NOVELIXNovelix Pharmaceuticals Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹924,23 Mn | ₹272,06 Mn | ₹73,65 Mn | ₹72,57 Mn | ₹72,51 Mn | ₹95,73 Mn | ₹137,22 Mn | ₹133,40 Mn | ₹135,80 Mn | ₹137,46 Mn | ₹127,35 Mn | ₹125,13 Mn | ₹121,74 Mn | ₹115,42 Mn | ₹133,14 Mn | ₹88,57 Mn | ₹86,86 Mn | ₹82,54 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹29,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹459,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹464,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,67 Mn | ₹9,31 Mn | ₹9,77 Mn | ₹9,89 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹437.892 | ₹700.745 | ₹753.624 | ₹1,53 Mn | ₹2,26 Mn | ₹2,01 Mn | — |
| Net Borç† | -₹29,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,32 Mr | ₹307,18 Mn | ₹42,24 Mn | ₹14,05 Mn | ₹8,43 Mn | ₹92,42 Mn | ₹102,44 Mn | ₹98,85 Mn | ₹104,96 Mn | ₹91,84 Mn | ₹57,13 Mn | ₹63,46 Mn | ₹57,39 Mn | ₹58,69 Mn | ₹110,85 Mn | ₹165,19 Mn | ₹68,48 Mn | ₹316,16 Mn | ₹272,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹47,79 Mn | ₹10,30 Mn | ₹2,18 Mn | -₹1,70 Mn | -₹1,78 Mn | -₹2,95 Mn | ₹1,26 Mn | -₹1,85 Mn | ₹6,57 Mn | ₹5,63 Mn | ₹6,02 Mn | ₹9,51 Mn | ₹8,61 Mn | ₹7,75 Mn | ₹1,82 Mn | ₹7,70 Mn | ₹32,99 Mn | ₹276,45 Mn | ₹640.000 |
| FAVÖK | ₹35,40 Mn | ₹1,59 Mn | -₹2,48 Mn | -₹5,18 Mn | -₹2,73 Mn | -₹37,98 Mn | -₹4,97 Mn | -₹7,20 Mn | ₹267.700 | ₹3,10 Mn | ₹5,54 Mn | ₹8,92 Mn | ₹8,86 Mn | ₹7,42 Mn | ₹1,37 Mn | ₹3,92 Mn | ₹6,56 Mn | ₹2,49 Mn | ₹2,93 Mn |
| Net Kâr | ₹25,57 Mn | ₹845.200 | ₹104.120 | -₹599.300 | -₹15,60 Mn | -₹37,39 Mn | -₹2,83 Mn | -₹2,42 Mn | -₹3,90 Mn | -₹109.783 | ₹991.195 | ₹851.405 | ₹4,16 Mn | ₹3,77 Mn | ₹4,64 Mn | ₹4,72 Mn | ₹6,90 Mn | ₹3,28 Mn | ₹4,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,21 | 0,08 | 0,01 | -0,07 | -1,93 | -4,62 | -0,35 | -0,30 | -0,48 | -0,01 | 0,12 | 0,11 | 0,51 | 0,55 | 0,69 | 0,70 | 1,00 | 0,49 | 0,73 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹3,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹256,45 Mn | -₹137,91 Mn | — | ₹902.930 | -₹12,72 Mn | ₹15,63 Mn | ₹5,22 Mn | -₹6,72 Mn | ₹26.000 | -₹31,04 Mn | ₹15,36 Mn | ₹2,02 Mn | ₹7,48 Mn | -₹28,98 Mn | ₹1,07 Mn | -₹237.000 | -₹9,01 Mn | -₹9,38 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹32,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,6% | 7,0% | 7,2% | 7,2% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,6% | 0,6% | 1,7% | 2,6% | 2,4% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,43 | 1,13 | 0,57 | 0,19 | 0,12 | 0,97 | 0,75 | 0,74 | 0,77 | 0,67 | 0,45 | 0,51 | 0,47 | 0,51 | 0,83 | 1,87 | 0,79 | 3,83 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,85 | 0,66 | 0,09 | 0,03 | 0,02 | 0,20 | 0,22 | 0,21 | 0,23 | 0,20 | 0,12 | 0,14 | 0,12 | 0,13 | 0,24 | 0,36 | 0,15 | 0,68 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,6% | 3,4% | 5,2% | -12,1% | -21,1% | -3,2% | 1,2% | -1,9% | 6,3% | 6,1% | 10,5% | 15,0% | 15,0% | 13,2% | 1,6% | 4,7% | 48,2% | 87,4% | 0,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,7% | 0,5% | -5,9% | -36,9% | -32,4% | -41,1% | -4,9% | -7,3% | 0,3% | 3,4% | 9,7% | 14,0% | 15,4% | 12,6% | 1,2% | 2,4% | 9,6% | 0,8% | 1,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 0,3% | 0,2% | -4,3% | -185,1% | -40,5% | -2,8% | -2,4% | -3,7% | -0,1% | 1,7% | 1,3% | 7,2% | 6,4% | 4,2% | 2,9% | 10,1% | 1,0% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,4% | -44,9% | — | 6,4% | -150,8% | 16,9% | 5,1% | -6,8% | 0,0% | -33,8% | 26,9% | 3,2% | 13,0% | -49,4% | 1,0% | -0,1% | -13,2% | -3,0% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |