -₹1,94 Mn | ₹5,83 Mn | -₹2,78 Mn | -₹15,48 Mn | -₹6,25 Mn | ₹1,25 Mn | ₹3,32 Mn | ₹53,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,14 | 3,42 | 3,37 | -0,01 | 1,21 | -0,30 | 0,75 | 1,40 | -2,82 | 0,89 | 0,73 | -0,07 | -0,09 | 0,26 | -0,12 | -0,68 | -0,28 | 0,06 | 0,15 | 2,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹38,71 Mn | -₹72,95 Mn | -₹5,36 Mn | -₹35,33 Mn | ₹36,81 Mn | ₹141,49 Mn | ₹67,64 Mn | -₹20,26 Mn | ₹3,42 Mn | -₹33,35 Mn | -₹571.000 | -₹24,54 Mn | ₹19,00 Mn | -₹3,88 Mn | — | ₹9,01 Mn | -₹6,31 Mn | -₹14,00 Mn | -₹88,06 Mn | -₹58,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹10,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,5% | 20,3% | 17,9% | 16,5% | 22,0% | 23,9% | 23,3% | 27,4% | 26,4% | 21,6% | 14,7% | 12,2% | 6,4% | 10,2% | 17,4% | 9,9% | 19,4% | 20,1% | 19,0% | 10,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,33 | 0,40 | 0,32 | 0,52 | 0,58 | 0,55 | 0,30 | 0,28 | 0,48 | 0,66 | 0,38 | 0,30 | 0,37 | 0,28 | 0,36 | 0,42 | 0,47 | 0,32 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,55 | 0,54 | 0,36 | 0,57 | 0,58 | 0,77 | 0,34 | 0,26 | 0,31 | 0,35 | 0,18 | 0,14 | 0,19 | 0,14 | 0,17 | 0,21 | 0,26 | 0,19 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 43,5% | 46,8% | 27,0% | 34,7% | 46,3% | 12,2% | 49,0% | 27,4% | 36,9% | 57,1% | 21,3% | 16,5% | 28,0% | 26,8% | 38,1% | 17,8% | 67,7% | 62,1% | 14,3% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 30,3% | 40,3% | 4,4% | 14,9% | 9,5% | 6,9% | 26,3% | 15,4% | 19,6% | 9,3% | -3,4% | -10,9% | 10,4% | -10,9% | 3,0% | 9,4% | 9,6% | 22,6% | 20,6% |
| Net Kâr Marjı | -24,7% | 24,6% | 24,9% | -0,1% | 8,1% | -1,9% | 3,7% | 15,5% | -41,0% | 12,3% | 7,8% | -1,4% | -2,3% | 5,1% | -3,2% | -14,7% | -4,8% | 0,8% | 2,9% | 51,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,5% | -21,8% | -1,6% | -16,3% | 10,7% | 40,0% | 14,5% | -9,8% | 2,2% | -17,6% | -0,3% | -22,5% | 22,0% | -3,4% | — | 8,6% | -4,9% | -8,8% | -75,9% | -56,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |