OIVLOnesource Industries & Ventures Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹143,92 Mn | ₹48,70 Mn | ₹35,79 Mn | ₹32,70 Mn | ₹27,23 Mn | ₹27,30 Mn | ₹26,01 Mn | ₹45,74 Mn | ₹53,11 Mn | ₹437.181 | ₹578.434 | ₹1,47 Mn | ₹2,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹65,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹78,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹53,40 Mn | ₹640.000 | ₹3,00 Mn | ₹3,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹48,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹995,73 Mn | ₹703,83 Mn | ₹83,38 Mn | ₹3,89 Mn | ₹1,53 Mn | ₹2,81 Mn | ₹2,59 Mn | ₹3,33 Mn | ₹12,41 Mn | ₹998.250 | ₹904.337 | ₹963.636 | ₹23,85 Mn |
| Brüt Kâr | ₹55,58 Mn | ₹23,59 Mn | ₹2,30 Mn | ₹3,70 Mn | ₹1,20 Mn | ₹2,47 Mn | ₹1,98 Mn | ₹2,93 Mn | ₹5,27 Mn | ₹48.939 | ₹236.516 | ₹350.631 | ₹1,51 Mn |
| FAVÖK | ₹37,99 Mn | ₹15,64 Mn | ₹412.000 | ₹1,44 Mn | ₹354.000 | ₹1,76 Mn | -₹2,10 Mn | -₹603.600 | ₹982.900 | -₹432.400 | -₹791.770 | -₹1,09 Mn | -₹3,80 Mn |
| Net Kâr | ₹26,54 Mn | ₹11,26 Mn | ₹388.000 | ₹1,44 Mn | ₹8.000 | ₹1,30 Mn | -₹19,60 Mn | -₹254.510 | ₹216.500 | -₹444.253 | -₹794.889 | -₹1,10 Mn | -₹18,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,86 | 0,37 | 0,01 | 0,05 | 0,00 | 0,04 | -0,64 | -0,01 | 0,01 | -0,20 | -0,35 | -0,49 | -0,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹67,94 Mn | -₹2,15 Mn | ₹2,28 Mn | ₹3,97 Mn | -₹9,08 Mn | ₹527.020 | ₹94.100 | ₹3,08 Mn | -₹946.600 | -₹171.250 | -₹820.470 | ₹908.920 | -₹20,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹424.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,1% | 1,3% | 8,4% | 9,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 6,92 | 14,45 | 2,33 | 0,12 | 0,06 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,23 | 2,28 | 1,56 | 0,66 | 9,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 12,68 | 8,96 | 1,06 | 0,05 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,16 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,6% | 3,4% | 2,8% | 95,1% | 78,8% | 87,9% | 76,7% | 87,8% | 42,5% | 4,9% | 26,2% | 36,4% | 6,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,8% | 2,2% | 0,5% | 36,9% | 23,2% | 62,8% | -81,3% | -18,1% | 7,9% | -43,3% | -87,6% | -113,5% | -15,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 1,6% | 0,5% | 36,9% | 0,5% | 46,2% | -757,5% | -7,6% | 1,7% | -44,5% | -87,9% | -113,7% | -77,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,8% | -0,3% | 2,7% | 102,1% | -594,7% | 18,8% | 3,6% | 92,3% | -7,6% | -17,2% | -90,7% | 94,3% | -87,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |