OCTAVEPerfect-Octave Media Projects Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹127,85 Mn | ₹121,63 Mn | ₹120,95 Mn | ₹120,70 Mn | ₹122,86 Mn | ₹123,13 Mn | ₹123,03 Mn | ₹128,84 Mn | ₹140,25 Mn | ₹166,92 Mn | ₹206,91 Mn | ₹257,28 Mn | ₹387,97 Mn | ₹407,53 Mn | ₹92,27 Mn | ₹58,01 Mn | ₹14,85 Mn | ₹14,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹294.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹32,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹94,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹15,88 Mn | ₹33,13 Mn | ₹32,05 Mn | ₹33,90 Mn | ₹41,82 Mn | ₹40,88 Mn | ₹37,20 Mn | ₹41,24 Mn | ₹47,10 Mn | ₹29,86 Mn | ₹18,36 Mn | ₹18,69 Mn | ₹39,40 Mn | ₹2,15 Mn | ₹1,50 Mn | ₹0,00 | ₹1,10 Mn | ₹1,54 Mn |
| Net Borç† | ₹15,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,63 Mn | ₹7,68 Mn | ₹16,73 Mn | ₹15,58 Mn | ₹10,48 Mn | ₹10,77 Mn | ₹15,46 Mn | ₹10,71 Mn | ₹0,00 | ₹165.000 | ₹982.275 | ₹33,73 Mn | ₹135,82 Mn | ₹81,20 Mn | ₹80,98 Mn | ₹1,45 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | -₹4,69 Mn | ₹2,34 Mn | ₹8,64 Mn | ₹8,56 Mn | ₹3,25 Mn | ₹2,00 Mn | ₹6,96 Mn | ₹3,15 Mn | -₹464.000 | -₹26,60 Mn | -₹57,56 Mn | -₹50,92 Mn | -₹34,90 Mn | -₹3,72 Mn | ₹4,00 Mn | -₹214.850 | — | -₹56.310 |
| FAVÖK | -₹13,39 Mn | ₹303.000 | ₹5,45 Mn | ₹5,24 Mn | ₹1,26 Mn | -₹1,49 Mn | ₹2,70 Mn | -₹73.000 | -₹10,56 Mn | -₹32,13 Mn | -₹27,63 Mn | -₹22,22 Mn | -₹12,88 Mn | -₹3,79 Mn | ₹4,17 Mn | -₹1,48 Mn | -₹501.370 | -₹357.420 |
| Net Kâr | ₹9,22 Mn | ₹110.000 | ₹2,26 Mn | ₹4,21 Mn | ₹106.000 | -₹3,41 Mn | ₹418.000 | ₹54.000 | -₹6,18 Mn | -₹49,39 Mn | -₹64,36 Mn | -₹74,96 Mn | -₹44,70 Mn | -₹5,29 Mn | ₹2,31 Mn | -₹1,76 Mn | ₹191.150 | -₹2,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,27 | 0,00 | 0,07 | 0,12 | 0,00 | -0,10 | 0,01 | 0,00 | -0,18 | -1,42 | -1,85 | -2,16 | -1,31 | -0,16 | 0,28 | -0,24 | 0,06 | -0,89 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₹1,02 Mn | ₹1,97 Mn | ₹7,99 Mn | -₹1,76 Mn | -₹2,83 Mn | — | ₹7,08 Mn | -₹15,63 Mn | -₹11,63 Mn | -₹11,32 Mn | ₹29,15 Mn | -₹15,01 Mn | -₹9,14 Mn | -₹25,07 Mn | -₹43,95 Mn | -₹449.000 | -₹4,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,4% | 27,2% | 26,5% | 28,1% | 34,0% | 33,2% | 30,2% | 32,0% | 33,6% | 17,9% | 8,9% | 7,3% | 10,2% | 0,5% | 1,6% | 0,0% | 7,4% | 10,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,06 | 0,14 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,13 | 0,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,13 | 0,35 | 0,20 | 0,88 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,08 | 0,18 | 0,16 | 0,11 | 0,11 | 0,16 | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,36 | 1,43 | 0,86 | 0,85 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -178,6% | 30,5% | 51,7% | 54,9% | 31,0% | 18,5% | 45,0% | 29,4% | — | -16.121,2% | -5.859,5% | -151,0% | -25,7% | -4,6% | 4,9% | -14,8% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -509,4% | 3,9% | 32,6% | 33,6% | 12,0% | -13,9% | 17,5% | -0,7% | — | -19.475,8% | -2.812,5% | -65,9% | -9,5% | -4,7% | 5,1% | -101,8% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 350,9% | 1,4% | 13,5% | 27,0% | 1,0% | -31,6% | 2,7% | 0,5% | — | -29.933,9% | -6.552,0% | -222,2% | -32,9% | -6,5% | 2,9% | -121,6% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -13,2% | 11,8% | 51,3% | -16,8% | -26,3% | — | 66,0% | — | -7.047,9% | -1.151,9% | 86,4% | -11,1% | -11,3% | -31,0% | -3.030,7% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |